خدمات قابل انجام در تهران سرویس

تعمیر یخچال و ساید بای سای

تعمیر یخچال فریزر

تخصص ما تعمیرات تخصصی و تضمینی یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد. برای ما برند یخچال مهم نیست چون ما همه ی برندهای موجود در بازار را تعمیر میکنیم و حتی شرکت تهران به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می دهد و تعطیلی برای ما وجود ندارد چون مشکل شما را درک می کنیم و نمیتوانیم آسوده خاطر باشیم.

تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباشویی

آیا برای شما پیش آماده است که ماشین لباسشویی شما روشن نشود و یا دکمه های آن خراب شده باشد و یا حتی موقع روشن شدن و شستن لباس ها صدای ناهنجاری بدهد؟ خوب این مشکلات بسیار جدی می باشند و اصلا نباید در سرویس آن درنگ کرد چون ممکن باعث خرابی کل دستگاه شود. در اینگونه موارد ما با وجود تکنیسین های کارآزموده می توانیم مشکل شما را در کمترین زمان و در هر نقطه از تهران و کرج در منزل و بدون نیاز به جابجایی تعمیر کنیم.

تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر

مطمئنن امروزه در هر خانه یا مغازه مواد غذایی یک مایکروفر هم وجود دارد و مطمئنن هر وسیله الکتریکی میتواند خراب شود و نیاز به یک شرکت متخصص در این زمینه وجود دارد که تهران سرویس به طور کامل آمادگی خود را برای انجام امور تعمیراتی با قطعات اورجینال و گارانتی دار اعلام می نماید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعیمر ماشین ظرفشویی

دستگاه ماشین ظرفشویی هرچند که بسیار عالی کار می کند ولی بعضی اوقات یا ظرف ها را تمیز نمی کند و یا صدای آزار دهنده ای می دهد که اصلا نمی شود با آن کار کرد که در این موارد باید حتما دستگاه توسط یک سرویس کار متخصص و کاربلد سرویس شود چون تعمیر نادرست آن باعث خرابی مادام العمر آن می شود. ما به صورت تخصصی و تضمنی ماشین ظرف شویی را تعمیر می کنیم تا جای هیچ شک و شبه های نماند.

فهرست