remove_red_eye1,011

تعمیر یخچال ال جی در صادقیه یا آریا شهر. خدمات فنی مهندسی تعمیر تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید های LG در محل با ضمانت کتبی و معتبر. با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال ال جی در صادقیه

تعمیرات یخچال ال جی LG

نیاز به تعمیر یخچال ال جی LG یکی از مواردی است که برای اکثر کسانی که یخچال ال جی دارند امری مهم می باشد. خدماتی که مختص یخچال ال جی و همچنین در خود صادقیه یا آریا شهر باشد می تواند مشکل یخچال را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن برطرف نماید.

از این رو شرکت معتبر تهران سرویس با ارائه خدمات تعمیر یخچال ال جی در صادقیه گام بزرگی در رفع سریع مشکلات یخچال ال جی در غرب تهران و صادقیه نموده است.

انواع مشکلات رایج یخچال ال جی LG

تعمیرات یخچال ال جی LG

یخچال فریزرهای ال جی علاوه بر کارایی بسیار عالی خود ممکن است دچار مشکلاتی شوند که از حمله اصلی ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • روشن نشدن کلی یخچال
 • خنک نبودن یا سرما نداشتن
 • صدای زیاد و آزار دهنده
 • داغ شدن موتور یا کمپرسور
 • خرابی، پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال
 • شارژ گاز
 • نشت گاز
 • خرابی برد الکترونیکی اصلی
 • خرابی ترموستات
 • خرابی قطعات دیفراست

روشن نشدن یخچال ال جی

روشن نشدن یخچال ال جی

روشن نشدن یخچال دلایل زیادی دارد. برای برطرف نمودن مشکل باید ابتدا:

 • موتور یا کمپرسور
 • برد الکترونیکی یا ترموستات
 • سیم کشی و دوشاخه اصلی یخچال

بررسی شود. بعد از پیدا کردن مشکل باید قطعه معیوب تعمیر یا تعویض گردد.

داغ شدن موتور یا کمپرسور یخچال ال جی

خرابی موتور یا کمپرسور یخچال

موتور یا کمپرسور یخچال ال جی در یخچال های تک، بالا و پایین، دوقلو و بعضی مدل های ساید بای ساید از نوع معمولی می باشد. اما در یخچال های جدید LG و 90% یخچال های ساید بای ساید از موتور اینورتر که مصرف انرژی کمتر و طول عمر بالا دارد استفاده می شود.

زمانی که موتور یخچال داغ کند:

1- دمای یخچال بر روی درجه نامناسبی قرار گرفته است.

2- موتور آمپر می کشد.

3- طول عمر بالا تمام شده است.

4- فن موتور معیوب است و موتور را خنک نمی کند.

پیشنهاد می کنیم: داغ شدن موتور یخچال

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در صادقیه

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در صادقیه

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در صادقیه یا آریا شهر و تمام مناطق اطراف توسط شرکت تهران سرویس انجام می شود. تعمیر ساید بای ساید ال جی LG در شرکت تهران سرویس با ضمانت کتبی و در محل انجام می شود.

تنها با یک تماس می توانید سفارش تعمیر ساید بای ساید LG خود را ثبت کنید تا تکنیسین های ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برای رفع مشکل به آدرس شما مراجعه نمایند.

یخچال های ساید بای ساید مانند یخچال های معمولی نیستند و لازم است برای تعمیرات آن حتما شرکت و نمایندگی مجاز یخچال را تعمیر نماید.

قیمت یا هزینه تعمیر یخچال ال جی

قیمت یا هزینه تعیمرات یخچال فریزر یا ساید بای ساید ال جی به نوع خرابی یخچل بستگی دارد. زیرا هر خرابی برای خود هزینه تعمیر یا تعویض جداگانه ای دارد که این هزینه ها توسط تکنیسین تعمیرات یخچال ال جی به مشتری گفته می شود.

شارژ گاز یخچال ال جی در صادقیه

شارژ گاز یخچال ال جی LG

خدمات 24 ساعته شارژ گاز یخچال ال جی در صادقیه و مناطق اطراف (ستارخان، فرودوسی،پونک و … ) توسط شرکت تهران سرویس انجام می شود.

شارژ گاز یخچال به خدماتی گفته می شود که موتور یا کمپرسور یخچال به علت کمبود گاز دچار یکسره کار کردن شده است و نمی تواند سرمای یخچال و فریزر را تولید نماید.

برای حل مشکل باید موتور یخچال بعد از بررسی نشت گاز، از اول گاز رسانی شود. توجه کنید که موقع شارژ گاز یخچال پنجره ها را باز کنید و محل را ترک کنید زیرا گاز یخچال موقع نشت مضر می باشد.

تعمیر یخچال فریزر و تمام مدل های یخچال ال جی در صادقیه تهران

دوستان عزیزی که یخچال ال جی آنها دچار هر مشکلی شده است و می خواهند با کمترین هزینه های ممکن و در سریع ترین زمان، یخچال خود را تعمیر نمایند تنها کافی است با شماره 88077030-021 تماس بگیرند.

تکنیسین های تهران سرویس حتی در ایام تعطیل نیز آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز در صادقیه یا آریا شهر می باشد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست