remove_red_eye150

غیرفعال کردن حالت نمایش یا دمو یخچال ال جی (LG) یکی از کارهایی است که لازم است بعد از خریداری کردن یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی حتما انجام گیرد. در این مقاله خیلی راحت و آسان شما با نحوه خاموش کردن حالت Demo یا فروشگاهی یخچال LG آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

آموزش غیرفعال کردن حالت نمایش یا دمو یخچال ال جی

حالت نمایش یا دمو یخچال چیست؟

حالت نمایش یا حالت فروشگاهی به حالتی گفته می شود که یخچال روشن است و تمام چراخ ها و لامپ های آن روشن باشد اما هیچ گونه سرمایش در یخچال مشاهده نمی شود.

در فروشگاه ها زمانی که یخچال را در ویترین قرار می دهند و یخچال را روشن می کنند حالت Demo را فعال می کنند تا موتور یا کمپرسور یخچال هیچگونه سرمایی تولید نکند.

حالت دمو یا نمایش یخچال ال جی باید بعد از خریداری کردن یخچال توسط شخص نصب کننده غیرفعال گردد.

کدام یخچال ها حالت نمایش یا دمو دارند؟

یخچال های معمولی بدون دیسپلی یا نمایشگر هیچ گونه حالت دمو یا فروشگاهی ندارند. حالت نمایش یا دمو تنها برای یخچال هایی است که صفحه نمایشگر داشته باشند.

تمام مدل های ساید بای ساید ال جی دارای حالت نمایش یا Demo هستند.

چگونه متوجه شویم یخچال بر روی حالت دمو قرار دارد؟

زمانی که یخچال بر روی حالت دمو قرار دارد بر روی نمایشگر در قسمت دمای یخچال و فریزر عبارت OFF درج می شود. بسیاری از دوستان فکر می کنند  OFF یک ارور یا کد می باشد. در حالی که نمایش OFF بر روی نمایشگر یخچال نشان دهنده فعال بودن حالت نمایش یا حالت دمو می باشد. لیست ارور یخچال ال جی در همین لینک درج شده است.

آموزش غیرفعال کردن حالت نمایش یخچال LG

بستگی به نوع پنل دیسپلی یا نمایشگر افقی یا عمودی بودن عبارت OFF متفاوت می باشد. در زیر حالت های افقی و عمودی را می بینید.

آموزش غیرفعال کردن حالت نمایش یخچال LGآموزش غیرفعال کردن حالت نمایش یخچال LG

حالا برای غیرفعال سازی حالت نمایش یا دمو یخچال ال جی کافی است دکمه های زیر را 5 ثانیه نگه دراید تا حالت نمایش دیسپلی و دکمه تغییر کند. اینکار با صدای تینگ کوچکی همراه است.

  • ابتدا درب سمت راست یخچال را باز کنید.
  • حالا دکمه های ترکیبی زیر را چند ثانیه فشار داده و نگه دارید تا حالت دمو غیرفعال گردد.

Refrigerator + Ice Plus

بعد از خاموش شدن حالت نمایش فروشگاهی، صدای آبریز از یخچال شنیده خواهد شد. همچنین کافی است دمای یخچال تان را تنظیم کنید (آموزش تنظیم دمای یخچال) تا یخچال شما آماده استفاده گردد.


دوستان عزیز اگر برای نصب یخچال خود به کمکی احتیاج دارید با ما تماس بگیرید یا از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ال جی استفاده کنید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست