تعمیر یخچال جنرال الکتریک در صادقیه

remove_red_eye1,011

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در صادقیه یا آریاشهر سابق در تهران به صورت فوق تخصصی و سریع در شرکت بزرگ تهران سرویس انجام می شود. تهران سرویس یکی از معتبرترین و با تجربه ترین شرکت ها در زمینه تعمیرات یخچال می باشد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در صادقیه

تعمیرات یخچال در غرب تهران

تعمیر یخچال در غرب تهران یکی از ساده ترین و بهترین روش های تعمیرات یخچال به صورت سریع و 24 ساعته می باشد. غرب تهران شامل مناطق زیادی می باشد که یکی از شلوغ ترین آنها صادقیه یا آریاشهر قدیم می باشد.

وقتی یک مرکز معتبر از خود غرب تهران برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک به محل آدرس شما مراجعه نماید شما می توانید خیلی سریع یخچال خود را تعمیرنمایید.

در صورتی که اگر تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک از سایر نقاط تهران برای تعمیرات یخچال مراجعه نماید بی شک چندین ساعت طول خواهد کشید که تکنیسین به آدرس شما برسد و یخچال شما را تعمیر نماید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تمام مدل ها در صادقیه

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تمام مدل ها در صادقیه

تعمیر یخچال General Electric یا GE Profile به صورت خیلی تخصصی در شرکت تهران سرویس انجام می شود. شرکت بزرگ تهران سرویس تمام مدل های یخچال آمریکایی (یخچال جنرال الکتریک ساخت کجاست؟) جنرال الکتریک را تعمیر می نماید.

ما تمام مدل های یخچال General Electric را تعمیر می کنیم. از جمله:

 • مدل معمولی یا تک درب
 • مدل ساید بای ساید
 • مدل دوقلو
 • مدل فرنچ یا درب فرانسوی

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در صادقیه

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در صادقیه

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک (General Electric) در صادقیه یا آریاشهر قدیم در تهران سرویس به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل انجام می شود. ساید بای سایدها جنرال الکتریک همانند سایر یخچال های ساید بای ساید نسیتند و لازم است برای تعمیرات آنها حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس بگیرید.

شرکت تهران سرویس با ارائه خدمات شبانه روزی و 24 ساعته تعمیرات یخچال آمریکایی جنرال الکتریک بهترین گزینه برای تعمیر سریع، ارزان و با ضمانت یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد.

مشکلات عمده و رایج یخچال های جنرال الکتریک

اکثر یخچال های جنرال الکتریک در موارد زیر با هم مشابه می باشند:

 • سرما نداشتن
 • یخ بستن داخل یخچال یا فریزر
 • روشن نشدن یخچال
 • نمایش ارور یا کد خطا بر روی نمایشگر
 • یکسره کار کردن و اتوماتیک نکردن
 • نیاز به تعویض فیلترهای درونی و بیرونی
 • خرابی برد الکترونیکی اصلی
 • پوسیدگی یا زنگ زدگی درب
 • خرابی فن های یخچال یا فریزر
 • شکسته شدن درب بار یخچال
 • عدم یخ ساختن یخساز

نمایش ارور یا کد خطا یخچال جنرال الکتریک

ارور یخچال جنرال الکتریک

ارو یا کد خطا یخچال جنرال الکتریک نشان دهنده این است که در کارایی یک قطعه خاص از یخچال مشکلی پیش آمده است. بستگی به نوع ارور یا خطا، مشکل پیش آمده متفاوت می باشد. برای مثال ارور hrs یخچال جنرال الکتریک نشان دهنده خرابی و ایراد در برد الکترونیکی اصلی یخچال می باشد.

ارورها یا کد خطاها مشکل نیستند بلکه درواقع ما را از وجود مشکل با خبر می کنند. پیشنهاد می کنیم برای اینکه با تمام خطاهای یخچال جنرال الکتریک آشنا شوید مقاله ارور یخچال جنرال الکتریک را مطالعه نمایید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک در صادقیه

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

خرابی برد الکترونیکی یخچال General Electric موردی است که باید 100% سریع برطرف شود. زیرا علاوه بر تاثیر گذاشتن منفی بر روی کارکرد یخچال ممکن است باعث صدمه دیدن سایر قسمت های یخچال نیز گردد.

دوستان عزیزی که در صادقیه یا آریا شهر هستند و چنین مشکلی برای آنها پیش آمده است می توانند با شماره گیری 88077030-021 در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر برد الکترونیکی اصلی یخچال جنرال الکتریک خود اقدام نماییند.

شرکت تهران سرویس با تعمیر برد الکترونیکی اصلی یخچال، به شما کمک می کند تا در هزینه های خود بسیار صرفه جویی کنید. زیرا تعویض برد الکترونیکی یخچال GE بسیار هزینه بر می باشد.

در حالی که با تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک شما 70% در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

تعمیرات شبانه روزی یخچال جنرال الکتریک در صادقیه یا آریا شهر

دوستان عزیزی که در صادقیه (فلکه اول یا دوم) زندگی می کنند و برای یخچال General Electric آنها مشکل پیش آمده است می توانند تنها با شماره گیری 88077030-021 در سریع ترین زمان ممکن مشکل یخچال خود را توسط معتبرترین مرکز و نمایندگی اصلی جنرال الکتریک با ضمانت نامه کتبی برطرف نمایند.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست