ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg) – ارور ساید بای ساید بلومبرگ

remove_red_eye430

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg) و نحوه کامل تعمیر ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ در سایت تهران سرویس. اگر می خواهید خودتان ارورهای یخچال بلومبرگ خود را تعمیر کنید این مقاله 100% مشکل شما را برطرف می نماید. با ما همراه باشید.

کد خطا یا ارور یخچال بلومبرگ چیست؟

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg)

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg)

وقتی یخچال بلومبرگ به صورت عادی کار نمی کند و بر روی نمایشگر یا دیسپلی کد ارور مشاهده می کنید. بیانگر این می باشد که یخچال بلومبرگ دارای ارور است. ارور به ما می گوید که قسمت خاصی از یخچال(طلق کد ارور) دچار مشکل شده است و به صورت عادی کار نمی کند. در نتیجه ما باید با فهمیدن مفهوم کد ارور، مشکل آن قسمت را برطرف نماییم.

دلایل بروز کد خطا یا ارور در یخچال و ساید بای ساید بلومبرگ

در مواقعی ممکن است برای مثال سنسوری از یخچال معیوب شود. در برد الکتریکی یخچال بلومبرگ(Bloomberg) سیستمی وجود دارد که همیشه اتصالات قطعات دیگر را بررسی می کند. اگر برد الکتریکی یخچال پاسخی از قطعه مورد نظر دریافت نکند، کد ارور مخصوص به آن قطعه را بر روی نمایشگر نمایش می دهد.

اگر نتوانستیم مشکل ارور یخچال بلومبرگ را برطرف کنیم باید چه کاری انجام داد؟

اگر شما نتوانستید ارور یخچال خود را برطرف کنید پیشنهاد می کنیم با نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر یخچال بلومبرگ تماس بگیرید. ما در تهران و کرج دارای شعبه می باشیم. اگر در تهران و کرج هستید با ما تماس بگیرید. ما به صورت کامل مشکل یخچال شما را برطرف می کنیم. شرکت تهران سرویس معتبرترین مرکز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج می باشد.


مرجع کامل ارور یخچال بلومبرگ با توضیحات کامل

ارورها در یخچال بلومبرگ با حرف E شروع می شوند و با یک عد بین 1 تا 12 اشاره به قطعه ای خاص دارد. ارورهای یخچال بلومبرگ موارد زیر می باشد:

E0,E1,E2,E3,E4,E8,E9,E10,E11,E12

ارور E0

در صورت بروز ارور E0 در یخچال بلومبرگ، کمپرسور یخچال و فن فریزر یکسره کار می کند. (علت یکسره کار کردن یخچال) زیرا باید دمای فریزر را به حالت متعادل برساند. پروسه فوق هر 40 دقیقه یکبار انجام می گردد.


ارور E1

ارور E1 نشان دهنده خطای سنسور اواپراتور فریزر می باشد. در زمان شروع عمل یخ زدایی یا دیفراست فریزر(Freezer)، هیتر دیفراست به مدت ۲۵ دقیقه فعالیت خواهد کرد.


ارور E2

ارور E2 نشان دهنده خطای سنسور اواپراتور یخچال می باشد.هر 40 دقیقه یکبار کمپرسور یخچال روشن می شود و سپس خاموش می شود تا دمای تعادل را در یخچال حفظ کند.


ارور E3

ارور E3 مربوط به معیوب بودن سنسور هوای یخچال می باشد. در این حالت کمپرسور باید تا زمانی که هوای داخل یخچال به حالت طبیعی خود برسد، کار کند. در این شرایط حداقل 40 دقیقه یخچال پشت سر هم کار خواهد کرد.


ارور E4

ارور E4 مربوط به معیوب بودن هیتر دیفراست می باشد. اگر فرآیند دیفراست برای 3 بار متوالی بیشتر از یک ساعت به طول بیانجامد، ارور E4 بر روی نمایشگر یخچال مشاهده می شود.و باید هیتر دیفراست را تعویض کرد.


ارور E8

ارور E8 بیانگر وجود ارور در سنسور یخساز می باشد. در این حالت یخساز یخچال کار نمی کند. پیشنهاد می شود با تکنیسین تعمیر یخچال بلومبرگ تماس بگیرید.


ارور E9

ارور E9 حاکی از خرابی موتور یخساز یخچال می باشد. تنها راه چاره این می باشد که موتور یخساز را باز کنید و تعمیر کنید. در غیر این صورت باید موتور یخساز یخچال تعویض شود. همچنین ابتدا بهتر است یخساز را ریست کنید.(آموزش ریست یخساز یخچال)


ارور E10

ارور E10 مربوط به خطای سنسور هوای Flexi Zone می باشد. اگر قسمت فلکسی زون درمدت ۴۰ دقیقه خنک نشود، موتور یخچال و فن فلکسی زون به مدت ۴۰ دقیقه کار میکند وسپس متوقف میشوند. ارور E10 خیلی جدی نیست.


ارور E11

ارور E11 مربوط به خطای سنسور اواپراتور Flexi Zone می باشد. در زمان شروع فرآیند دیفراست فلکسی زون ، هیتر دیفراست به مدت ۲۵ دقیقه کار می کند و سپس خاموش می شود. اگر ارور E11 به صورت مداوم نشان داده شود باید تکنیسین تعمیر یخچال تماس بگیرید.


ارور E12

ارور E12 در یخچال بلومبرگ خطای هیتر ضد برفک می باشد. این اخطار در زمان پایان عمل کردن هیتر قسمت فلکسی، به وجود می آید.


هیتر دیفراست چیست؟

هیتر دیفراست چیست؟

هیتر دیفراست چیست؟

هیتر المنت یکی از قطعه های مورد نیاز برای انجام فرآیند دیفراست می باشد. هیتر المنت بر روی اواپراتور یخچال قرار می گیرد. هیتر المنت دیفراست باعث گرم شدن اواپراتور می شود. در این صورت عمل دیفراست یا یخ زدایی انجام می گیرد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

22 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پیمان فلاح
  2019-11-25 8:44 ق.ظ

  با سلام خدمت شما ،یخچال فریز مدتی بود که فقط روی صفحه نمایش ارور نشان میداد و اختار،نمایندکی مجاز اومدن یه قطعه از داخل فریز رو تعویض کردن،بعد دوروز ارور نمیزد،تامدت یکی دو ردز الان بعضی اوقات دوباره ارور میزنه قطع میشه

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-26 1:44 ق.ظ

   با سلام و درود
   باید یخچال بررسی شود تا مشکل پیدا شود. همچنین حداقل ارور مربوطه را بفرمایید تا راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • با سلام و عرض ادب،بابت حداقل ارور مربوطه روفرمایش کردید ،یکسره ارور میزنه با علامت اخطار.سرما دهی یخچال و فریزرش عالیه.

    پاسخ
    • نمایندگی مجاز فرمودند ،با تعویض یه قطعه که انجام دادن از داخل فریز شبیه یه چیزی مثل کپسولی بود گفتن ۹۵ درصد ارورش برطرف میشه اگه نشد شاید از بردش باشه .

     پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-11-28 10:00 ق.ظ

     با سلام و درود
     اگر یکسال است که یخچال سرویس نشده است پیشنهاد می کنیم یخچال را سرویس کنید. به احتمال زیاد علامت اخطار یا ! حذف خواهد شد. همچنین می توانید یخچال را 10 دقیقه از برق خارج کنید تا ارور ریست گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • سلام وقت شما بخیر،کجای یخچال نیاز به سرویس داره؟چون دستم بر میاد که انجام بدم.

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-11-28 6:34 ب.ظ

      با سلام و احترام
      موتور، کندانسور، فن های یخچال و قطعات دیفراست باید بررسی و سرویس شوند.
      موفق باشید.

   • E8

    پاسخ
   • روی صفحه نمایش قسمت فریز E8 نشان میده با نمایش اخطار،اومدن سنسور یخساز فریزرو تعویض کردن،بعد ۴۸ ساعت برطرف شد،یک روز کامل بدون هیچ اخطاری بود،مجدد E8 با اخطار رو نمایشگر یخچال نمایان شد،ممنون میشم راهنماییم کنید.احساس میکنم نماینده سرویسکار دستش بر نمیاد.

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-11-28 6:30 ب.ظ

     با سلام و احترام
     ارور E8 بیانگر وجود ارور در سنسور یخساز می باشد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام. ایا میشه ساید بلومبرگ تو فصل زمستان یخ ساز رو غیر فعال کنی.اسیبی به یخچال نمی زنه .ایا همزمان با iceoffشینگ آب رو هم ببندیم یا فقط از روی نمایشگر یخچال غیر فعال کنم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 6:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر از روی نمایشگر خاموش کنید بهتر است ولی اگر برای طولانی مدت استفاده نمی کنید خود دکمه OFF یخساز را بزنید تا خاموش شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام من یخچال ۳۰ فوت بلومبرگ دارم روی صفحه نمایشگرش چند روز یکبار برای چند دقیقه علامت تعجب ظاهر میشه علتش چی میتونه باشه. ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-16 10:58 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • خانم طريقتي
    2019-08-28 11:15 ق.ظ

    با سلام و خداقوت
    منظور شما از ايراد گاز دستگاه ، شارژ مجدد گاز فريزر است؟؟
    يا سوراخ شدگي و عيب در لوله هاي گاز است؟؟
    اگه لوله هاي پشت ديواره هاي داخلي يخچال كه بعد از مدتي دچار يخ زدگي ميشوند زنگ بزنند آيا اين مورد ميتونه علت ارور دستگاه باشه ؟؟ علت زنگ زدگي از چيه؟؟ آيا احتمال سوراخ شدن لوله ها وجود داره و اين ها نياز به تعويض دارند؟؟ لطفا قيمت تقريبي اين مشكل رو در صورت ممكن محاسبه كنيد

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-08-28 11:47 ق.ظ

     با سلام
     ابتدا لازم است که کندانسور و لوله های خروجی و ورودی موتور برای تست نشتی گاز بررسی شود. همچنین باید فریزر نیز تست گردد.
     زنگ زدن کندانسور می تواند باعث سوراخ شدن لوله شده و باعث نشتی گاز گردد.
     برای خحل مشکل لازم است حتما تکنیسین یخچال را بررسی کند.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سلام …ما هم همین مشکل علامت تعجب را داشتیم و یخچال سرد نمی کرد و الان نمایندگی بردیم میگه موتورش خرابه و هزینه اش ۲ میلیون میشه و حالا نمی دونم چکار کنم…ممنون

    پاسخ
  • با سلام
   روی صفحه دیجیتال فریزر من که مدل بلومبرگ ۹۶۷۳ است یه علامت تعجب قرمز چشمک زن افتاده ولی هیچ ایرادی در کار کردنش نسبت به گذشته بوجود نیاورده لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-11-04 12:17 ب.ظ

    با سلام و احترام
    علت کم شدن سرمای یخچال می باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • خوب بايد چكار كرد درست بشه؟
     منم همين مشكل رو دارم اما هر از گاهي هم فريزر صداي تَق بلندي ميده

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-11-13 7:11 ب.ظ

      با سلام و احترام
      یخچال باید بررسی شود تا دقیقا مشکل سرمای کم پیدا شود.
      موفق باشید.

   • سلام
    شما چكار كردين درست بشه؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست