remove_red_eye126

ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT. امروز شما را با تمام ارور یا خطاهای ماشین لباسشویی Bosch مدل NEXXT آشنا می کنیم تا بدون صرف هزینه تعمیرات، بتوانید خودتان مشکل لباسشویی خود را برطرف نماید.

ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT

لیست ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT

ماشین لباسشویی بوش برای اعلام مشکلات خود از کد خطا یا ارور استفاده می نماید. هر ارور بیانگر یک مشکل در ماشین لباسشویی می باشد. با استفاده از ارورها می توانید مشکل دستگاه خود را پیدا کنید و حتی شاید خودتان بتوانید کار تعمیر ماشین لباسشویی خود را انجام دهید. پیشنهاد می کنیم برای برطرف کردن مشکل دستگاه خود حتما این ارور یا کد خطا را مطالعه کنید تا خیلی سریع تر مشکل دستگاه خود را پیدا و رفع نماید.

ماشین لباسشویی Bosch مدل NEXXT جدیدترین مدل لباسشویی شرکت بوش می باشد. طراحی و تکنولوژی در ماشین لباسشویی NEXXT کاملا جدید و به روز می باشد. از این رو ممکن است ارورهای این دستگاه را در هر جایی پیدا نکنید. اما شرکت تهران سرویس با تلاش تیم نرم افزاری خود تمام ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT را برای دوستان عزیز گردآوری نموده است.


ارور Er:01

ارور Er:01 بیانگر این است که درب دستگاه باز است. اگر درب بسته است اما این ارور را مشاهده می نماید پیشنهاد می کنیم سوئیچ یا قفل درب ماشین لباسشویی را تعویض نمیاد. پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش تعویض سوئیچ یا قفل درب ماشین لباسشویی را مطالعه بفرماید. همچنین برای راهنمایی بیشتر ممکن است مقاله علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی را نیز مطالعه بفرماید.

ارور Er:04

قفل کننده درب یا سوئیچ درب اگر صحیح می باشد و مشکلی ندارد اما ارور Er:04 بر روی نمایشگر نمایش داده می شود ممکن است ماژول مربوطه بر روی برد الکترونیکی اصلی ایراد داشته باشد. پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل 3 دقیقه دستگاه را خاموش کنید و از برق بیرون بکشید. مجددا روشن کنید. اگر مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی تعمیر یا تعویض شود.

ارور Er:05 و Er:06

هر دو ارور فوق مربوط خرابی و وجود مشکل در سنسور دمای ماشین لباسشویی بوش می باشد. باید سنسور دما تعویض گردد. برای اینکار پیشنهاد می کنیم از تکنیسین تعمیر ماشین لباسشویی بوش کمک بگیرید.

ارور Er:07

ارور Er:07 مربوط به مشکل هیتر(Heater) یا المنت می باشد. این ارور زمانی رخ می دهد که دمای هیتر بالا می رود اما برد الکترونیکی اصلی دستور خاموش شدن به هیتر را صادر نمی کند. ممکن است هیتر به صورت فیزیکی آسیب دیده باشد. هیتر در کف و زیر دیگ قرار دارد. اگر هیتر یا المنت سالم باشد ممکن است برد الکترونیکی اصلی ایراد داشته باشد.

ارور Er:08

ارور Er:08 برعکس ارور Er:07 می باشد. به این صورت که دستور خاموش شدن هیتر یا المنت از برد الکترونیکی صادر می شود اما هیتر خاموش نمی شود. در این مورد نیز باید هیتر و برد الکترونیکی هر دو چک و بررسی شوند.

ارور Er:09

یکی از ارورها یا کد خطای مهلک برای لباسشویی بوش مدل NEXXT ارور Er:09 می باشد. این ارور بیانگر این است که ارتباط بین برد الکترونیکی و ماژول موتور اصلی دستگاه دچار اختلال شده است. برای حل مشکل لازم هر دو قطعه چک و بررسی شوند.

ارور Er:011 و Er:12

هر دو ارور فوق نشان دهنده این است که زمان پر شدن آب در دیگ بیش از حد ممکن است. احتمال دارد دستگاه نشتی آب داشته باشد یا همچنین ممکن است سنسور تشخیص آب ورودی دچار مشکل شده باشد.

ارور Er:13

این ارور بیانگر این است که زمان تخلیه بسیار زیاد طول کشده شده است. باید طبق بازه زمانی مشخص و از پیش تنظیم شده ای آب در ماشین لباسشویی تخلیه گردد. در غیر این صورت ممکن است پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایراد داشته باشد.

ارور Er:14

ارور Er:14 نشان دهنده این است که سطح آب در دیگ دستگاه بیشتر از حد مجاز بالا آمده است. ممکن است سنسور تشخیص طیح آب معیوب شده باشد. پیشنهاد ما این است که تعمیرکار ماشین لباسشویی دستگاه را سرویس و مشکل را برطرف نماید.

ارور Er:17

این ارور نیز فنی می باشد و مشکل در Aquastop دستگاه می باشد. پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل از تکنیسین تعمیر لباسشویی بوش استفاده کنید.

ارور Er:20

ارور Er:20 مربوط به این است که پروسه چرخش کامل شده باشد اما برد الکترونیکی این فعالیت را تشیخص نداده است. یا ممکن است برد الکترونیکی دستور قطعه پروسه چرخش را صادر نماید اما موتور گردان همچنان کار کند. در این صورت ارور Er:20 بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

ارور Er:21

بیانگر این است که مواد شوینده استفاده شده کیفیت لازمه را ندارد. پیشنهاد می کنیم همیشه از مواد شوینده با کیفیت استفاده کنید.

ارور Er:22

مشکل در سیم برق می باشد. اگر اتصالی وجود داشته باشد ارور Er:22 بر روی نمایشگر نمایش داده می شود.

ارور Er:25

قفل کننده یا سوئیج درب قفل شده است و مشکل دارد. پیشنهاد می کنیم قفل کننده یا سوئیچ درب را تعویض نماید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست