remove_red_eye326

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک چیست؟ دلیل بروز ارور hrs در یخچال General Electric چیست؟ چگونه ارور hrs را از روی نمایشگر یخچال حذف کنیم؟ امروز تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) به صورت کامل این موضوع را بررسی می نماید. و دلیل بروز ارور hrs را در یخچال جنرال الکتریک مورد بحث قرار می دهد. پس با ما همراه باشید با ادامه مطلب.

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک چیست؟

رایج ترین اروری که در یخچال های جنرال الکتریک بر روی نمایشگر نمایش داده می شود ارور  HRS می باشد. زمانی که ارور  HRS در یخچال جنرال الکتریک بر روی نمایشگر ظاهر شود یخچال به هیچ وجه ممکن کار نمی کند. و فقط لامپ های داخل و LED آن روشن می شود. ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک یکی از بدترین و پر هزینه ترین ارورهای این یخچال می باشد.

علت ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک(GE)

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که برد الکترونیکی اصلی یخچال (Main Board) دچار مشکل شده است. در 90% موارد برد الکتریکی اصلی دچار سوختگی می شود. وقتی برد اصلی دچار مشکل گردد ارور HRS بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. برای تعمیر برد یخچال می توانید با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید.

برد الکتریکی اصلی یخچال جنرال الکتریک

راه حل جلوگیری از بروز ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

دلیل اصلی بروز مشکل برای برد الکتریکی اصلی یخچال جنرال الکتریک(GE)، نوسانات پی در پی و شدید برق می باشد. ممکن است برق ضعیف باشد و یا جریان برق ورودی بیشتر از حد مجاز باشد. در هر صورت آسیب جدی به برد اصلی یخچال می زند.

تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) همیشه توصیه می کند از محافظ برق استفاده کنید. چون محافظ برق جریان برق کمتر یا بیشتر از حد مجاز را قطع می نماید. در نتیجه طول عمر برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک افزایش می یابد.

تعمیر ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

دوستان عزیز به دلیلی اینکه مشکل از برد الکتریکی اصلی یخچال می باشد تعمیر یا تعویض آن کار تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک می باشد. ولی در صورتی که ارور HRS را بر روی نمایشگر مشاهده نمودید، هرچه سریع تر یخچال را از برق بیرون بکشید و با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک GE

اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک می باشید. می توانید از طریق لینک زیر تمام اطلاعات مورد نیاز برای آموزش تعمیر برد یخچال را کسب کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تعمیرات برد یخچال GE


شماره تلفن تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک 88077030 در تهران و کرج می باشد. همچنین در صورتی که مایل بودید به صورت مستقیم با تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ارتباط باشید با شماره 09123949438 تماس بگیرید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست