ارور یخچال فریجیدر – ارور ساید بای ساید فریجیدر

remove_red_eye177

ارور یخچال فریجیدر و چگونگی تعمیر ارور یخچال فریجیدر بسیار مهم می باشد. آیا می خواهید خودتان ارور یخچال فریجیدر را تعمیر کنید؟ آیا به تکنیسین تعمیر یخچال فریجیدر نیاز ندارید؟ ما امروز به شما این آموزش مهم را یاد می دهیم. تا با خیال راحت مشکل خود را برطرف نمایید.

ارور یخچال فریجیدر و ارور ساید بای ساید فریجیدر(Frigidaire)

اگر یخچال فریجیدر شما ارور می دهد، ما می توانیم به شما کمک کنیم. تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) امروز آنچه را که شما به دنبال آن می باشید را دارد. پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا مشکل ارور یخچال فریجیدر شما برطرف گردد.

ارور یخچال فریجیدر - ارور ساید بای ساید فریجیدر

ارور یخچال فریجیدر – ارور ساید بای ساید فریجیدر

یخچال های مدرن و جدید فریجیدر دارای سیستم تشخیص عیب یا مشکل می باشند. هر مشکل و اروری توسط کد خطا مشخصی بر روی دیسپلی یا نمایشگر یخچال نمایشی داده می شود. این ارورهای به صورت حرف انگلیسی یا عدد می باشد. ارور یخچال(refrigerator error) به شما هشدار می دهد که مشکلی برای یخچال به وجود آمده است.

اگر شما در تعمیر ایراد و ارور یخچال فریجیدر مشکل دارید، این کار را به تکنیسین تعمیر یخچال فریجیدر بسپارید. شماره تماس با تعمیرات مجاز یخچال فریجیدر در تهران و کرج: 88077030  می باشد.

لیست تمام ارور یخچال فریجیدر(Frigidaire)

ارور SY EF یا 5Y EF در یخچال فریجیدر

ارور SY EF یا 5Y EF بیانگر این است که مشکل جدی در فن اواپراتور یخچال وجود دارد. تشخیص اینکه این ارور مربوط به فن اواپراتور فریزر است یا اواپراتور یخچال، بر عهده تکنیسین تعمیر یخچال فریجیدر می باشد.

اگر ارور SY EF یا 5Y EF رخ دهد ممکن است بر سرمای یخچال تاثیر بگذارد. چون فن اواپراتور سرمای داخل یخچال را به گردش در می آورد. در هر صورت باید مشکل توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریجیدر برطرف گردد.

ارور EF در یخچال فریجیدر

ارور EF همانند ارور SY EF  یا 5Y EF به وجود مشکل در فن اواپراتور یخچال اشاره دارد. ممکن است فن کلا کار نکند. یا ممکن است فن به صورت خشک کار کند و صدا دهد. اواپراتور یخچال شبکه سرمازا یخچال است. هرگونه مشکل در اواپراتور و قطعات آن، مانند فن باعث بروز ارور در یخچال می شود. بهتر است با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

ارور dF در یخچال فریجیدر

ارور dF در یخچال فریجیدر بیانگر این است که چرخه دیفراست یا یخ زدایی در یخچال انجام نمی گیرد. اگر دیفراست انجام نگیرد یخچال گرم می شود. و گفته می شود که یخچال سرما ندارد. اگر این چنین است ممکن است یکی از قطعات سیستم دیفراست دچار مشکل شده باشد. قطعات سیستم دیفراست شامل:

  • المنت
  • ترمودیسک
  • ترموفیوز
  • سنسور
  • سیم بدنه K32

ارور SH در یخچال فریجیدر

ارور SH یکی دیگر از ارور یخچال فریجیدر می باشد که بیانگر این است که سنسور مشکل دارد. ارور SH به دو صورت می باشد. یعنی یک معنی می دهد اما اشاره به سنسور دارد. اگر ارور SH در:

  1. قسمت دیسپلی یخچال نشان داده شود، یعنی سنسور یخچال مشکل دارد.
  2. قسمت دیسپلی فریزر نشان داده شود، یعنی سنسور فریزر مشکل دارد.

برای تعمیر ارور SH کافی است با تکنیسین تعمیر یخچال فریجیدر تماس بگیرید. شماره تماس 88077030 در تهران و کرج به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

ارور SY CF یا 5y CF در یخچال فریجیدر

 ارور SY CF یا 5y CF در یخچال فریجیدر

ارور SY CF یا 5y CF در یخچال فریجیدر

ارور SY CF یا 5y CF یکی دیگر از ارور یخچال فریجیدر می باشد. این ارور بیانگر این است که مشکل ارتباطی بین برد الکتریکی اصلی و قطعات اصلی و به ویژه دیسپلی یخچال می باشد.

این ارور بسیار هولناک می باشد. ممکن است برد الکتریکی اصلی یخچال را بسوزاند. بهتر است مشکل را به تکنیسین تعمیر یخچال فریجیدر اطلاع دهید.

به علت شباهت S و 5  در نمایشگر یخچال، ممکن است دچار مشکل شوید. اما 5Y یا SY هر دو اشاره به همین ارور دارد. و بین پنل دیسپلی و برد الکتریکی یخچال تداخل ارتباطی وجود دارد.

 

ارور OP در یخچال فریجیدر

ارور OP یکی دیگر از ارور یخچال فریجیدر می باشد. ارور OP بیانگر این است که سنسور یخچال باز است. سنسور یخچال از سوکت خود خارج شده است. ممکن است اتصال بین ترمیستور و برد الکتریکی اصلی یخچال به وجود آمده است. پیشنهاد می شود که ترمیستور تعویض گردد. در صورتی که نمی توانید خودتان مشکل را حل کنید با شماره تماس 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید.

ارور Sb یا 5b در یخچال فریجیدر

ارور sb یا 5b یکی دیگر از ارور یخچال فریجیدر می باشد. این کد در واقع ارور نمی باشد. این کد زمانی که بر روی نمایشگر نشان داده شود، یعنی حالت تعطیلات فعال شده است. در این حالت یخچال سرما سازی خاصی ندارد.

این کد درواقع همان دمو مود(Demo Mode) یخچال های ساید بای ساید می باشد. با نگه داشتن همزمان و 5 ثانیه ای دکمه های فلش بالا و فلش پایین می توانید این حالت را تنظیم کنید.

ارور Sy CE یخچال فریجیدر

ارور Sy CE یخچال فریجیدر اشاره به ولتاژ بالای برق ورودی به دستگاه دارد. ممکن است خازن یا مقاوت مت های برد الکترونیکی ایراد داشته باشد که توانایی کم کردن ولتاژ برق را نداشته باشد.

برای حل مشکل کافی است از محافظ برق مطمئن استفاده کنید. همچنین از سالم بودن برد الکترونیکی اطمینان حاصل گنید.

توجه!

اگر یخچال شما خراب شده است یا نیاز به سرویس دارد با ما تماس بگیرید. تهران سرویس معتبرترین نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج می باشد. ما تمام تعمیرات خود را با ضمانت کتبی انجام می دهیم. حتی در روزهای تعطیل نیز آماده انجام خدمت می باشیم. شماره تماس شرکت تهران سرویس: 88077030 – 021

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست