آموزش رفع ایراد کار نکردن کمپرسورهای اینورتر بدون ارور

remove_red_eye

رفع ایراد کار نکردن کمپرسورهای اینورتر بدون ارور مشکل بسیاری از تعمیرکاران و تکنیسین های تعمیر یخچال می باشد. چون موتور یا کمپرسورهای اینورتر نسل جدید بدون ارور می باشند و این ویژگی باعث شده است که بسیاری از تعمیرکاران دقیقا متوجه خرابی موتور اینوتر نشوند و مشکل را به قطعه ای دیگر ربط دهند.

آموزش رفع ایراد کار نکردن کمپرسورهای اینورتر بدون ارور

موتور اینورتر چیست؟

موتور یا کمپرسور اینورتر (Inverter) نسل جدید موتورهای یخچال می باشد که اغلب بر روی یخچال های ساید بای ساید نصب می گردد. اگر به دنبال تعمیر موتور یخچال هستید باید عرض کنم که موتورهای اینورتر خیلی به سختی تعمیر می شوند و اگر ایرادی داشته باشند که حتی احتمال آن کم است باید تعویض شود.

در اغلب موارد برد الکترونیکی اینوتر موتور دچار خرابی می شود که شرکت تهران سرویس به صورت ویژه خدمات تعمیر برد اینورتر یخچال را انجام می دهد.

موتورهای اینورتر بسیار کم صدا و مصرف برق بسیار اندکی دارند. آینده موتورهای یخچال به سمت موتورهای اینورتر یا خطی خواهد رفت.

چگونگی تشخیص ایراد کمپرسور بدون ارور

کمپرسور یخچال یکی از مهم ترین قطعات یخچال می باشد. تمام سرما سازی یخچال توسط موتور یا کمپرسور یخچال انجام می گیرد. اگر مشکلی در کمپرسور یخچال وجود داشته باشد می تواند بر سرما سازی یخچال تاثیر مستقیم بگذارد.

دانلود کتابچه رفع ایراد کار نکردن کمپرسورهای اینورتر بدون ارور

امروز یک PDF عالی برای همکاران عزیز آماده کرده ایم که می تواند برای حل مشکل کمپرسورهای اینورتر بدون ارور بسیار مفید باشد. از لینک زیر می توانید کتاب را دانلود کنید. توجه کنید که باید حتما نرم افزار یا برنامه PDF Reader بر روی سیستم یا گوشی موبایل شما نصب باشد.

دانلود رفع ایراد کار نکردن کمپرسورهای اینورتر بدون ارور

آیا به تعمیرکار یخچال احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست