remove_red_eye68

تعمیر برد یخچال آدمیرال(Admiral) توسط بزرگترین و معتبرترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال فریزر در سراسر ایران و در سریع ترین زمان ممکن. شرکت تهران سرویس به عنوان محبوب ترین و متخصص ترین شرکت در زمینه تعمیرات یخچال فریزر آماده است تا برد معیوب یا خراب یخچال آدمیرال را به بهترین نحو ممکن تعمیر نماید.

تعمیر برد یخچال آدمیرال توسط شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال آدمیرال Admiral

تعمیر برد یخچال آدمیرال Admiral

یکی از بهترین و محبوب ترین برند در بین لوازم خانگی برند نام آشنا  Admiral می باشد. شرکت آدمیرال یک شرکت آمریکایی است که با تولید لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و بسیاری از لوازم خانگی دیگر توانسته است اعتماد کاربران زیادی را به خود جلب نماید.

یکی از بهترین تولیدات شرکت آدمیرال، یخچال های آدمیرال می باشد. کسانی که یخچال آدمیرال دارند کسانی هستند که به دنبال یخچالی با کیفیت عملکرد و طول عمر بالا و همچنین گنجایش داخلی بالا می باشند.

مشکلی که ممکن است برای یخچال آدمیرال به وجود آید خرابی و معیوب شدن برد الکترونیکی یخچال آدمیرال می باشد. که در این مورد باید با تکنیسین تعمیر یخچال آدمیرال تماس گرفته شود تا کار تعمیر برد یخچال آدمیرال انجام گردد.


تعمیر برد یخچال فریزر آدمیرال

یخچال فریزر آدمیرال ممکن است به خاطر نوسانات برق یا سوختگی باعث خرابی برد الکترونیکی شود. همچنین ممکن است یخچال کار کند اما قسمت فریزر اصلا سرما نداشته باشد. در این مورد نیز قسمتی از برد یخچال که فرامین های سرماسازی فریزر را کنترل می کند خراب شده است. که باید توسط تکنیسین تعمیر برد یخچال تعمیر گردد.

ممکن است دستگاه شما فریزر خانگی یا فریزر صنعتی باشد. در صورتی که تکنیسین تعمیر یخچال آدمیرال تشخیص داد مشکل از برد الکترونیکی یخچال می باشد باید برد یخچال تعمیر یا تعویض گردد. که شرکت تهران سرویس تعمیر برد یخچال آدمیرال را به شما پیشنهاد می کند.


تعمیر برد ساید بای ساید آدمیرال

یخچال های ساید بای ساید آدمیرال یکی از بهترین و پر مخاطب ترین ساید بای ساید در ایران می باشد. زیرا دارای کیفیتی عالی می باشد. بر خلاف کالای چینی که کیفیتی کم دارند یخچال آدمیرال یک جنس آمریکایی می باشد. و خیال شما را بابت کیفیت راحت می کند. ولی بهرحال ممکن است به هر دلیل برد یخچال ساید بای ساید آدمیرال خراب شود.

خراب شدن برد یخچال آدمیرال چند دلیل دارد:

 • نوسانات برق
 • آسیب فیزیکی
 • دستکاری برد یخچال
 • اتصالات داخلی سیم کشی یخچال
 • اتصالات داخلی برد الکترونیکی

برای جلوگیری از نوسانات شدید برق حتما از محافظ برق استفاده کنید. همچنین موقعی که ولتاژ برق پایین است سیم محافظ را از پریز برق بیرون بکشید. تا خود محافظ خراب نشود.


تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال آدمیرال

تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال آدمیرال

تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال آدمیرال

در بسیاری از موارد امکان دارد برد اصلی یخچال سالم باشد اما برد دیسپلی یا نمایشگر مشکل داشته باشد. برای اینکه متوجه خرابی برد دیسپلی یخچال شوید چند راه وجود دارد:

 • کار نکردن دکمه های نمایشگر
 • ثبت نکردن دماهای یخچال و فریزر
 • روشن و خاموش شدن متوالی نمایشگر برد یخچال
 • کم رنگ شدن یا سوختگی لامپ LED نمایشگر
 • نصف روشن و نصف خاموش بودن دیسپلی
 • نشان ندادن دمای یخچال به صورت صحیح

برای تعمیر برد دیسپلی یخچال آدمیرال کافی است با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. همچنین اگر در شهرستان هستید می توانید برد دیسپلی را برای ما ارسال کنید.


