remove_red_eye132

با سلام خدمت همه دوستانی که ما را در تهران سرویس همراهی می کنند. امروز قصد داریم ویدیویی کوتاه و بسیار جالب که مطمئنن برای همه جالب خواهد بود در خدمت شما هستیم. قصد داریم نحوه خنک سازی یخچال فریزر توسط مبرد یا ماده سرمازا در یخچال را به شما ارائه دهیم.

مبرد یا ماده سرمازا چیست؟

اگر به صورت خیلی ساده و روان بیان کنیم، مبرد یا ماده سرمازا همان گازی است که از کمپرسور یخچال به اواپراتور و کندانسور و سپس در همه قسمت های یخچال فریزر جابجا می شود تا یخچال خنک شود.

طی جریاناتی که در مراحل خنک سازی صورت می گیرد، گاز یا مبرد از حالت گازی و بخار به حالت مایع تبدیل می شود. که این فرآیند در تمام مدت زمانی که یخچال روشن و کمپرسور کار می کند انجام می گیرد و اگر یکی از مراحل خنک سازی یخچال فریزر انجام نگیرد، یخچال خنک نمی شود.

 

تهران سرویس شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت مشتریان عزیز در تهران و کرج می باشد. برای تعمیر یخچال فریزر یا تعمیر ساید بای ساید معیوب خود کافی است با شماره 88077030 تماس حاصل بفرمایید.

تعمیر یخچال فریزر در محل انجام می گیرد و یخچال شما به تعمیرگاه منتقل نمی شود بلکه ما تعمیرگاه را به منزل یا محل شما می آوریم. تهران سرویس همیشه به آسودگی مشتریان خود فکر می کند.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست