انیمیشن چگونگی خنک سازی یخچال فریزر

خیلی راحت نحوه خنک سازی یخچال فریزر را یاد بگیرید!

با سلام خدمت همه دوستانی که ما را در تهران سرویس همراهی می کنند. امروز قصد داریم ویدیویی کوتاه و بسیار جالب که مطمئنن برای همه جالب خواهد بود در خدمت شما هستیم. قصد داریم نحوه خنک سازی یخچال فریزر توسط مبرد یا ماده سرمازا در یخچال را به شما ارائه دهیم.

مبرد یا ماده سرمازا چیست؟

اگر به صورت خیلی ساده و روان بیان کنیم، مبرد یا ماده سرمازا همان گازی است که از کمپرسور یخچال به اواپراتور و کندانسور و سپس در همه قسمت های یخچال فریزر جابجا می شود تا یخچال خنک شود.

طی جریاناتی که در مراحل خنک سازی صورت می گیرد، گاز یا مبرد از حالت گازی و بخار به حالت مایع تبدیل می شود. که این فرآیند در تمام مدت زمانی که یخچال روشن و کمپرسور کار می کند انجام می گیرد و اگر یکی از مراحل خنک سازی یخچال فریزر انجام نگیرد، یخچال خنک نمی شود.

 

تهران سرویس شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت مشتریان عزیز در تهران و کرج می باشد. برای تعمیر یخچال فریزر یا تعمیر ساید بای ساید معیوب خود کافی است با شماره 88077030 تماس حاصل بفرمایید.

تعمیر یخچال فریزر در محل انجام می گیرد و یخچال شما به تعمیرگاه منتقل نمی شود بلکه ما تعمیرگاه را به منزل یا محل شما می آوریم. تهران سرویس همیشه به آسودگی مشتریان خود فکر می کند.

امتیازات
Overall
4.97
  • امتیازات
  • سادگی و مفهوم مطلب
  • به روز بودن
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.5 (2 رای)
از طريق تعمیر یخچال فریزر تعمیر یخچال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.