remove_red_eye1,006

تعمیر یخچال فریجیدر در تجریش از جمله خدمات مهم و با ضمانت شرکت تهران سرویس می باشد. تعمیرات یخچال آمریکایی Frigidaire در تجریش و تمام محله های شمال تهران انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال فریجیدر در تجریش

نمایندگی یخچال فریجیدر Frigidaire

شرکت تهران سرویس به عنوان اولین و معتبرترین نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریجیدر در تهران و کرج، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیزدر شمال تهران و مخصوصا محله تجریش می باشد.

یکی از ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریجیدر این است که تمامی خدمات با ضمانت کتبی انجام می شود و مشتریان عزیز خیالشان بابت تعمیرات یا تعویض قطعه معیوب راحت می باشد.

یکی از ویژگی های خیلی مهم نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در تهران این می باشد که ما به صورت 24 ساعته شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشیم.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تجریش

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تجریش

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر (Frigidaire) لازمه دانش فنی بالایی می باشد. به همین دلیل لازم است که تکنیسین های تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر ضمن تکمیل دوره های آموزشی تعمیرات ساید بای ساید، مهارت کافی نیز داشته باشند.

تکنیسین های شرکت تهران سرویس به صورت مستمر و هر ماه دوره های تخصصی تعمیرات یخچال را سپری می کنند تا همیشه از لحاظ دانش فنی به روز باشند.

انواع مشکلات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

از جمله مشکلات و ایرادات رایج یخچال ساید بای ساید فریجیدر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • خنک نکردن
  • خرابی موتور یا کمپرسور
  • صدای آزار دهنده
  • نمایش ارور یا کد خطا بر روی نمایشگر
  • عدم یخ ساختن یخساز
  • یکسره کار کردن

در کل هر یخچالی می تواند مشکلاتی نیز داشته باشد اما موارد فوق از رایج ترین مشکلاتی می باشند که تکنیسین های شرکت تهران سرویس با آنها برخورد کرده اند.

نمایش ارور یا کد خطا بر روی نمایشگر یخچال فریجیدر

ارور یخچال فریجیدر - ارور ساید بای ساید فریجیدر

کد خطا یا به اصطلاح ارور (Error Code) به موردی گفته می شود که یخچال فریجیدر با نمایش کد مخصوصی بر روی نمایشگر، ما را از وجود ایراد یا عیب خاصی در یخچال با خبر می سازد.

ما در مقاله ارور یخچال فریجیدر به صورت کامل به تمام ارور یا کد خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر اشاره کرده ایم. با مطالعه این مقاله می توانید علت بروز مشکل و مفهوم کد خطا نمایش داده شده بر روی نمایشگر یخچال را متوجه شوید.

نکته! یخچال هایی که نمایشگر ندارند قادر به نشان دادن کد خطا نمی باشند.

روشن نشدن یخچال فریجیدر

روشن نشدن یخچال همواره یکی از اصلی ترین و مهم ترین مشکلات هر یخچالی از جمله یخچال فریجیدر می باشد. زمانی که یخچال روشن نمی شود مشکل از موارد زیر می باشد و باید تک تک آنها بررسی شوند:

  • موتور یا کمپرسور
  • برق یخچال
  • برد الکترونیکی یا ترموستات
  • فعال بودن حالت دمو یا فروشگاهی

موتور یا کمپرسور یخچال

بی شک یکی از اصلی ترین قطعات هر یخچالی، موتور یا کمپرسور آن می باشد. زمانی که می گوییم یخچال روشن نمی شود درواقع منظور ما روشن نشدن موتور می باشد. البته در مواردی ممکن است تنها موتور روشن نشود و نمایشگر و لامپ های داخل یخچال روشن گردند.

برق یخچال

منظور از برق یخچال سیم کشی های داخل یخچال می باشد. در مواردی ممکن است عامل روشن نشدن یخچال فریجیدر، وجود اتصالاتی در سیم کشی داخلی یخچال باشد. این مورد لازم است به صورت دقیق توسط تکنیسین بررسی شود.

برد الکترونیکی یا ترموستات

برد الکترونیکی در یخچال های مدل ساید بای ساید و مدل بالا پایین برند فریجیدر وجود دارد. اما در مدل های تک درب قدیمی از ترموستات به جای برد الکترونیکی استفاده شده است. زمانی که برد الکترونیکی ایراد داشته باشد تاثیر مستقیم بر روی روشن شدن یا روشن نشدن یخچال می گذارد.

فعال بودن حالت دمو یا فروشگاهی

زمانی که حالت Demo فعال باشد یخچال با اینکه روشن است اما هیچ سرمایی تولید نخواهد کرد. ممکن است این حالت برای شما نشان دهنده ایراد در یخچال باشد اما اصلا نگران نباشید چ.م یخچال هیچ ایرادی ندارد.

تعمیرات یخچال فریجیدر در شمال تهران و تجریش

تعمیر یخچال در شمال تهران و تجریش شامل تعمیرات تمام مدل و برندهای یخچال از جمله یخچال فریجیدر می باشد. ما با تعمیرات فوق تخصصی و بی نظیر خود توانسته ایم اولین انتخاب برای مشتریان عزیز در تجریش و شمال تهران باشیم.

برای تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریجیدر در تجریش تهران کافی است با شماره شبانه روزی 88077030-021 تماس بگیرید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست