آموزش تنظیمات پنل یخچال دوو

آموزش کامل تنظیم درجه های ساید بای ساید دوو

تنظیمات پنل یخچال دوو(Daewoo) برای بسیاری از دوستان سخت می باشد و بسیار دنبال این هستند تا به صورت صحیح تنظیمات پنل دیسپلی یا نمایشگر یخچال را تنظیم نمایند. برای اولین بار شرکت تهران سرویس جامع ترین و کامل ترین مقاله آموزشی تنظیمات پنل یخچال ساید بای ساید دوو را در سطح اینترنت برای استفاده کاربران قرار می دهد. با ما همراه باشید.

آموزش تنظیمات پنل یخچال دوو

تنظیمات پنل یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو Daewoo

یخچال های ساید بای ساید دوو دارای صفحه نمایش دکمه ای و لمسی می باشند. اما در ایران اغلب حالت دکمه وجود دارد. تنظیمات پنل یخچال دوو در اکثر مدل ها به یک حالت می باشد و شما با مطالعه این مقاله می توانید عملکرد هر دکمه را به صورت کامل یاد بگیرید. بعد از یادگیری عملکرد هر دکمه، می توایند یخچال ساید بای ساید دوو را به صورت صحیح و کاملا سفارشی طبق نیاز خود تنظیم نماید. همچنین اگر یخچال شما با این آموزش تنظیم نشد می توانید مقاله آموزش عملکرد پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید را مطالعه کنید.

عکس تنظیمات پنل

آموزش تنظیمات پنل دیسپلی یخچال ساید بای ساید دوو

وقتی برای اولین بار یخچال را به برق می زنید و روشن می کنید تنظیمات پبش فرض زیر بر روی دستگاه اعمال می شود.

 • یخچال و فریزر در حالت Middle قرار می گیرد.
 • حالت های ICE MAKER LOOK, SLEEP, LOCK خاموش می باشد.
 • آیکون SPEED غیرفعال است.
 • FUZZY و DEODORIZER همیشه فعال است.
 • WATER / Cube Ice / Crushed Ice : در اولین روشن کردن بر روی WATER تنظیم می شود.

دکمه FREEZER SET

از دکمه FREEZER SET برای تتظیم دمای فریزر استفاده می شود. فریزر دارای 5 حالت دمایی می باشد که هنگام روشن کردن به صورت اتوماتیک بر روی حالت MID که مخفف MIDDLE و به معنی وسط است قرار می گیرد. دمای فریزر در حالت MID برابر 19- می شود.

با هر بار فشار دادن دکمه FREEZER SET دما به صورت متناوب از حالت های زیر تغییر می کند.

-19C -> -21C -> -25C -> -15C -> -17C

HIGHT MID HIGHT MID LOW MID LOW حالت
25- 21- 19- 17- 15- درجه دما
توجه! هر چه دما به سمت منفی بیشتر شود یعنی هوا سردتر می شود و هر چه قدر به سمت مثبت ها پیش رود یعنی هوا گرم تر می شود.

دکمه SUPER FREEZER

زمانی که حالت SUPER FREEZER انتخاب شود آیکون Quick با 3 بار چشمک زدن بر روی نمایشگر ظاهر می شود. و حالت های زیر هنگام انتخاب این گزینه رخ می دهد:

 • موتور یا کمپرسور یخچال و فن فریزر بدون توجه به دمای تنظیم شده فریزر، به مدت 150 دقیقه یا دو ساعت و نیم یکسره کار خواهند کرد.
 • فن فریزر در 14 ولت به مدت 90 دقیقه کار می کند و 60 دقیقه بعد را با 12 ولت برق مصرفی کار می کند.

دکمه REFRIGERATOR SET

از دکمه REFRIGERATOR SET برای تنظیم دمای یخچال استفاده می شود. یخچال نیز دارای 5 حالت دمایی مانند فریزر می باشد که هنگام روشن کردن به صورت اتوماتیک بر روی حالت MID که 2C می باشد تنظیم می شود.با هربار فشار دادن دکمه REFRIGERATOR SET دمای یخچال به صورت زیر تغییر می کند.

2C -> 1C -> 0C -> 4C -> 3C

MAX Medium Max Mid Medium Min Min حالت
0 1 2 3 4 درجه دما
توجه! هر چه دما به سمت 0 نزدیک شود یعنی هوا سردتر می شود و هر چه قدر دما از 0 بالاتر برود یعنی هوا گرم تر می شود.

دکمه SUPER REFRIGERATOR

دکمه SUPER REFRIGERATOR برای زمانی مناسب می باشد که شما بخواهید دمای یخچال به صورت یکباره و سریع افزایش پیدا کند از این ویژگی استفاده کنید.

حالت SUPER REFRIGERATOR طی مدت زمان 40 دقیقه انجام می شود. و دمای یخچال را به 7- می رساند. در این حالت یخچال با حداکثر توان و قدرت خود کار می کند. بعد از پایان عملبات دمای یخچال به حالت معمولی بر می گردد.

دکمه SLEEP

فا قشار دادن این دکمه حالت SLEEP فعال می شود و یا فشار دادن مجدد این دکمه حالت SLEEP غیرفعال می شود. با قعال کردن حالت SLEEP یخچال به مدت 12 ساعت هیچگونه سرما سازی ندارد و بعد از 12 ساعت مجددا به صورت اتوماتیک به حالت معمولی خود بر می گردد و ودماهای پیش فرض تنظیم می شود.

اگر دستگاه در حالت SUPER FREEZER یا SUPER REFRIGERATOR باشد و حالت SLEEP فعال  شود، بعد از پایان حالت SLEEP یخچال مججدا حالت SUPER FREEZER یا SUPER REFRIGERATOR را فعال می نماید.

دکمه WATER / ICE

با این دکمه می توانید از بین حالت های زیر یکی را انتخاب کنید. با فعال شدن هر حالت یک مثلث کوچک در اطراف حالت مورد نظر فعال می شود. که حالت پیش فرض بر روی WATER می باشد.

 • WATER : آب
 • CUBED ICE : یخ مکعبی
 • CRUSHED ICE : یخ خرد شده

دکمه LOCK

با روشن شدن حالت LOCK صفحه نمایشگر قفل شده و هیچ یک از دکمه ها کار نخواهند کرد. در این حالت علامت LOCK بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. برای خارج شدن از حالت LOCK کافی است همین دکمه را به مدت 1 ثانیه نگه دارید. لازم به ذکر است که در حالت SLEEP همه دکمه ها غیر از LOCK غیر فعال می باشد.

توجه!

در بعضی از مدل ها باید به مدت 3 الی 5 ثانیه دکمه Lock را نگه دارید تا قفل صفحه نمایشگر باز شود.

دکمه LOCK ICE MAKER

دکمه LOCK ICE MAKER مربوط به قفل یخساز می باشد. با فعال شدن این حالت یخچال دیگر یخسازی انجام نمی دهد. و

 • چراخ LOCK ICE MAKER روشن می شود.
 • چراخ Cube Ice / Crushed Ice ناپدید می شود.
 • در این حالت چراخ WATER همیشه روشن خواهد بود.

برای یخ سازی مجدد کافی است دکمه LOCK را فشار دهید. علت یخ نساختن یخچال ساید بای ساید

دکمه FILTER INFORMATION

در هر 6 ماه یکبار باید فیلترهای یخچال تعویض گردد. از این رو اگر بعد از 6 ماه فیلتر تعویض نشود علامت فیلتر به صورت رنگ قرمز بر روی نمایشگر ظاهار می شود. اگر می خواهید خودتان فیلتر یخچال را تعویض کنید مقاله آموزش تعویض فیلتر یخچال را مطالعه کنید. بعد از تعویض فیلتر، دکمه های LOCK و Lock Ice Maker را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا علامت فیلتر بر روی نمایشگر حذف شود.

حالت SILENT

برای کاهش صدای یخچال از این حالت استفاده می شود. در حالت SILENT فن موتور یا کمپرسور و سایر فن های دیگر با حداقل ترین سرعت کار خواهند کرد تا صدای کمی ایجاد شود. همچنین صفحه نمایشگر نیز با فعال شدن این حالت نور آن 50% کم می شود. اگر حالت SLEEP در کمتر از 4 ساعت پیش انجام شده باشد دیگر نور صفحه نمایش کم نخواهد شد.


بوی بد یخچال دوو

در بسیاری از یخچال و البته یخچال دوو بوی بد یخچال بسیار شایع می باشد. در این جا می خواهیم مقاله بسیار مفید و کاملی را برای شما معرفی کنیم که شامل تمام علت های بوی بد یخچال می باشد. برای حل شدن مشکل بوی بد یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو خود مقاله زیر را مطالعه کنید.

علت بوی بد یخچال


سخن پایانی

با تشکر از توجه شما به این مقاله. اگر در زمینه تعمیر یخچال دوو به مشکلی برخورد کردید و ساکن تهران یا کرج می باشید می توانید با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید.

امتیازات
Overall
5
 • به روز بودن
 • مفید بودن
 • کارایی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (2 رای)
76 نظرات
 1. میلاد می گوید

  سلام،پنل یخچال فریزر بعضی مواقع قاطی میکنه و اصلا عددی نشان نمی دهد که با ی قطع وصل کردن برق درست میشه،ولی اگه خونه نباشم تمام وسایلو اب میکنه، علت چی میتونه باشه؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی دستگاه ایراد دارد. جهت تعمیر تماس بگیرید.
   موفق باشید.

 2. فرهاد می گوید

  سلام،دمای یخچال ما از سانتیگراد به فایرنهایت تغییر کرده،دکمه های تنظیم ورجه رو هم چند ثانیه نگه داشتیم اما تغییر نکرد،میشه راهنمایی کنید؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   توجه کنید که زیر کدام دکمه حرف C یا F نوشته شده است. همون دکمه رو تا 5 ثانیه نگه دارید.
   موفق باشید.

 3. حبیب می گوید

  سلام و درود.ساید دوو دارم از درجه cبهf تغییر کرده .دکمه ای هم ندارد که زیرش حرف c.f نوشته شده باشد .لطفا راهنمایی کنید.

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   دکمه های تغییر دما را 3 ثانیه فشار داده و نگه دارید تا درجه با سانتی گراد تبدیل شود.
   موفق باشید.

 4. Vahid می گوید

  سلام یخچال فریزر دوو مدل R-7590NWS گرفتیم قسمت یخچال تا چند روز پیش سرد بود اما چند وقتی حالت معمولی هستش مثل قبل خنک نمیکنه حتی درجه شو روی سوپر گذاشتم راهنمایی کنید ممنون

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

 5. حسين می گوید

  سلام. من یه دستگاه یخچال ساید دوو خریدم که شیلنگ آب آن را به آب تصویه کن وصل کرده ام ولی بعد از این کار یخچال یخ سازش کار می کند ولی آب سردشکار نمی کند و آب سرد ندارد می خواستم بدانم که مشکل از کجاست.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   دمای یخچال را بر روی 3 قرا دهید.
   موفق باشید.

 6. سپیده می گوید

  سلام.ساید دوو دارم و در قسمت بالای فریزر ح یعنی در قسمت بیرونی کمپرسور یخ ساز؛ یخ میزند و در طبقه اول فریزر می ریزد.علت چیست؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   شیر برقی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

 7. هادی می گوید

  سلام‌ یخچال فریزر دوو دارم دارم درجه فریزر ۱۸ و درجه خوده یخچال ۴ هستش ولی بعضی وقتا هی بوق میزنه مشکل از کجاس؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   میکروسئیچ یا برد الکترونیکی ایراد دارد.
   موفق باشید.

 8. علیرضا می گوید

  سلام باتشکراز زحمات شما خسته نباشید. چندروزه یخچال ما علامت quickچشمک میزنه وسپس بالای صفحه نمایش مینویسه speed بعدش به مروردمای یخچال وفریزر کم شده و یخهای آن آب میشود چندساعتی خاموش میکنم، وقتی روشن میکنم حدودنصف روز عالی است امادوباره مشکلی که گفتم رخ میده چجوری غیرفعالش کنم. ازکمک شماسپاسگزارم مؤیدباشید

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   این حالت نشان دهنده این است که قابلیت سرمای سریع روشن شده است. دقت که Quick در بخش دمای یخچال است یا فریزر. سپس دکمه مربوطه را بزنید تا حالت Speed خاموش شود.
   موفق باشید.

 9. ایلیا می گوید

  سلام خسته نباشید ساید ما تمام چراغ های پنل روشن می شه و نه آب سرد میده و نه یخ اگر از برق جدا بشه تا ده دقیقه کار می کنه ولی بعدش نه سرما و همه چی درسته یخ هم درست می کنه فقط ایرادش اینه که برنامه ها رو قاطی می کنه ممنون می شم راهنمائی فرمایید

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی اصلی دستگاه ایراد دارد.
   موفق باشید.

  2. علیرضا می گوید

   سلام باتشکراز زحمات شما خسته نباشید. چندروزه یخچال ما علامت quickچشمک میزنه وسپس بالای صفحه نمایش مینویسه speed بعدش به مروردمای یخچال وفریزر کم شده و یخهای آن آب میشود چندساعتی خاموش میکنم، وقتی روشن میکنم حدودنصف روز عالی است امادوباره مشکلی که گفتم رخ میده چجوری غیرفعالش کنم. ازکمک شماسپاسگزارم مؤیدباشید

   1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

    با سلام و احترام
    پاسخ داده شد.
    موفق باشید.

 10. Zahra می گوید

  سلام . یخچال دوو ساید خریدم اما حتی دمای یخچالو روی صفر گزاشتم ولی اصلا خنک نیس اما فریزرش خوبه میخواستم بدونم یعنی مشکلش چیه چندروز پیش خریدم ؟؟؟؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   باید بررسی شود. به احتمال زیاد فن قسمت یخچال ایراد دارد.
   موفق باشید.

 11. neda می گوید

  با سلام یخچال ساید دوو دارم مواد داخل فریزر نرم شدند قبلا رو منفی ۱۹ بوداما الان با اینکه دما رو چند ساعته رو منفی ۲۵ گذاشتم اما دیگه حالت یخ زدگی ندارد مثل یخچال فقط سرد شده لطفا بفرمایید ایرادش چیه؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   ممکن است گاز دستگاه ایراد داشته باشد.
   موفق باشید.

 12. فائزه می گوید

  سلام کلمه fuzzy که روی پنل یخچال ساید بای ساید هستش به چه معنی و چه کاربردی داره؟؟؟؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   برای پاور فریزر است یعنی بیشترین سرما.
   موفق باشید.

 13. مجتبی می گوید

  سلام.یخچال حالت fastانگار کار نمیکنه.quick رو میزنم ۳تا چشمک میزنه بعدش خاموش میشه

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی ایراد دارد و لازم است بررسی شود.
   موفق باشید.

 14. علی می گوید

  سلام. ساید 3310 دوو دارم مدتی بوق بوق میکنه. نوشته فیلترثابت رو صفهه آمده واژه سوپر میاد رو صفهه میره.ممنون میشم کمکم کنید.

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   حالت سوپر را خودتان فعال کردید و علامت فیلتر یعنی باید فیلتر تعویض گردد.
   موفق باشید.

   1. مهدی دولتی می گوید

    سلام من یک یخچال ساید مدل۲۹۱۱ دوو دارم صفحه پنل دستگاه همش قطع و وصل میشه و یخچال کار نمیکنه
    علت چی میتونه باشه
    زود تر جواب بدید ممنون میشم

    1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

     با سلام و احترام
     برد الکترونیکی ایراد دارد.
     موفق باشید

 15. حامد می گوید

  چگونه می توان میزان آب ریخته شده در یخساز را کم کرد آیا شیر برقی قابلیت کم و زیاد کردن میزان آب را دارد

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   خیر شیر برقی این قابلیت را ندارد باید شیر آب اصلی را کم کنید.
   موفق باشید.

 16. حامد می گوید

  سلام در یخچال دوو یخ ها از قالب خالی نمی شوند و یخ ها در سطح بالایی قالب به یکدیگر چسبیده و تشکیل یک قطعه یخ یک پارچه را میدهد که این موضوع باعث عدم تخلیه یخ شده و زمانی که یخساز شروع به آبگیری نماید چون قالب تخلیه نشده آب سر ریز کرده و داخل مخزن یخ جمع شده و منجمد میشود

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   قالب یخساز جرم گرفته است. باید قالب یخساز تعویض شود.
   موفق باشید.

 17. ارشیا می گوید

  سلام خسته نباشید…
  ساید دوو قسمت یخساز و زیر یخساز ودهانه خروجی آب و یخ از داخل یخ میزنه ..اما یخسازی رو انجام میده و خروجی آب و یخ هم سالم هست….
  مشکل یخ زدن چیه؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   ممکن است شیر برقی خراب شده باشد.
   موفق باشید

 18. محمد می گوید

  سلام یخچال دوو ساید دارم می خواستم بدونم چجوری میشه دمای اب یخچال رو تنظیم کرد

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   اگر منظور شما دمای خود یخچال هست با پنل دیسپلی و دکمه Ref یا Refrigerator می توانید دما را تنظیم کنید.
   موفق باشید.

 19. هستی می گوید

  درود بر شما درجه فریزر خوبه و همه چیز منجمد اما دمای یخچالم درست نیست با وجودیکه روی صفر تنظیم کردم اما همه چیز در یخچال خراب میشه چکار کنم

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   فن قسمت یخچال به احتمال زیاد سوخته است.
   موفق باشید

 20. بی ان دی می گوید

  سلام.یخچال ما بعد نصب قسمت فریزر اصلا یخ نمیزنه فقط سرده.آبریزهم فقط آب سرد میده یخ ازش نمیاد.علی چیه

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   یخچال شما ممکن است مشکل نشت گاز داشته و گاز خالی کرده است. باید گاز دستگاه بررسی شود.
   موفق باشید.

 21. مرتضی فلاحتی می گوید

  سلام.یخچال فریزر دوو دارم درب فریزرش چندساعت حالت نیمه باز قرار گرفت که باعث شد همه چیز ای داخلش یخش اب شد.بعدش قسمت یخچالش حالت سرما بخودش نمیگیره اما فریزرش درست کار میکنه..باید چیکارش کنم؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   یخچال را 24 ساعت از برق بیرون بکشید بعد 24 ساعت به برق بزنید اگر مشکل حل نشد باید هیتر اضافه شود.
   موفق باشید.

 22. علی می گوید

  سلام یخچال دوو مدل fr660 بعضی از چراغ های نمایشگر عدد روشن نمیشه فریز هم برفک میزنه باید هر هفته برفک فریزر رو اب کنیم علتش چیه

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی و قطعات دیفراست باید بررسی شود.
   موفق باشید.

 23. سارا نجفی می گوید

  یخچال رو جا بحا کردم ابسرد کن انگار اب شیر میده بیرون

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   دمای یخچال را بر روی 3 بگذارید و همچنین 5 ساعت صبر کنید تا سرمای یخچال تامین شود.
   موفق باشید.

 24. محمد می گوید

  سلام.خسته نباشید. یخساز یخچال یخ را داخل محفظه یخ ها خالی نمیکند.از طریق دکمه تست انجام میشود.اما به صورت اتوماتیک خیر.بنابراین محفظه یخ خالیست.ممنون از شما

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   یخساز ایراد دارد و باید بررسی شود.
   موفق باشید.

 25. مجتبی می گوید

  باسلام ….بعد از خاموش کردن یخچال ساید دوو و تمیز کردن محفظه یخساز، با روشن کردن یخچال، یخساز شروع به کار میکن یا باید ریست انجام داد؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   خیر نیازی به ریست یخساز نیست.
   موفق باشید.

 26. حمید می گوید

  سلام ببخشید یخچال ساید دوو خریدیم بعد نصب در یخچال ک باز میکنیم چراغ فیلتر ب رنگ نارنجی روشن میشه در ضمن یخچال مدل2811هست برا ریست کردن فیلتر هم فقط ی دکمه نوشته فیلتر هولد س ثانیه همین کارم کردم ولی بازم تغییری نکرد میشه راهنمایی کنید

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   خیر مشکل خاصی ندارد. نگران نباشید.
   موفق باشید.

 27. فرهادپارسا می گوید

  سلام،
  تنظیمات درجه سایدما از سانتیگراد به فارنهایت تغییرکرده،چکارکنم برگرده به روال قبل،
  ممنون

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   زیر یکی از دکمه ها حرف C و F نوشته شده است. همون دکمه رو 3 الی 5 ثانیه فشار داده و نگه دارید.
   موفق باشید.

   1. میلاد می گوید

    سلام وقت بخیر
    حالت قفل رو پنل فعال شده هرکاری کردم غیرفعال نمیشه.یک ثانیه هم گرفتم غیرفعال نشد

    1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

     با سلام و احترام
     دکمه Lock را 3 ثانیه یا 5 ثانیه نگه دارید. در بعضی مدل ها مدت زمان فرق می کند.
     موفق باشید.

 28. محمدی می گوید

  سلام
  بخچال ساید دوو داریم
  وقتی دکمه lock رافشار میدهیم باز هم موقع فشار دادن اهرم آب یخچال از ان اب خارج میشود
  علت چیه؟

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   باید بررسی شود زیرا این مشکل دلایل زیادی دارد.
   موفق باشید.

 29. امیر می گوید

  سلام ببخشید یخچال ما روشن میشه سه تا چراغ روشن میشه و پشت سر هم بوق میزنه بعد کار نمیکنه مشکلش چیه

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

 30. امیر می گوید

  سلام ببخشید یخچال ما روشن میشه سه تا چراغ روشن میشه و پشت سر هم بوق میزنه بعد کار نمیکنه مشکلش چیه

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی ایراد دارد و باید تعویض یا بررسی شود.
   موفق باشید.

 31. علیمحمدی می گوید

  سلام یخچال ساید دارم چراغ اسپید یکسره روشنه علت چیه.ممنون

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   حالت Power Freezer یا Power Refrigerator فعال است. دکمه Speed را 3 ثانیه نگه دارید تا غیرفعال گردد.
   موفق باشید.

   1. علی کمالی می گوید

    باسلام واحترام سایددوو دارم چرا نمایشگر وقتی درب یخچال یافریزر باز میشود روشن نمیشود؟ قبلا روشن میشد باتشکر از کمکتون

    1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

     با سلام و احترام
     حالت Sleep باید خاموش باشد. اگر لامپ داخل هم روشن نمی شود باید میکروسویچ درب بررسی و در صورت نیاز تعویض شود.
     موفق باشید.

 32. علیرضا ۱۴۴۲ می گوید

  باسلام
  مطالب بسیار مفید و آموزنده بود

  1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

   با سلام و احترام
   تمام تلاش ما این است اولین منبع دانش اطلاعاتی در مورد یخچال در ایران باشیم. امیدواریم با نظرات مفید شما بتوانیم به این هدف برسیم.
   موفق باشید.

  2. احمد از اهواز می گوید

   سلام یخچال فریزر دوو ۸۲۱۱ قسمت فریزرش یخ نمی زند و لی یخچالش سالم است و قسمت درجه اش مرتبا چشمک می زند کم نور و پر نور می شود . فن دمنده اش هم ظاهرا توی سرویس نیست راهنمایی بفرمایید .
   باتشکر

   1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

    با سلام و احترام
    گاز دستگاه کم دارد.
    موفق باشید

    1. کاووس می گوید

     سلام..
     ساید دوو دارم قسمت یخساز و زیر محفظه یخ ساز یخ میزنه…مشکل چیه؟..
     ممنون

     1. پشتیبانی تهران سرویس می گوید

      با سلام و احترام
      مسیر آب یا درین گرفته شده است.
      موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.