تاریخ ارسال : ۹۶/۰۸/۱۷


تعمیرات لوازم خانگی

چگونه میتوانیم از لوازم خانگی نگهداری کنیم تا کمتر نیاز به تعمیر آنها پیدا کنیم؟

یکی از بهترین راه حل ها برای خلاصی از تعمیرات لوازم خانگی به طور ماهانه یا سالیانه، نحوه نگهداری از آنهاست.

امروزه اکثر لوازم خانگی با انواع گارنتی تعمیر لوازم خانگی و یا گارانتی تعویض ارائه میشود و این امر شاید بتواند تا حدی نیاز مشتریان را برآورده سازد. اما با توجه به تنوع و تعداد لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی یا کولر آبی، اگر هر کدام از این لوازم نیاز به تعمیر داشته باشند، می بایست زمان و هزینه زیادی را برای تعمیر لوازم خانگی خود به خرج دهید.

اما تا به حال به این فکر افتاده اید که چطور میتوان این هزینه ها را کم کرد؟ اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که همیشه درگیر تعمیر یخچال ، تعمیر فریزر ، تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر ماشین ظرفشویی یا تعمیر کولر خود هستید و استفاده از این وسایل مشکلات زیادی را برای شما به وجود آورده است، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی و حل این مشکل بپردازیم.

یکی از بهترین راه حل ها برای خلاصی از تعمیرات لوازم خانگی به طور ماهانه یا سالیانه، نحوه نگهداری از آنهاست. هرچه بیشتر با اصول نگهداری از لوازم خانگی آشنا شوید، کمتر نیاز به تعمیر لوازم برقی خانگی خود پیدا خواهید کرد.

در این مطلب به بررسی اصول نگهداری از یخچال می پردازیم.

اگر میخواهید کمتر نیاز به تعمیر یخچال فریز خود پیدا کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که مهمترین اجزای راه اندازی یخچال مانند موتور، لوله ها و سیمکشی ها در پشت آن قرار دارد و باید به نظافت آن توجه خاصی کرد، در حالی که اکثرا اقدام به تمیز کردن داخل یخچال میکنند.

تعمیر یخچال فریزر

یکی از کاربردهای مهم سیمکشی های پشت یخچال خارج کردن گرمایی است که بر اثر خنک کردن داخل یخچال فریزر ایجاد میشود و اگر روی این سیم پیچ ها گرد وغبار زیادی بنشیند، نمیتوانند به خوبی آن گرما را خارج کنند و در نتیجه به موتور یخچال فشار بیشتری وارد شده و از عمر آن می کاهد.

بنابراین به جای پرداخت هزینه سالانه برای تعمیر یخچال خود، اقدام به تمیز کردن سیمکشی های پشت یخچال توسط جاروبرقی، برس یا پارچه کنید.

در مطالب بعدی به موارد بیشتری از اصول و نگهداری لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را درباره چگونگی اصول و نگهداری لوازم خانگی ذکر کنید.

 

 


ارسال دیدگاه

نوشته‌های تازه