تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تجریش

remove_red_eye1,010

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تجریش و در محل توسط بزرگترین نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در سراسر تهران و کرج. آیا به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال General Electric در تجریش می باشید؟ پس با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تجریش

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

یخچال آمریکایی جنرال الکتریک (General Electric) یکی از بهترین و با دوام ترین یخچال ها در جهان می باشد. این یخچال آمریکایی در سراسر دنیا دارای نمایندگی ها مجاز فروش و تعمیرات می باشد. شرکت تهران سرویس با داشتن مجوز رسمی، نماینده مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید GE یا جنرال الکتریک می باشد.

لازم به ذکر می باشد که با استفاده از خدمات تعمیر یخچال در شمال تهران می توانید تمام مدل و برندهای یخچال خود را تعمیر کنید. تنها کافی است با شماره نلفن 88077030-021 تماس بگیرید.

ایرادات و مشکلات یخچال جنرال الکتریک

هر یخچالی با وجود نقطه قوت های خود دارای نقطه ضعف هایی نیز می باشد. اما مشکلات یخچال جزو مواردی می باشد که برای هر یخچال رخ می دهد و نمی توان مانع آنها شد.

مشکلاتی مانند:

 • روشن نشدن
 • یکسره کار کردن
 • سوختن موتور یا کمپرسور
 • خرابی و صدای زیاد فن ها
 • نشتی گاز
 • خرابی برد الکترونیکی اصلی
 • اتصالات سیم کشی
 • نیاز به تعویض فیلترهای آب (درونی و بیرونی)

رفع ارور یا کد خطا یخچال جنرال الکتریک

ارور یخچال جنرال الکتریک

یخچال آمریکایی General Electric که دارای صفحه نمایشگر می باشد برای نشان دادن عیب ها و ایرادات یخچال مجهز به سیستم دیاگ می باشد. این سیستم پیشرفته مشکلات رایج و اصلی یخچال را به وسیله کد خطا بر روی نمایشگر نشان می دهد و باعث می شود که خیلی راحت مشکل دستگاه پیدا شود. پیشنهاد می کنیم مقاله ارور یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید.

یکی از اصلی ترین ارور یا کد خطاهای یخچال جنرال الکتریک، ارور HRS می باشد. ارور HRS یخچال جنرال الکتریک از آن دسته ارورهایی می باشد که بیانگر وجود عیب و ایراد در برد الکترونیکی اصلی یخچال می باشد.

ارور یا کد خطا یخچال سریع ترین راه برای شناسایی مشکل می باشد. در یخچال هایی که نمایشگر ندارند هیچ سیستم شناسایی خطایی نیز وجود ندارد.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تجریش

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در تجریش توسط متخصص ترین تکنیسین تعمیرات یخچال GE انجام می شود. پیشنهاد می کنیم که به خاطر پیچیدگی یخچال ساید بای ساید همیشه برای تعمیرات مدل ساید بای ساید یخچال جنرال الکتریک با نمایندگی مجاز تعمیرات تماس بگیرید.

تعمیر سرما نداشتن یخچال جنرال الکتریک

سرما نداشتن یخچال جنرال الکتریک از اصلی ترین مشکلات این یخچال می باشد. از جمله اصلی ترین دلایل کمبود سرمای یخچال General Electric می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرابی موتور یا کمپرسور
 • کمبود گاز در اثر نشتی
 • خرابی فن ها
 • تنظیم نادرست دما
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال

موتور یا کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

زمانی که ایراد اصلی از موتور یا کمپرسور باشد راهی جز تعویض خود کمپرسور پیشنهاد نمی شود. زیرا با تعویض کمپرسور دیگر خیال تعمیرکار و مشتری بابت کارایی موتور راحت می باشد. در صورت تعمیر که هیچ گونه تضمینی ندارد همیشه مشکلات احتمالی پیش می آیند.

پیشنهاد می کنیم: تعمیر یخچال پروفایل

کمبود گاز در اثر نشتی

بر اثر نشتی گاز که به خاطر شکستگی لوله های کندانسور یا حتی اواپراتور یا موتور می باشد گاز یخچال نشت می کند. نشتی گاز موتور باعث می شود که سرمای یخچال به مرور زمان کم شود که همین مورد باعث یکسره کار کردن یخچال نیز می گردد.

خرابی فن های یخچال جنرال الکتریک

فن های یخچال وظیفه خنک کنندگی و انتقال سرما در داخل یخچال و فریزر را بر عهده دارند. زمانی که یکی از فن های یخچال یا فریزر معیوب شود یا باعث داغ شدن موتور می شود و یا باعث سرما نداشتن یخچال می گردد.

برای مثال وقتی فن یخچال خراب باشد دیگر سرما به همه قسمت های یخچال پخش نمی شود و همین مورد باعث یخ بستن اواپراتور می شود. برای حل مشکل لازم است تکنسین تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تمام فن های یخچال را بررسی و فن معیوب را تعویض نماید.

تنظیم نادرست دما یخچال

زمانی که دمای یخچال جنرال الکتریک درست تنظیم نشده باشد بر روی سرمای یخچال تاثیر مستقیم می گذارد. لازم است اول مقاله آموزش تنظیم دمای یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید.

پیشنهادد می کنیم:

دمای یخچال جنرال الکتریک را در فصل تابستان و بهار بر روی -> دمای یخچال: 3+ و فریزر 20- باشد.

در فصل زمستان و سرما نیز بهتر است دما بر روی -> یخچال: 4+ و فریزر 18- باشد.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل در تجریش

تعمیر یخچال در تجریش در شرکت تهران سرویس به صورت 24 ساعته شبانه روز و حتی در ایام تعطیل انجام می شود. تعمیرات با ضمانت کتبی از جمله ویژگی های شرکت تهران سرویس می باشد.

با ما ارائه خدمات در منزل و محل مشتری، این امکان را برای مشتریان فراهم می کنیم که بدون جابجایی یخچال تنها با یک تماس در عرض 60 دقیقه مشکل یخچال را برطرف می کنیم.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در تجریش: 88077030-021

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست