remove_red_eye91

تعمیر یخچال آاگ (AEG) و تعمیر ساید بای ساید آاگ (AEG) تخصص اصلی شرکت تهران سرویس می باشد. تعمیرات یخچال آاگ از تمامی مدل ها یکی از ویژگی های بارز ما می باشد.

تمام تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ(AEG) در محل و منزل انجام می گیرد. اگر می خواهید یخچال آاگ خود را با ضمانت کتبی و رسمی تعمیر کنید، ما بهترین تجربه تعمیر یخچال را برای شما به ارمغان می آوریم. کافی است تعمیر یخچال آاگ(AEG) خود را به ما بسپارید.

تعمیر یخچال آاگ (AEG)

شرکت لوازم خانگی AEG

شرکت AEG (Allgemeine Elektricitats-Gesellschaft)aeg یکی از بزرگترین شرکت های آلمانی در صنعت تولید لوارم خانگی می باشد.

یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت یخچال فریزرها و یخچال های ساید بای ساید می باشد. یخچال های شرکت AEG بسیار شیک و با طراحی فوق مدرن تولید می شوند.

اگر یخچال شما نیز از این برند است باید بگویم که شما بهترین یخچال موجود در بازار را دارید.

تعمیر یخچال آاگ (AEG)

هر یخچالی بعد از چند سال فعالیت و کار کردن مداوم ممکن است به علت دلایلی خراب شود. در این شرایط تنها می توان یخچال را به معتبرترین مرکز تعمیر یخچال آاگ سپرد.

تهران سرویس تمام مشکلاتی که ممکن است برای یخچال AEG به وجود آید را در توشه فعالت 25 ساله خود دارد. از این روز شما با نهایت اطمینان می توانید یخچال فریزر یا ساید بای ساید AEG خود را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین به صورت تعمیر یخچال در محل تعمیر گردد.

تعمیر یخچال فریزر آاگ (AEG)

ممکن است یخچال فریزر شما دارای یکی از مشکلات زیر باشد. در این صورت 100% نیاز است تا با تعمیرگاه مجاز یخچال آاگ(AEG) تماس بگیرید تا مشکل مربوطه برطرف گردد. شماره تماس مستقیم و شبانه روزی 88077030 در تهران و کرج آماده پاسخ گویی به تمام مشکلات شما سروران گرامی می باشد.

تعمیر ساید بای ساید آاگ (AEG)

تعمیر ساید بای ساید آاگ (AEG) یکی از توانایی های اصلی شرکت تهران سرویس می باشد. تعمیر ساید بای ساید آاگ از تمامی مدل ها در سریعترین زمان ممکن و در محل انجام می گیرد. در نتیجه نیازی به جابجایی یخچال به تعمیرگاه نمی باشد.

ازجمله مشکلاتی که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید آاگ (AEG) به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تعویض فیلترهای آب یخچال(فیلتر داخلی و فیلتر خارجی)(آموزش تعویض فیلتر آب یخچال)
 • خنک نکردن کامل یخچال
 • گرم بودن یخچال
 • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ (AEG)
 • تعمیر برد یخچال آاگ به صورت تضمینی
 • فریزر خنک است اما یخچال سرما ندارد.
 • خرابی اواپراتور یخچال
 • روشن نشدن کلی یخچال
 • خرابی برد یخچال
 • خرابی دیسپنسر یا آبریز (علت خروج آهسته آب از آبریز یخچال)
 • یخ نساختن یخچال

هزینه تعمیر یخچال آاگ (AEG)

هزینه تعمیر یخچال آاگ جزو آن دسته از مواردی می باشد که باید تکنیسین تعمیر یخچال AEG یخچال را ببیند و پس از تشخیص مشکل هزینه تعمیر یا تعویض قعطه معیوب را به مشتری اعلام نماید.

پس از اعلام هزینه به مشتری، در صورت رضایت مشتری یخچال تعمیر می گردد. بدون رضایت مشتری و بدون هماهنگی قبلی با مشتری هرگز یخچال تعمیر نمی شود. چون مشتری باید در مرحله به مرحله وضعیت کار یخچال خود قرار داشته باشد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست