remove_red_eye150

ارور Er FR یخچال ال جی چیست و دلیل به وجود آمدن آن چیست؟ روش تعمیر ارور Er FR در یخچال LG سوال بسیاری از کاربران وب سایت تهران سرویس می باشد. ما امروز می خواهیم شما را به صورت کامل با ارور Er FR در یخچال ال جی آشنا کنیم و همچنین روش تعمیر ارور Er FR که اغلب در ساید بای سایدهای LG رخ می دهد را به شما نشان دهیم. با ما همراه باشید.

ارور Er FR یخچال ال جییکی از ارور یخچال ال جی که اغلب در مدل های ساید بای ساید و همچنین مدل های جدیدی که دارای نمایشگر می باشد، ارور Er FR می باشد. به این صورت که در قسمت دمای فریزر عبارت Er و در قسمت دمای یخچال عبارت FR نوشته می شود. این ارور ممکن است خطرناک باشد و اشاره به خرابی قطعات خاص و مهمی داشته باشد.

علت کلی بروز ارور Er FR یخچال ال جی (LG) چیست؟

این سوال برای هر کسی به وجود می آید که دلیل بروز ارور Er FR در یخچال ال جی (LG) چیست؟ خوب دوستان این ارور علت های متفاوتی داره از جمله می توان به:

  • خرابی برد الکترونیکی یخچال
  • هنگ کردن ساده یخچال
  • بسته شدن دریچه های هوا در یخچال
  • خرابی موتور یخساز یخچال

خرابی برد الکترونیکی یخچال ال جی(LG)

تعمیر برد یخچال ال جی

خرابی و نیاز به تعمیر برد یخچال LG موردی رایج می باشد. از این رو یخچجال ال جی برای نشان دادن خرابی برد الکترونیکی از ارور Er FR استفاده می نماید. در اغلب موارد اگر یخچال شما ساید بای ساید می باشد ارور Er FR بیانگر خرابی و وجود عیب در برد الکترونیکی می باشد. این مورد باید توسط مرکز مجاز تعمیر یخچال ال جی یا کارشناس و تکنیسین تعمیر یخچال فریزر بررسی و تست گردد.


هنگ کردن ساده یخچال

هنگ کردن ساده یخچال


در بعضی مواقع یخچال دچار هنگ کردن می شود. منظور از هنگ کردن یعنی یخچال دچار مشکلی می شود که کل صفحه دیسپلی یا نمایشگر قفل می شود و هیچ دکمه ای کار نمی کند. همچنین دما نیز تغییری نمی کند. که برای حل مشکل کافی است یخچال را ده دقیقه از برق بیرون بکشید و مجددا به برق وصل کنید.


بسته شدن دریچه های هوا در یخچال

بسته شدن دریچه های هوا در یخچالدر بعضی مواقع بسته شدن دریچه های هوا در یخچال ال جی باعث بروز ارور می شود. که با نشان دادن ارور Er FR احتمال بسته شدن دریچه های هوا را نشان می دهد. بهتر است همیشه این موارد را بررسی و چک نماید سپس با مرکز تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید.


خرابی موتور یخساز یخچال ال جی

موتور یخساز یخچال

اگر موتور یخساز یخچال LG خراب شود ممکن است باعث بروز ارور Er FR گردد. از این رور بعد از مشاهده این ارور پیشنهاد می کنیم که قبل از تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر خودتان این مورد را برطرف کنید. اگر هم دانش فنی و تخصصی در این زمینه ندارید که باید برطرف کردن مشکل را به تکنیسین تعمیر یخچال ال جی بسپارید.

ریست یخساز یخچال

پیشنهاد دیگر تهران سرویس این است که ابتدا اقدام به ریست یخساز یخچال کنید. آموزش ریست یخساز یخچال را می توانید در سایت آپارات سرویس مطالعه کنید. این روش نیز به احتمال زیاد مشکل شما را برطرف خواهد نمود.


امیدواریم از مقاله ارور Er FR یخچال ال جی نهایت استفاده را برده باشید. شرکت تهران سرویس بزرگترین و معتبرترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات یخچال فریزر در سراسر تهران و کرج می باشد. اگر برد یخچال شما مشکل دارد کافی است پست ویژه تعمیر برد یخچال ال جی را مطالعه کنید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست