پختن غذا با اسکن بارکد مواد غذایی

categoryاخبار
remove_red_eye51

پختن مواد غذایی با مایکروویو  جدید جنرال الکتریک یکی از بزرگترین نوآوری های سال 2018 می باشد. به طوری که مایکروویو جدید جنرال الکتریک طوری طراحی شده است که فقط با اسکن بارکد هرگونه مواد غذایی پختنی تنظیمات لازمه از جمله دمای مورد نیاز برای پخت، مدت زمان لازم برای پختن و حرارت داخلی لازم را خودش تشخیص می دهد و نیازی نیست که تنظیمات دستگاه تغییر یابد.

تکنولوژی Scan To Cook

به وسیله تکنولوژی Scan To Cook شما قادر خواهید بود بدون هیچگونه سردرگمی از درجه و دمای لازم برای پخت مواد غذایی، تنها با نصب برنامه GE Appliances Kitchen app بر روی گوشی هوشمند خود و اسکن بارکد مواد غذایی(مانند پیتزا و هرچیز دیگر)، مایکروویو جنرال الکتریک با خواندن اطلاعات بارکد از طریق نرم افزار نصب شده بر روی گوشی هوشمند، دستور پخت آن را خود به خود دریافت می نماید و به صورت عالی و صحیح مواد غذایی را می پزد.

پختن مواد غذاایی با اسکن بارکد آن

پختن مواد غذاایی با اسکن بارکد آن

10 سطح قدرت در مایکروویو برای پختن مواد غذایی با مایکروویو

مایکروویو جنرال الکتریک به طور متوسط دارای 10 سطح قدرت متفاوت است که بسیاری از مشتری ها در نحوه تنظیم درجه مناسب به مشکل بر می خورند که با تکنولوژی Scan To Cook دستگاه خود به خود قدرت لازم برای پخت را تشیخص می دهد. در نتیجه غذای در بهترین حالت خود پخته می شود و شما بهترین غذا را میل خواهید کرد.

10 سطح قدرت پخت مواد غذایی با مایکروویو

10 سطح قدرت پخت مواد غذایی با مایکروویو

  خبری از معاون شرکت GE

شان استورو، معاون تیم GE Home Appliances، SmartHome Solutions می گوید: تحقیقات GE Appliances نشان می دهد مصرف کنندگان از قابلیت های کامل مایکروویو های خود استفاده نمی کنند و به چند دکمه و Time Cook می چسبند. با استفاده از تکنولوژی جدید مایکروویو اسکن به آشپز GE، فرزندان شما می تواند به کالج سر بزنند و به جای تکیه بر مادر، با کمک تلفن خود غذا بخورند.

کنترل پخت مواد غذایی با صدا از طریق تکنولوژِی Amazon Alexa Voice

علاوه بر تکنولوژی Scan to Cook، مایکروویو جنرال الکتریک قادر است با تکنولوژی الکسا آمازون، به طور خودکار تنظیمات آشپزی و پخت مواد غذایی را دریافت نماید و با صدا می توان دستور پخت و مدت زمان پخت را به مایکروویو داد.

برای مثال فقط کافی است به مایکروویو دستور دهید 30 ثانیه دیگر به زمان پخت اضافه شود. یا دستور دهید الکسا مایکروویو را خاموش کن.

پختن مواد غذایی با مایکروویو

پخت مواد غذایی با صدا

پخت مواد غذایی با صدا

شرکت آمازون و جنرال الکتریک با همکاری هم بسیاری از نیازهای متداول مردم را برطرف کرده اند و با استفاده از تکنولوژی های برتر روز دنیا بهترین زندگی را برای استفاده کننده گان محصولات خود رقم زده اند.

تکنولوژی WiFi-Connected در محصولات جنرال الکتریک

مایکروویو جنرال الکتریک دارای تکنولوژی  WiFi-Connected می باشد و این به این معنی است که مایکروویو می تواند به راحتی توسط گوشی موبایل هوشمند و یا کامپیوتر کنترل شود. وسایل خانگی که دارای تکنولوژی  WiFi-Connected می باشند می توانند به موارد زیر متصل شوند:

  1. Amazon Alexa
  2. Google Assistant
  3. Apple HomeKit
  4. Amazon Dash Replenishment
  5. Nest Labs
  6. Drop
  7. IFTTT

wifi-connected

 

دانلود Kitchen – GE Appliances

دانلود ge home applianceدانلود ge home appliance

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست