remove_red_eye71

عیب یابی یخچال میله موضوعی است که می تواند در حل مشکلات متداول این یخچال بسیار به شما کمک نماید. با مطالعه این مقاله می توانید بدون نیاز به تکنیسین تعمیر یخچال، خودتان اغلب مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید Miele را برطرف کنید. با ما همراه باشید.

عیب یابی یخچال میله

عیب یابی یخچال میله چیست؟

منطور از عیب یابی و بررسی مشکلات یخچال Miele این است که به مشکلات رایج و متداول این یخچال اشاره می کنیم. با مطالعه این مقاله می توانید بدون نیاز به تکنیسین تعمیر یخچال میله مشکلاتان را برطرف نماید.

همچنین شما با مطالعه مقاله ارور یخچال میله می توانید با تمام کدهای خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید میله آشنا شوید.

این مقاله شامل سوالات و پاسخ های مفیدی است که می تواند در بالا بردن دانش شما در حل مشکلات یخچال میله بسیار موثر باشد. در ادامه با ما همراه باشید.


مشکل راه حل
یخچال خاموش نمی شود. از خاموش بودن دکمه قفل کودک بر روی صفحه نمایشگر اطمینان حاصل کنید.
دیواره یخچال احساس داغ بودن دارد. این داغ بودن هیچ مشکلی ندارد و به خاطر ورود و خروج گاز یخچال داخل لوله های کندانسور می باشد که نشان دهنده سرما سازی یخچال می باشد.
کف یخچال مرطور است. مرطوب بودن و جمع شدن آب داخل کف یخچال بیشتر به خاطر بسته شدن خروجی که در کف یخچال قرار دارد می باشد. کافی است سوراخ خروج آب را تمیز کنید.
چراخ LED قسمت میوه جات و سبزی جات خاموش است. اگر درب یخچال به مدت 15 دقیقه باز بماند به صورت اتوماتیک چراخ LED خاموش می شود.
چراخ LED داخل قفسه ها کار نمی کند. اگر درب یخچال به مدت 15 دقیقه باز بماند به صورت اتوماتیک چراخ LED خاموش می شود. برای روشن شدن آن کافی است درب را ببندید و مجددا باز کنید. اگر مشکل برطرف نشدن ممکن است لامپ LED دچار مشکل شده باشد. همچنین ممکن است برد الکترونیکی مشکل داشته باشد که لازم است با تکنیسین تعمیر برد یخچال میله تماس بگیرید.
نمایش کد خطا F0 تا F9 بر روی نمایشگر این کد خطا یا ارور است. باید با تکنیسین تعمیر یخچال میله تماس بگیرید.
دمای دستگاه بسیار بالا یا پایین است. این مشکل می تواند با تنظیم دمای یخچال به صورت صحیح برطرف شود. بعد از تنظیم دمای یخچال 24 ساعت باید منتظر باشید تا دما بر روی درجه تنظیم شده قرار گیرد.
یخچال یکسره کار می کند. لازم است موتور یخچال بررسی شود. همچنین گاز یخچال باید تست شود که کم شده است یا خیر. علت دیگر آن خرابی قطعات دیفراست می باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم کندانسور و لوله های پشت یخچال را تمیز کنید.
موتور یخچال زیاد کار می کند. ممکن است یخچال در حالت Speed Cool یا Super Cool قرار داشته باشد. در این صورت موتور یا کمپرسور یخچال زیاد کار خواهد نمود.
همه لامپ های یخچال و نمایشگر روشن است اما یخچال سرما ندارد. ممکن است حالت دمو  (Demo) روشن باشد. آموزش غیر فعال کردن حالت دمو یخچال
یخچال سرما ندارد. یکی از دلایل سرما نداشتن یخچال خرابی قطعات دیفراست و گاز یخچال می باشد. در این حالت باید حتما تکنیسین تعمیر یخچال میله تمام یخچال را بررسی نماید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست