remove_red_eye1,084

ارور یخچال بکو (Beko) چیست؟ چگونه باید ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو را تعمیر کنیم؟ علت بروز ارور یا خطا در یخچال بکو چیست؟ از جمله سوالاتی می باشد که بسیاری از کاربران با آن مواجه می باشند. امروز در این پست از وب سایت تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) مشکل شما را به صورت کامل برطرف می کنیم. با ما همراه باشید.

ارور یخچال بکو

ارور یخچال بکو (Beko)

ارور یخچال بکو (Beko)

دوستان عزیز ارور یخچال بکو موضوعی می باشد که برای شما که یخچال بکو دارید، مطالعه آن الزامی است. زیرا با دانستن کد ارور مربوطه می توانید بدانید مشکل از کدام قسمت از یخچال می باشد. و حتی شاید نیازی نباشد با تکنیسین تعمیر یخچال بکو تماس بگیرید.

لیست ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو (Beko)

 • ارور E0
 • ارور E1
 • ارور E3
 • ارور E4
 • ارور E8
 • ارور E9

ارور E0 یخچال بکو

ارور E0 در یخچال بکو مربوطه به یکی از سنسورهای دما یا سیم ها یا ماژول دستگاه می باشد. در این حالت کمپرسور یخچال و فن داخل یخچال به صورت یکسره کار می کند. حل این ارور نیازمند بررسی تکنیسین تعمیر یخچال بکو می باشد. برای حل ارور با ما تماس بگیرید.

ارور E1 یخچال بکو

ارور E1 یخچال بکو بیانگر  معیوب بودن سنسور(Sensor) دیفراست فریزر می باشد. در این حالت هیتر با المنت دیفراست 25 دقیقه یکسره روشن می ماند. برای حل ارور فقط باید سنسور هیتر تعویض گردد.

ارور E3 یخچال بکو

ارور E3 یخچال بکو بیانگر این می باشد که سنسور یا ترمیستور یخچال معیوب می باشد و باید تعویض گردد. برای تعمیر ارور E3 باید با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر بکو تماس بگیرید.

سنسور چیست؟

سنسور المان حس‌کننده‌ای است که کمیت‌های فیزیکی مانند فشار، حرارت، رطوبت، دما، و … را به کمیت‌های الکتریکی پیوسته (آنالوگ) یا غیرپیوسته (دیجیتال) تبدیل می‌کند. در واقع سنسور یک وسیله الکتریکی است که تغییرات فیزیکی یا شیمیایی را اندازه‌گیری می‌کند و آن را به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌نماید.

ترمیستور چیست؟

ترمیستور نوعی مقاومت متغیر حساس به دما است که به وسیله تغییرات دمایی،  مقاومتش تغییر می‌کند. در واقع با اندازه گیری مقاومت یک ترمیستور، می‌توان دمای آن را تعیین نمود. به همین دلیل این ابزار بعنوان سنسور دما مورد استفاده قرار می‌گیرند. ترمیستورها معمولاً از مواد نیمه رسانا تشکیل شده‌اند. از این رو در دماهای بالا، زودتر خراب شده و عمر کوتاه‌تری دارند.

وقتی یک ترمیستور در داخل یخچال فریزر باشد گزارش لحظه به لحظه تغییرات دمایی را به برد الکترونیک میدهد و میکرو پرسسور برد یا مغز پردازشگر برد الکترونیک یخچال فریزر میتواند طبق برنامه داده شده به ان فرمان مناسب را صادر کند.
ترمیستور یخچال

ترمیستور یخچال

ارور E4 یخچال بکو

ارور E4 یخچال بکو نشان دهنده وجود عیب در هیتر دیفراست می باشد. هیتر یا المنت دیفراست وظیفه یخ زدایی یا آب کردن یخ های اواپراتور را دارد. در این ارور یخچال گرم می شود. سرمایی ندارد. زیرا اواپراتور یخچال یخ زده است. باید فورا هیتر یا المنت تعویض گردد.

برای تعمیر ارور E4 کافی است سیم های برق المنت یا هیتر و ترموفیوز و خود المنت را با اهم متر تست کنید. اگر هر یک از موارد ذکر شده برق نداشت، یعنی همان قطعه معیوب می باشد.

هیتر یا المنت یخچال

هیتر یا المنت یخچال

ارور E8 یخچال بکو

ارور E4 یخچال بکو بیانگر وجود عیب در یخساز یخچال می باشد. ممکن است سنسور یا ترمیستور یخساز یخچال معیوب شده باشد. پیشنهاد می کنیم اول یخساز را ریست کنید. اگر مشکل حل نشد با تکنیسین تعمیر یخچال تماس بگیرید.(آموزش ریست یخساز یخچال)

ارور E9 یخچال بکو

ارور E9 یخچال Beko بیانگر خرابی یخساز یخچال می باشد. در این مورد یخساز کار نمی کند. یا موتور یخساز یخچال معیوب است و صدای آزار دهنده می دهد. بهتر است یخساز به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

ارورهای عددی یخچال ساید بای ساید بکو

اگر یخچال بکو شما ارور را به صورت عدد نمایش می دهد نیز می توانید از جدول زیر استفاده کنید.

کد ارور علت توضیح
2 مشکل سرما یخچال مشکل در کمپرسور یا سنسور یا باز بودن بیش از چند دقیقه درب
3 مشکل هیتر یا المنت هیتر یا المنت یخچال معیوب می باشد. تعویض هیتر یا المنت
4 مشکل در سنسور یکی از سنسورهای یخچال اتصال درست با کانکتور خود را ندارد.
5 مشکل در سنسور 2 سنسور یخچال معیوب می باشد. تعویض سنسور یخچال نیاز است.
6 این کد ارور نیست دکمه عیب یابی ارور فشار داده شده است.
7 خطالی موتور یا کمپرسور موتور یا کمپرسور یخچال به درستی کار نمی کند.
12 برد الکتریکی معیوب برد الکتریکی اصلی یخچال معیوب می باشد. مورد جدی است. [ تعمیر برد یخچال بکو ]

مواردی از عیب های  متداول یخچال بکو

ظاهر شدن علامت اخطار بر روی نمایشگر

توجه کنید که علامت اخطار در یخچال بکو بیانگر عدم سرمای کافی در یخچال می باشد. این مورد ممکن است به خاطر باز ماندن زیاد درب یخچال به وجود آید. کافی است درب یخچال را به مدت چند ساعت(تا زمانی که ارور اخطار پاک شود) باز نکنید.

روشن شدن چراخ قرمز فریزر(دماسنجی) و یکسره کار کردن موتور یا کمپرسور یخچال

این مورد مربوط به وجود مشکل در سیستم دیفراست یخچال می باشد. تمام قطعات دیفراست باید تست و بررسی شوند.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله علت یکسره کار کردن یخچال را نیز حتما مطالعه کنید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

133 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من یخچال فریزر دوقلو بکو دارم ۴ سال خریدم ولی فریزرش، قسمت پشت قفسه ها کاملا تا مسیر خروجی آب به شدت یخ می زنه، مسیر خروجی آب را هم بررسی کردن مشکلی نداشت، درجه فریزر روی ۳ بود الان اوردم روی ۱ بهتر شده. به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه.

  پاسخ
  • سلام یخچال فریز دوقلوی من ۴ درجه و یک maxداره برای تابستون درجه اش را روی چند تنظیم کنم. ممنونم

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-08-07 7:43 ب.ظ

    با سلام و احترام
    در درجه وسط قرار دهید.
    موفق باشید

    پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-07 7:44 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بیشتر به خاطر پایین بودن زیاد دما می باشد. دما را بر روی مقدار مناسب تنطیم کنید مشکل برطرف می شود.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام
  چند روزیه دکمه های لمسی پنل یخچال ساید ی بکو کار نمی کنه حالت قفل رو هم هر لمس می کنیم و نگه میداریم بازم کار نمی کنه آیا برد دستگاه سوخته

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-25 3:24 ب.ظ

   با سلام
   ابتدا سعی کنید قفل صفحه را باز کنید. اگر حتی قفل هم باز نشد 10 دقیقه یخچال را از برق بیرون بکشید سپس امتحان کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمد. حسین
  2020-06-08 12:43 ق.ظ

  سلام
  یخچال بکو چهار در است که چراغ قرمز رنگ فن روی مانیتور نمایان شده علت چیست؟؟؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 1:03 ب.ظ

   با سلام و احترام
   حالت speed فعال شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال بکو دارم برق داخل روشن ولی مانیتور روی یخچال خاموشه و سرد نمیکنه چند هفته پیش هم همین مشکل داشت خودش خود به خود راه افتاد ومانیتور روشن شد شروع کرد به کار کردن و سرد شدن امروز برق قطع شد و دوباره مانیتور خاموش شدلطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-13 10:15 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکتریکی اصلی ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مصی ترابی
  2020-02-21 4:58 ب.ظ

  سلام.فریزر بکو رو حدود دو ماهه که خریداری کردم .دیروز موقع نظافت و پاک کردن از کیبورد خاموش شد و متوجه نشدم .فرداش روشن کردم روی اکونومیکه ولیهمش آلارم (! 2 18 )میده.ممتونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-23 4:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل سرمای کم یخچال می باشد. حالت Eco را غیرفعال کنید درست می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  یخچال چهار درب بکو دارم
  هیچ اروری نشون نمیده خود به خود درجه ها که قبلا ۴،۶،۸ برا یخچال بود شده ۴۳ ۳۷ و… و فریزم از -۱۸ شده ۱۰ و -۵ و…. علتش چیه ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-02 9:55 ب.ظ

   با سلام
   احتمالا درجه ها بر عکس فارنهایت تنظیم شده است. بر روی نمایشگر نگاه کنید دکمه ای که علامت C یا F دارد را چند ثانیه نگه دارید تا به حالت سانتی گراد تبدیل شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  من ساید بکو دارم امروز یدفعه صدای موتورش زیاد شد که از برق کشیدمش بعد دو ساعت که دوباره زدم برق صفحه نمایشگرش قسمت دمای فریزر E و در قسمت دمای یخچال 13 و علامت اخطار بصورت چشمک زن نشون میده لطف میکنین علتشو بگین

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-22 12:25 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یکی از سنسورهای یخچال سوخته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  ما یخچال فریزر دوقلو بکو داریم تازه گرفتیم،دوتارو باهم زدیم به برق یخچال نمایشگرش که رو درجه ۴ هستش بعضی موقعها خاموش میشه ،میشه علامت دوتا تیره بعداز نیم ساعت دوباره ۴ نمایش میده آیا این ایراده؟و فریزرمونم از وقتی زدیم به برق خوب بود ولی سه چهغر روز که کار میکنه رو -۱۸ یه اخطغر میاد که نوشته ۲۰ وعلامت سانتی گراد میاد ،زنگ زدم به خدماتش اول گفت ریست کن بذار چند روز رو -۲۰ بعدش بزار رو -۱۸،همیکارو کردم درست شد ولی ۱۰ روز بعد باز همون ارورو داد،دوباره زنگ زدم اینبار گفتن که حتما وسایل داخل فریزر کمه واسه همین سنسور تشخیص نمیده،ولی باز حالا ارور میده،نمیدونم مشکلش چیه ،اصلا این مشکله یا نه؟لطفا راهنمایی کنین ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-22 12:44 ب.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا برد الکترونیکی دستگاه ایراد دارد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سمانه حسینی
  2020-01-05 9:22 ق.ظ

  سلام من یخچال فریزر بکو دارم از دیروز که مواد غذایی گذاشتم تو فریزر یک دفعه شروع به اخطار کرده و نمایشگر دما چشمک میزنه و علامت یک در بالا و منفی شانزده در پایین را نشان میده مشکل از چیست ؟ خیلی حیاتیه ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-07 12:14 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مشکل کمبود سرمای دستگاه می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام روزتون زیبا
  من یک ساید بکو دارم چندروزیه که به یکباره دمارو از سانتی گراد تغییر داده وبه صورت فارنهایت نشون میده اینجور که اینجا متوجه شدم باید دستگاه وریست کنم امکانش هست راهنماییم کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-23 10:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   کافی است دکمه ای که علامت C بر روی آن یا زیر آن درج شده است را 5 ثانیه نگه دارید تا دما از فارنهایت به سانتی گراد تبدیل شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام چند روزی است که علامت ! روی نشانگر یخچال فریزر بکو نشان داده میشود و داخل فریزر برفک زده.مشکل چیست؟ باتشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:03 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال مشکل دما دارد. دما نامنظم می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام چند روزی نبودم یخچال ۴در بکو دارم سمت راست نوار دورش افتاده بود همه چی اب شده بود الان هیچ خطا نمیده ولی صدای بوق ضعیفی میده از چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درب یخچال باز است. سنسور درب ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام ، چند روزه که نمایشگر ساید خودبخود چشمک زده و اعداد آن بالا و پایین میشود، مثلا 18- و 2- تبدیل به 24-و 6- یا اعداد دیگر میشود، یا اینکه اعداد و علامتها بعضا پاک شده و آلارم میدهد، که با روشن خاموش کردن ساید نمایشگر اصلاح میشود تا چند ساعت بعد دوباره تغییر میکند، البته دمای داخل ساید تغییری ندارد، بفرمایید اشکال از کجاست و چقدر میتواند دردسر ساز باشد و راه ما. چیست؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-01-22 12:35 ب.ظ

     با سلام و احترام
     برد الکترونیکی ایراد دارد و باید بررسی شود.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام فریز بکو دارم علامت اخطار یه چند روزی رو صفحه نمایش همراه علامت درجه حرارت میاد و میره یه بار درجه حرارت یه بار علامت اخطار ، ریست کردم فقط الان اخطار رفت ولی درجه حرارت ثابت موند چیکار باید کرد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-21 11:50 ق.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم سنسور باید تعویض شود. همچنین زمانی که یخچال مشکل سرما داشته باشد علامت ! بر روی نمایشگر نشان داده می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محسن مهدی زاده
  2019-10-14 1:47 ب.ظ

  با سلام و درود

  من یک یخچال فریزر بکو مدل beko dne 65500 de دارم که از دیشب مانیتور دستگاه خاموش شده و کمپرسور هم روشن نمیشه ولی چراغ داخل یخچال روشنه!!

  لطفا راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-14 4:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی اصلی ایراد دارد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام

  پاسخ
 • سلام ساید بکو دارم علامتe0نشون میده بعد داخل یخچال فریز گرم میشه در باز نمیکنیم یک سره کار میکنه شب تاصبح بعد داخل تصویر شبیه ستاره است روشن میشه و صبح درست میشه 1ماهی کار میکنه دوباره علامتe0علامت خطر میزنه مشکلش از چی بر طرفش کنیم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-07 1:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   این جوری که شما عرض کردید مشکل می تواند از برد الکترونیکی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من دوقلوی بکو دارم.یه بار برقا قطع شد بعداز چن دقیقه وصل شد.یخچال و فیریرز هم به محافظ وصله.بعدش فریرزش یه اروری میداد که که علامت تعجب و درجه دماش هی عدد ۸ و ۲۴ نشون میداد.زنگ زدم به خدماته پس از فروش جوابی دریافت نکردم . ولی از تو وب سایته شما علتو رو جستجو کردم و فهمیدم که علتش چیه و راه کارش چیه.ولی الان دو روزه که اساس کشی داشتیم و یخچال و فیریزر و جابه جا کردیم تو اساس کشیم خودم حواسم بود که یخچالا با احتیاط حمل و نقل بشه.وقتی جابه جا شدیم و یخچالرو سر جاهاشو گذاشتم بعد از ده ساعت به برق زدم . یخچال خداروشکر روشن شد و درست کار کرد ولی فیریزر نه دوباره همون ارور تو صفحه نمایشش روشن شد و هی عدد ۸و۲۴ و علامت تعجب رو نشون میداد.طبق تجربه قبلی فیریزرو از محافظ کشیدم و به برقه مستقیم بدون محافظ وصل کردم ولی درست نشد وگذاشتم یه ۲۰ ساعتی فیریزر همیجوری کار کنه شاید درست بشه ولی نشد.ناگفته نماند که تو این مدت یکی دوبار درب فیریزرو باز کردم ولی بازم افاقه نکرد.فیریزر و ریست کردم کلید قفل و خواموشو چن ثانیه نگه داشتم درست شد ولی دمای فیریزر گذاشته بودم روی منفی۸ ارور نمیداد ولی عدد ۸ از صفحه نمایش پاک نمیشد مثه یخچال. بعدش زدم به محافظ باز دوباره مثه قبل ارور و عددش منفی ۸ و ۶۸ و ! F° نشون میده ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 2:11 ب.ظ

   با سلام و درود
   پیشنهاد ما این است که یکبار صفحه نمایشگر را ریست کنید. زیرا دما را بر حسب فارنهایت نمایش می دهد.
   اگر مشکل برطرف نشد یخچال باید از نزدیک بررسی شود. احتمال وجود مشکل در برد الکترونیکی وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • ممنون که پاسخ دادین.فقط یه سوال فارنهایت یعنی چی؟یعنی دمای داخل فیریزر زیره منفیه یا بالای منفیه؟چون یه مرتبه که دربه فریزر را باز کردم دمای داخله فیریزر زیره منفی بود یخ زده بود.امکانش هست که داخله فیریزر جنس بچینیم درست شود؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-10-01 3:43 ب.ظ

     با سلام و احترام
     یخچال ها دو درجه برای نمایش دارند. که در ایران سانتی گراد مرسوم است و در کشورهای خارجی فارنهایت.
     برای تبدیل فارنهایت به سانتی گراد از لینک زیر استفاده کنید.
     تبدیل فارنهایت به سانتی گراد
     موفق باشید.

     پاسخ
     • آقا مرسی واقعا.تشکر.خیلی موثر بود سپاس بی کران.

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-10-02 5:47 ب.ظ

      با سلام و احترام
      هدف ما کمک به کاربران عزیزمان می باشد.
      موفق باشید.

   • سلام .من یه یخچال فریزر بکو دارم که چندروزی هست ارور 0c و !رو نشون میده و بسرعت 1_ رو ادامش نشون میده و برمیگرده به منفی هفده
    مشکل از چی میتونه باشه
    چطور میتونم.ریست کنم

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-12-01 10:02 ق.ظ

     با سلام و احترام
     ظاهرا سرمای یخچال مشکل دارد و لازم است دستگاه بررسی شود. برای ریست کافی است یخچال را 10 دقیقه از برق بیرون بکشید.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • سایدچهاردرب بکو دارم روی صفحه نمایش علامت ecoآمده وضمن اینکه ازیخسازش هم یخ نمیاد بایستی چیکار کنم ممنونم

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-12-16 11:55 ق.ظ

      سلام و درود
      تنها کافی است حالت Eco را خاموش کنید.
      دکمه ای که زیر آن Eco نوشته شده است را پیدا کنید و 3 ثانیه نگه دارید.
      موفق باشید.

 • سلام من بکو فریزر پایین یخچال بالا دارم از ابسرد کنش با اینکه اب داخل نیست اب میریزه قطره قطره انگار رطوبت داخل میریزه بیرون باید چیکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 10:56 ق.ظ

   با سلام و احترام
   شیر برقی دستگاه ایراد دارد و باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهدی فلاحی بهار
  2019-09-29 10:29 ب.ظ

  سلام امروز فریز ما دمای ان کم و زیاد میشه و علامت تعجب روشن میشه
  فکر کنم درست کار نمیکنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 10:58 ق.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا برد الکترونیکی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام….من یه یخچال فریزر دوقلوی بکو دارم که صفحه ی نمایشگر فریزر مدام از -۱۸ میره رو درجه سانتی گراد و بعد ۲- سرمای فریزرشم خوبه و قطعی برق هم نداشتیم
  پارسال هم برای چن روز این شکلی بود و بعد خودش خوب شد
  باز الان این اتفاق افتاده….میشه راهنمایی کنید علتش چیه و باید چیکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-29 12:00 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دستگاه ایراد دارد و لازم است بررسی شود. سنسور، فن، گاز، قطعات دیفراست باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام.یخچال فریزر بکو داریم روی صفحه ی نمایشش علامت تعجب قرمز ظاهر شده مشکل چی میتونه باشه.ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-01 5:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سرمای دستگاه مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام .دوقلو بکو دارم. از اونا درجه انالوگ دارن. چند وقت بود گرد زنگ اهن تو کف یخچال بود. ۲ساله دارمش . امروز خودم لایه پلاستیکی روی سرد کن رو باز کردم.با صحنه وحشتناکی مواجه شدم.کل شبکه سرد کن زنگ زده بود . خیلی زنگ زده بود.دلیلش چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-27 7:42 ب.ظ

   با سلام و احترام
   مسیر آب خروجی گرفته شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مجید حاجیان
  2019-08-24 2:14 ب.ظ

  نخرید نخرید دلیل دارم چون دلیل منو اینا گوش نمیکند شما تماس بگیرید بنده دلیل میارم براتون

  پاسخ
 • مجید حاجیان
  2019-08-24 2:12 ب.ظ

  نخرید نخرید این شماره تلفن من تماس بگیرید بگم برای چی کافیه از خرابی دستگاه یه عکس براتون سند کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-24 2:31 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز هر یخچال مشکل خواهد داشت و برند اصلا مهم نیست. اما برند بکو یکی از بهترین برندهای دنیا می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ممنون بابت توضیحاتتون
  درب فریزر یخچال فریزر بکو حدود یک روز حدود یک سانت باز مونده بود ، یخ مواد داخلش کمی آب شده بود و ارور علامت احتیاطش مرتب چراغ می زد و اعداد دمای یخچال و فریزر هم مرتب چشمک میزد تا صبح در رو بستم و درست شد ، بعد چند ساعت با همون ارور رو میده و علامت e سبز هم روشنه ممنون میشم راهنمایی کنید چی کار کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-26 11:12 ق.ظ

   با سلام و احترام
   سرمای دستگاه کم شده است اگر مشکل برطرف نشده باید توسط تکنیسین بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید یخچال و فریزر دوقلوی بکو دارم از دیشب انگار که فریزرش مواد داخل رو آب کرده و اینکه علامت دماسنج چراغ قرمز همچنان روشن مونده و نمیره دلیلش همین مطلبی هست که گذاشتین؟
  این مورد مربوط به وجود مشکل در سیستم دیفراست یخچال می باشد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-18 9:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله قطعات دیفراست باید بررسی شوند. سرمای یخچال هم کم شده است. همچنین بهتر است گاز دستگاه هم تست درجه شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال ارور e0 میده قبلا ارور e4 میداد تعمیرکار مراجعه کرد درست شد بعد از 2ماه e0 ظاهر شد چندین بار قطع شد اما امروز ثابت شد لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-18 9:28 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سنسورهای دستگاه باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام. خسته نباشید. من تعمیرکارم. یه یخچال بکو رو برای بازدید رفتم. ارورe0 و e1 میزنه اما همه سنسوراشو تست کردم سالمن
  به نظر شما چکار کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-18 9:28 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید برد الکترونیکی هم بررسی شود. ممکن است ماژول برد مشکل داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام کلید های ریست یخساز ساید بکو کدام کلیدها هستند باتشگر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-05 8:03 ب.ظ

   با سلام و احترام
   از خود یخچال باید ریست شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  اگه سنسور يخساز سوخته باشه احتمالش هست كل يخچال كار مكنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-27 7:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر فقط یخساز کار نمی کنه.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  ببخشيد سوالي دارم؟
  اگه سنسور يخچال سوخته باشه احتمالش هست ك سيستم خنك كنندگي يخچال صفر بشود؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-27 7:19 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله احتمال سرما نداشتن یخچال وجود دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  ممنون از پاسخ گويي شما
  اما اين ممكنه ك يخساز سوخته باشه ولي يخچال اصلا خنك نكنه ؟ممكنه از برد باشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-27 7:23 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر سنسور یخچال سوخته باشد یخچال اصلا کار نمی کند یعنی سرما نخواهد داشت. ولی مشکل چون ناشی از رعد و برق بوده است ممکن است برد هم مشکل پیدا کرده باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشيد
  ببخشيد من يه يخچال ساي باي سايد بكو دارم ديروز برقا بر اثر رعدو برق قط شد و من يخجال رو از برق نكشيدم چون محافظ داره
  بعد ك برقا اومد يخچال ارور داد E9
  در مورد خطاش مطالعه كردم همش مينويسه در مورد يخسازش هست اما يخچال اصلا كار نميكنه تعميركار هم اوردم اونم متوجه نشد
  خيلي اورژانسي ميشه بهم بگيد چون خيلي خيلي استرس دارم تو شهرستانم هستم نمايندگيش اينجاها نيس

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-25 1:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید بررسی شود. ولی سنسور یخساز سوخته است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یک یخچال فریزر ساید بکو دارم چند روز علامت تعجب چشمک زن روی صفحه نشون میده دو طبقه ی بالای فریزر هم گرم شده لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-08 10:57 ب.ظ

   با سلام و احترام
   علامت توجه یا علامت اخطار نشان دهنده این است که یخچال سرمای کافی ندارد. پیشنهاد می کنیم که قطعات دیفراست و گاز یخچال بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام’وققتون بخير’يخچال ٤درب بكو دارم’امشب علامت! همراه با e اومد دماي يخچال روي ٢ و فريزرها هردو -١٨ هست’تا حالا مشكلي نداشتيم’ممنون ميشم بفرمايين مشكل از چيه.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-24 8:27 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یا گاز دستگاه کم شده است یا ایراد از قطعات دیفراست است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ابراهیم
  2019-06-22 10:30 ب.ظ

  با سلام یخچال فریزری داریم که ارور به غیر از ارور های مربوطه است مشکل کجاست ضمنان برد تعمیر شذه ارور C انگلیسی یک صفر کوچیک پشتC میباشد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-26 1:42 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لازم است اول از سالم بودن برد اطمینان حاصل کنید چون برد تعمیر شده است.
   احتمال دوم مربوطه به سرمای یخچال می باشد. اگر مشکلی در سرما وجود ندارد بهتر است برد را بررسی کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • بهشتیان اصفهان
  2019-06-18 10:10 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  ساید چهار درب بکو دارم ازو اول که خریدم خیلی صدا میدا و تعمیر کارش دائم میگه طبیعیه تا حدی ک فریز سمت راس رو یخچال کردیم صداش کمتر بشه ولی الان نه فریز سمت راست کار میکنه و هم اینکه یخچال بالا دیگه سرد نمیکنه و امروز هم علامت احتیاط روشن شده
  یکی میگه شی برقیش خرابه
  یکیشون میگه بردش خرابه
  یکیشون میگه شیرو از مدار خارج کنید و گازش و شارژ کنیم خوب میشه وووووووو
  خلاصه موندیم چیکار کنیم
  میشه راهنمایی کنید
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-22 11:40 ق.ظ

   با سلام و احترام
   شیر برقی نباید از مدار خارج شود. احتمالا گاز دستگاه ایراد دارد. چون گازش کمه موتور بیش از حد کار می کند و صدا می دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام
    من ساید بکو دارم امروز یدفعه صدای موتورش زیاد شد که از برق کشیدمش بعد دو ساعت که دوباره زدم برق صفحه نمایشگرش قسمت دمای فریزر E و در قسمت دمای یخچال 13 و علامت اخطار بصورت چشمک زن نشون میده لطف میکنین علتشو بگین

    پاسخ
 • درود بر شما
  چند مدتی است یخچال بکو خطای علامت اخطار نشون میده و به دفترچه مراجعه کردیم میگه مربوط به نشان دهنده دمای بالا یا خطای اخطار می باشد .
  ممنونم میشیم در خصوص رفع خطای موجود راهنمایی بفرمایید
  در ضمن دستگاه رو که مدتی حدود نیم ساعت خاموش میکنیم و مجدد روشن میکنیم خطای موجود قطع میشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-15 12:58 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر پاسخ قبلی مفید نبوده ممکن است قطعات دیفراست ایراد داشته باشد. باید تست و بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • درود بر شما
  چند مدتی است یخچال بکو خطای علامت اخطار نشون میده و به دفترچه مراجعه کردیم میگه مربوط به نشان دهنده دمای بالا یا خطای اخطار می باشد .
  ممنونم میشیم در خصوص رفع خطای موجود راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-14 12:56 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بله یا دما بیش از حد است یا باید دستگاه سرویس شود. در کل ارور مهمی نمی باشد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • درود بر شما
  یخچال فریزر بکو خطای نشانگر ریست فیلترش روشن شده در صورتی که اصلا به آب وصل نیست و از آب سرد کن شم استفاده نمیشه
  چطور رفع میشه
  ممنونم از راهنمایتون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-12 11:34 ب.ظ

   با سلام و احترام
   روشن شدن چراخ فیلتر ربطی به استفاده کردن یا نکردن آب سرد کن نداره. هر 6 ماه یکبار لازم است فیلتر عوض شود. برای حذف هشدار دکمه فیلتر آب را 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • علامت قرمز روی ساید چهار در از چیه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-11 2:13 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دستگاه به سرویس احتیاج دارد. همچنین ممکن است سنسور مشکل داشته باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام ساید هنگام یخ ریزی گیر میکنه یخ نمیده بیرون مثل اینکه گیر کرده باشه

  پاسخ
 • سلام ساید هنگام یخ ریزی گیر میکنه یخ نمیده بیرون مثل اینکه گیر کرده باشه مشکل از چیه ممنوع

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-11 2:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام.
  یخچال بکو مدل CNE 63720 DE دارم که صفحه نمایش خاموشه،چراغ های داخل یخچال روشنه اما صدای کمپزسور نمیاد،یخچال هم داخلش خنک نمیشه.مشکل از کجاست؟
  با سپاس از راهنمایی شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 6:46 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی ایراد دارد و باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال فریزر بکو مدلf60312NEدارم بعد از قطع برق روی برد علامت اخطار(تعجب)همراه با علامت درجه حرارت و0c شروع به چشمک زدن کرد.همزمان دکمه خاموش و قفل رو نگه داشتم علامت اخطار پاک شد ولی درجه دمای فریزر به طور مداوم روی برد میمونه وبعد از باز کردن درب بعداز۵دقیقه پاک نمیشه باید چیکارش کنم که دوباره به حالت اول برگرده ودر ضمن بعد از هر بار قطع شدن برق دوباره علامت اخطار فریزر برمی گرده ولی یخچال اینطور نیست.خیلی ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-23 11:09 ق.ظ

   با سلام و احترام
   اين علامت نشان دهنده كم بودن سرما دستگاه مي باشد. وقتي سرماي دستگاه تكميل شد اين علامت خاموش مي شود.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام بنده یک یخچال بگو دارم که قسمت یخچال گرم ولی قسمت یخچال خنک هستش . فن کار میکنه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-18 11:10 ق.ظ

   با سلام و احترام
   اگر قسمت يخچال گرم باشه گاز يخچال كم است.
   موفق باشيد.

   پاسخ
   • سلام سايد GNE46102X دارم چند وقتيه كه علامت اخطار (!) ظاهر ميشه و دماي بخش فريزر پايين مياد تكنيسين آمد و بردشو عوض كرد ولي مشگل حل نشده و باز علامت اخطلر مياد و دماي فريزر كاهش پيدا ميكنه ولي روي صفحه دماي ١٨- را نشون ميده

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-05-27 11:05 ق.ظ

     با سلام و احترام
     ربطی به برد ندارد یا گاز یخچال کم است یا قطعات دیفراست مشکل دارد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام یخچال بکو۶۵۵۰۰DPX دارم چند وقته ارور e9 فریزر داره واز اویل هم زمان کار کردن صداش زیاده ولی یکنواخته .در سرما مشکلی نداره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-02 11:18 ق.ظ

   با سلام و احترام
   ارور E9 نشان دهنده خراب يخساز دستگاه مي باشد. اين صدا اگر هميشه يكنواخت باشد مشكلي ندارد اما اگر كم و زياد شود مشكل دارد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • با سلام یخچال فریزر ساید بکو داریم که چند روزی هست نمایشگر دمای یخچال و فریزر نشان داده نمیشودو قسمت بالای یخچال هم گرم است. به مدت بیش از ۲۴ ساعت آف کردیم و مجددا روشن کردیم درست نشد. راهنمایی میفرمایید که مشکل کجاست؟ تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-26 12:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام الان حدود دو هفته هست روی فریزر علامت اخطار ظاهر می شود و هرکاری کردیم نرفت یک شبانه روز از برق کشیدیم نرفت سرماشم خوبه ولی این علامت نمیره چکار کنیم؟لطفا راهنمایی کنید ممنون مدل بکو