تعمیر برد یا تعویض برد یخچال

شاید با خودتان فکر کنید که موقعی که برد یخچال خراب می وشد کدام گزینه بهتر است؟ تعمیر برد یخچال یا تعویض برد یخچال. هر کدام از این موارد معایب و مزایایی دارد.

تعمیر برد یخچال آدمیرال

اگر برد یخچال خود را تعمیر کنید در هزینه مصرفی خود خیلی صرفه جویی کرده اید. همچنین وقت زیادی را منتظر برد یخچال نمی مانید.

تعویض برد یخچال آدمیرال

اگر هم برد یخچال خود را تعویض کنید هم هزینه زیادی را متقبل می شوید. و هم ممکن است برد یخچال شما در بازار فعلی موجود نباشد و شما شاید مدت زمان زیاد را منتظر برد نو بمانید. اما مزایایی که دارد این است که برد یخچال نو فابریک می شود و امکان خراب شدن برد یخچال برای بار دوم و مجددا کم می شود.


چگونه متوجه خرابی برد الکترونیکی یخچال شویم؟

برای اینکه از خرابی برد یخچال اطمینان حاصل کنید بهترین راه تشخیص خود تکنیسین تعمیرات یخچال می باشد. اما اگر یخچال حالت های زیر را داشته باشد امکان دارد برد یخچال آدمیرال خراب یا معیوب باشد.

 • سالم بودن قطعات یخچال ولی کار نکردن صحیح یخچال
 • تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال آدمیرال
 • نمایش ارور مخصوص خرابی برد
 • روشن نشدن کلی یخچال آدمیرال
 • عدم ارتباط برد دیسپلی با برد اصلی
 • سرما نداشتن قسمت یخچال یا فریزر

نمایش ارور مخصوص خرابی برد

نمایش ارور SY CF یا E2 بر روی نمایشگر یخچال آدمیرال حاکی از خرابی برد الکترونیکی یخچال می باشد. موقع مشاهده ارور یخچال آدمیرال باید یخچال را خاموش کرده و با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر آدمیرال تماس بگیرید.

عدم ارتباط برد دیسپلی با برد اصلی یخچال

امکان دارد هر چه دمای یخچال را تنظیم می کنید هیچ تاثیری در یخچال نبینید. یا به صورت عامیانه یخچال اصلا کنترلی بر روی دیسپلی ندارد. در این صورت ممکن است مشکل از عدم ارتباط بین برد دیسپلی یخچال و برد اصلی یخچال باشد.

سرما نداشتن قسمت یخچال یا فریزر

با اینکه تمام قطعات سرما دهی یخچال و حتی موتور یا کمپرسور یخچال سالم باشد ولی هیچ گونه سرما سازی در یخچال ایجاد نشود که در این مورد نیز می توان مشکل را از برد اصلی یخچال دانست. زیرا باید برد یخچال دستور سرما سازی  و افزایش یا کاهش دمای یخچال را صادر نماید.(تعمیر موتور یخچال)


تعمیر برد یخچال آدمیرال در شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال آدمیرال خود را به بزرگ ترین و معتبرترین شرکت تعمیرات یخچال فریزر بسپارید. ما به صورت تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن برد یخچال را تعمیر می کنیم. اگر ساکن تهران و کرج هستید کار تعمیر برد در کمتر از 12 ساعت انجام می شود. اما اگر در شهرستان می باشید با زمان رفت و برگشت برد یخچال را حساب کنید. اما به محض رسیدن برد یخچال به دست شرکت، کار تعمیراتی آن شروع می شود. برای تماس با ما با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست