ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg) – ارور ساید بای ساید بلومبرگ

ارورهای یخچال فریزر بلومبرگ

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg) و نحوه کامل تعمیر ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ در سایت تهران سرویس. اگر می خواهید خودتان ارورهای یخچال بلومبرگ خود را تعمیر کنید این مقاله 100% مشکل شما را برطرف می نماید. با ما همراه باشید.

کد خطا یا ارور یخچال بلومبرگ چیست؟

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg)
ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg)

وقتی یخچال بلومبرگ به صورت عادی کار نمی کند و بر روی نمایشگر یا دیسپلی کد ارور مشاهده می کنید. بیانگر این می باشد که یخچال بلومبرگ دارای ارور است. ارور به ما می گوید که قسمت خاصی از یخچال(طلق کد ارور) دچار مشکل شده است و به صورت عادی کار نمی کند. در نتیجه ما باید با فهمیدن مفهوم کد ارور، مشکل آن قسمت را برطرف نماییم.

دلایل بروز کد خطا یا ارور در یخچال و ساید بای ساید بلومبرگ

در مواقعی ممکن است برای مثال سنسوری از یخچال معیوب شود. در برد الکتریکی یخچال بلومبرگ(Bloomberg) سیستمی وجود دارد که همیشه اتصالات قطعات دیگر را بررسی می کند. اگر برد الکتریکی یخچال پاسخی از قطعه مورد نظر دریافت نکند، کد ارور مخصوص به آن قطعه را بر روی نمایشگر نمایش می دهد.

اگر نتوانستیم مشکل ارور یخچال بلومبرگ را برطرف کنیم باید چه کاری انجام داد؟

اگر شما نتوانستید ارور یخچال خود را برطرف کنید پیشنهاد می کنیم با نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر یخچال بلومبرگ تماس بگیرید. ما در تهران و کرج دارای شعبه می باشیم. اگر در تهران و کرج هستید با ما تماس بگیرید. ما به صورت کامل مشکل یخچال شما را برطرف می کنیم. شرکت تهران سرویس معتبرترین مرکز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج می باشد.


مرجع کامل ارور یخچال بلومبرگ با توضیحات کامل

ارورها در یخچال بلومبرگ با حرف E شروع می شوند و با یک عد بین 1 تا 12 اشاره به قطعه ای خاص دارد. ارورهای یخچال بلومبرگ موارد زیر می باشد:

E0,E1,E2,E3,E4,E8,E9,E10,E11,E12

ارور E0

در صورت بروز ارور E0 در یخچال بلومبرگ، کمپرسور یخچال و فن فریزر یکسره کار می کند. زیرا باید دمای فریزر را به حالت متعادل برساند. پروسه فوق هر 40 دقیقه یکبار انجام می گردد.


ارور E1

ارور E1 نشان دهنده خطای سنسور اواپراتور فریزر می باشد. در زمان شروع عمل یخ زدایی یا دیفراست فریزر(Freezer)، هیتر دیفراست به مدت ۲۵ دقیقه فعالیت خواهد کرد.


ارور E2

ارور E2 نشان دهنده خطای سنسور اواپراتور یخچال می باشد.هر 40 دقیقه یکبار کمپرسور یخچال روشن می شود و سپس خاموش می شود تا دمای تعادل را در یخچال حفظ کند.


ارور E3

ارور E3 مربوط به معیوب بودن سنسور هوای یخچال می باشد. در این حالت کمپرسور باید تا زمانی که هوای داخل یخچال به حالت طبیعی خود برسد، کار کند. در این شرایط حداقل 40 دقیقه یخچال پشت سر هم کار خواهد کرد.


ارور E4

ارور E4 مربوط به معیوب بودن هیتر دیفراست می باشد. اگر فرآیند دیفراست برای 3 بار متوالی بیشتر از یک ساعت به طول بیانجامد، ارور E4 بر روی نمایشگر یخچال مشاهده می شود.و باید هیتر دیفراست را تعویض کرد.


ارور E8

ارور E8 بیانگر وجود ارور در سنسور یخساز می باشد. در این حالت یخساز یخچال کار نمی کند. پیشنهاد می شود با تکنیسین تعمیر یخچال بلومبرگ تماس بگیرید.


ارور E9

ارور E9 حاکی از خرابی موتور یخساز یخچال می باشد. تنها راه چاره این می باشد که موتور یخساز را باز کنید و تعمیر کنید. در غیر این صورت باید موتور یخساز یخچال تعویض شود. همچنین ابتدا بهتر است یخساز را ریست کنید.(آموزش ریست یخساز یخچال)


ارور E10

ارور E10 مربوط به خطای سنسور هوای Flexi Zone می باشد. اگر قسمت فلکسی زون درمدت ۴۰ دقیقه خنک نشود، موتور یخچال و فن فلکسی زون به مدت ۴۰ دقیقه کار میکند وسپس متوقف میشوند. ارور E10 خیلی جدی نیست.


ارور E11

ارور E11 مربوط به خطای سنسور اواپراتور Flexi Zone می باشد. در زمان شروع فرآیند دیفراست فلکسی زون ، هیتر دیفراست به مدت ۲۵ دقیقه کار می کند و سپس خاموش می شود. اگر ارور E11 به صورت مداوم نشان داده شود باید تکنیسین تعمیر یخچال تماس بگیرید.


ارور E12

ارور E12 در یخچال بلومبرگ خطای هیتر ضد برفک می باشد. این اخطار در زمان پایان عمل کردن هیتر قسمت فلکسی، به وجود می آید.


هیتر دیفراست چیست؟

هیتر دیفراست چیست؟
هیتر دیفراست چیست؟

هیتر المنت یکی از قطعه های مورد نیاز برای انجام فرآیند دیفراست می باشد. هیتر المنت بر روی اواپراتور یخچال قرار می گیرد. هیتر المنت دیفراست باعث گرم شدن اواپراتور می شود. در این صورت عمل دیفراست یا یخ زدایی انجام می گیرد.

امتیازات کاربران
Overall
5
  • به روز بودن
  • مفید بودن
  • کارایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.