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-16 11:12 ق.ظ

   با سلام و احترام
   احتمالا دستگاه شما نياز به سرويس دارد. از تكنيسين بخواهيد بياد دستگاه شما رو سرويس كنه
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام الان حدود دو هفته هست روی فریزر علامت اخطار ظاهر می شود و هرکاری کردیم نرفت یک شبانه روز از برق کشیدیم نرفت سرماشم خوبه ولی این علامت نمیره چکار کنیم؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • سلام یخچال فریزر بکو مدلf60312NEدارم بعد از قطع برق روی برد علامت اخطار(تعجب)همراه با علامت درجه حرارت و0c شروع به چشمک زدن کرد.همزمان دکمه خاموش و قفل رو نگه داشتم علامت اخطار پاک شد ولی درجه دمای فریزر به طور مداوم روی برد میمونه وبعد از باز کردن درب بعداز۵دقیقه پاک نمیشه باید چیکارش کنم که دوباره به حالت اول برگرده ودر ضمن بعد از هر بار قطع شدن برق دوباره علامت اخطار فریزر برمی گرده ولی یخچال اینطور نیست.خیلی ممنونم

   پاسخ
 • سلام الان حدود دو هفته هست روی فریزر علامت اخطار ظاهر می شود و هرکاری کردیم نرفت یک شبانه روز از برق کشیدیم نرفت سرماشم خوبه ولی این علامت نمیره چکار کنیم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-16 11:13 ق.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
  • سلام. یخچال فریز دودرب بکو ما قسمت یخچالش برفک میزنه. تعمیرکار میگه اینا سیستم دیفراستش قسمت پلمپ شده پشت قسمت داخلی یخچال هست و نمیشه تعمیر کرد. اینا سیستم دیفراست و کنترل سنسور دماش کجاست؟ الان باید چیکار کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-02-15 10:02 ق.ظ

    با سلام و احترام
    قابل تعمیر است دوست عزیز. کافی است از تعمیرکاران مجرب و کاربلد استفاده کنید.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • من ارومیه هستم متاسفانه تعمیر کار مجرب نداریم. ممنون میشم معرفی کنید

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-02-19 11:54 ب.ظ

      درود بر شما.
      دوست عزیز متاسفانه ما در تهران می توانیم مشکل شما را برطرف کنیم. در ارومیه نمایندگی تعمیرات نداریم. با عرض پوزش
      موفق باشید.

     • سلام دوباره. شرمنده میشه شما محل ترموستات رو در ساید بکو مدل gnev422x بگید تا بگیم تعمیرکار بیاد تعویض کنه؟ قسمت هیتر دیفراست رو خودم تونستم پیدا کنم. ولی برا تست ترموستات هم اینا موندن

 • با سلام ساید بکو دارم نمایشگر را قفل کردم، امشب یکدفه علامت قفل چشمک زد و صدای آلارم هم همزمان پخش می شد. نمایشگر را از قفل در آوردم بعد از چند ثانیه از حالت آب به حالت یخ پرید.؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-04-08 1:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دیسپلی یخچال شما خراب است. باید تعمیر شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  من ساید بکو دارم. 8 ماهه کار می کنه. متوجه شدم از قسمت یخساز آب چکه می کنه البته خیلی کم. یخ یخساز رو خالی کردم چکه کمتر شده اما بازم داره. اول که از یخساز استفاده کردم نصف فنجون آب هم پایین اومد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-16 4:26 ب.ظ

   با سلام و احترام
   شیر برقی یخچال شما خرابه و باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • وحید یعقوبی
  2019-02-03 9:44 ب.ظ

  سلام.. من یک یخچال فریزر ساید بای ساید بکو داررم مدل GNE36102X که مدتی است علامت دمای فریزر از روی صفحه نمایش دیجیتال به پایین ترین حد میرسه و در واقع دمای فریزر به طور کامل از روی صفحه پاک میشود. به همراه علامت اخطار ! . و همزمان صداهایی مانند تیک تیک از داخل فریزر به گوش می رسد. و باید برای نیم ساعت برق یخچال رو قطع کنم تا دوباره به حالت عادی برگردد. تقریبا هر روز این اتفاق رخ میده. لطف می کنید راهنمایی بفرمایید.
  ضمن اینکه یک بار بورد یخچال تعمیر شده و باز هم این حالت رخ میده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-05 10:17 ق.ظ

   با سلام و احترام
   برد یخچال ایراد دارد. باید به صورت تخصصی تعمیر گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام بنده يه سايد بكو چهار درب مدل ١٣٤٧٥١xهويدن آب با يخسازش كار نميكنه ودماي يخچال هم رو ٤ هستش ولي زيادي خنك ميكنه كشوي أول وكشوي آخري اصلن سرما نداره ميشه لطف كنيد راهنمايي كنيد ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-01-24 11:44 ق.ظ

   با سلام و درود
   فن فریزر سوخته. لازم است تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست