remove_red_eye1,006

علت پوسیدگی درب یخچال چیست؟ این سوالی است که به ذهن ما می آید و لازم است علت و روش حل مشکل و پوسیدگی درب یا بدنه یخچال را بدانیم. با ما همراه باشید.

علت پوسیدگی درب یخچال چیست؟

پوسیدگی یخچال چیست؟

پوسیدگی یخچال یکی از مشکلات و معضلات پیش رو برای هر یخچالی می باشد. متاسفانه بسیاری از مردم اینگونه فکر می کنند که وقتی درب یا بدنه یخچال پوسیده شد تنها راه حل مشکل، تعویض می باشد.

در حالی که تعمیر پوسیدگی بسیار به صرفه تر از تعویض پوسیدگی می باشد. پوسیدگی یا زنگ زدگی برای هر یخچال اتفاق می افتد و اصلا به مدل و برند یخچال ربطی ندارد.

در تمام یخچال ها درب یخچال در دسترس ترین مورد برای زنگ زدگی و پوسیدگی می باشد. به همین دالیل شرکت بزرگ و معتبر تهران سرویس خدمات تعمیر پوسیدگی درب یخچال را به صورت تضمینی و در سراسر ایران انجام می دهد.

نمونه هایی از پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی درب یخچال

نمونه هایی از پوسیدگی درب یخچال

علت پوسیدگی و زنگ زدگی یخچال چیست؟

به صورت خیلی ساده اگر بیان کنیم علت پوسیدگی بدنه یخچال وجود رطوبت و عدم تمیز نکردن رطوبت می باشد. وقتی این پروسه ادامه پیدا کند باعث می شود که یک نقطه کوچک از پوسیدگی تبدیل به ابعاد بزرگی از پوسیدگی گردد.

در نتیجه بهتر است همیشه با یک دستمال خشک رطوبت های موجود بر روی بدنه یخچال و درب را تمیز کرد تا مانع از پوسیدگی درب یخچال و همچنین سایر قسمت های بدنه یخچال گردد.

تعمیر یا تعویض درب پوسیده یخچال

تعمیر درب یخچال اولین و بهترین گزینه پیش رو برای رفع مشکل پوسیدگی یا زنگ زدگی یخچال می باشد. زیرا شما با کمترین هزینه نسبت به تعویض درب و همچنین سریع ترین زمان نسبت به تعویض درب می توانید مشکل پوسیدگی یا زنگ زدگی را به صورت 100% برطرف نماید.

شرکت بزرگ تهران سرویس دارای کارگاه ویژه و تخصصی همراه با کادری مجرب و متخصص در این زمینه آمادگی این را دارد تا هر نوع پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال شما را به صورت تضمینی برطرف نماید.

دوستان عزیز می توانند در تمام طول شبانه روز و حتی سراسر ایران سفارش تعمیرات خود را ثبت و درب را به آدرس شرکت ارسال نمایند تا به بهترین نحو ممکن و سریع ترین زمان ممکن هر نوع پوسیدگی و زنگ زدگی بر روی درب رفع گردد.

چگونه مانع پوسیدگی درب یخچال شویم؟

بهترین و راحترین کار ممکن برای جلوگیری از پوسیدگی درب یخچال این است که یخچال در محیطی قرار گیرد که نزدیک گاز یا اجاق آشپزخانه نباشد. همچنین تمیز کردن رطوبت های موجود بر روی بدنه یخچال با یک دستمال خشک از اصلی ترین راه های جلوگیری از پوسیدگی بدنه و درب یخچال می باشد.

آیا می توانیم خودمان پوسیدگی یخچال را رفع کنیم؟

ممکن است فکر کنید که اگر با یک وسیله ای پوسیدگی را از بدنه یخچال برداریم دیگر مشکل تمام می شود. خیر دوستان این چنین نیست و هرگز این کار را انجام ندهید. زیرا جایی که پوسیدگی از آنجا برداشته می شود قابلیت جذب 100% تمام رطوبت و ایجاد مجدد خیلی راحت و سریع پوسیدگی را دارد.

لازم است برداشتن پوسیدگی و زنگ زدگی در کارگاه ویژه تهران سرویس انجام شود و سپس مواد مخصوص + رنگ مخصوص درب به محل تزریق شود تا مانع از پوسیدگی مجدد درب یخچال گردد.

خدمات تعمیرات پوسیدگی درب یخچال در  سراسر ایران

شرکت تهران سرویس علاوه بر خدمات دهی در تهران و کرج می تواند به سراسر ایران نیز خدمات دهی داشته باشد. به اینگونه که تنها با ارسال درب معیوب به آدرس شرکت، می توانید از خدمات تعمیرات درب یخچال و رفع پوسیدگی درب یخچال در شرکت تهران سرویس بهره مند شوید.

برای تماس با شرکت تهران سرویس با شماره 88077030-021 تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به مشکلات شما عزیزان هستند.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست