remove_red_eye55
تعمیر برد یخچال آمانا (Amana) به صورت صحیح و تضمینی توسط بزرگترین شرکت تعمیرات یخچال فریزر در سراسر ایران در سریع ترین زمان ممکن. خدمات تعمیر برد یخچال از تمامی برندها و مدل ها توسط شرکت تهران سرویس.

بی شک خرابی برد الکترونیکی یخچال برای همه ما مشکل بزرگی می باشد. از جمله موارد خرابی برد یخچال آمانا می باشد. آمانا(Amana) نام برند معروف آمریکایی می باشد که در زمینه تولیدات لوازم خانگی فعالیت می کند. از جمله تولیدات این شرکت یخچال می باشد. یخچال های آمریکایی آمانا دارای اسم و رسم ویژه ای در بازار می باشند. زیرا دارای کیفیت و طول عمر بالایی می باشند.


تعمیر برد یخچال ساید بای ساید آمانا

تعمیر برد یخچال آمانا (Amana)تعمیر برد ساید بای ساید آمانا مشکلی است که باید به صورت تخصصی انجام گیرد. زیرا برد الکترونیکی یخچال چیز ساده ای نیست که با یک نگاه عادی بتوان به آن نگاه کرد. برد الکترونیکی در یخچال نقش مغز برای انسان را دارد. همانگونه که ما برای هرکاری از مغز خود دستور می گیریم، برد الکترونیکی نیز تمام دستورات را به یخچال ارسال می نماید. از این رو موقع تعمیر برد یخچال آمانا باید نهایت دقت را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم همیشه از نمایندگی های مجاز تعمیرات برد یخچال استفاده کنید.


علت خرابی برد یخچال فریزر و ساید بای ساید آمانا

ممکن است برای شما سوال باشد که چه علتی باعث خرابی برد یخچال آمانا می شود؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنم که دلایلی زیادی برای به وجود آمدن این مشکل وجود دارد. از جمله این دلایل می توان به:

  • نوسانات شدید برق
  • ضربه فیزیکی
  • طول عمر بالا
  • اتصالات داخلی سیم کشی دستگاه

نوسانات شدید برق

متاسفانه یکی از علت های رایج و متداول در خرابی برد یخچال آمانا، نوسانات شدید برق می باشد. این مورد به گونه ای می باشد که تنها راه در امان ماندن از آن استفاده از محافظ برق می باشد. برای همین است که شرکت تهران سرویس همیشه استفاده از یک محافظ برق برای یخچال را امری ضروری می داند.


ضربه فیزیکی

منظور از ضربه فیزیکی این است که ممکن است یخچال در حین جابجایی دچار ضربه فیزیکی شود و آسیب به برد الکترونیکی اصل آن برسد.

همیشه سعی کنید موقع جابجایی یخچال نهایت دقت را داشته باشید. زیرا هرگونه آسیب فیزیکی به یخچال باعث می شود مشکلات جدی برای یخچال به وجود آید. یکی از این مشکلات ممکن است خرابی و نیاز به تعمیر برد یخچال آمانا باشد.


طول عمر بالا

یکی دیگر از دلایل خرابی برد یخچال آمانا طول عمر بالای دستگاه می باشد. یخچال های آمانا دارای کیفیت عالی در قطعات و مخصوصا برد الکترونیکی می باشد. از این رو اغلب تا 15 سال استفاده از یخچال، به احتمال 80% مشکلی پیش نمی آید. اما بهرحال طول عمر بالاتر برای دستگاه باعث می شود برد الکترونیکی کم کم به مشکل بر بخورد. این مشکل نیز قابل تعمیر می باشد و جای نگرانی وجود ندارد.


اتصالات داخلی سیم کشی دستگاه

منظور از اتصالات داخلی سیم کشی این می باشد که برای مثال پوشش پلاستیکی سیم سنسور یا سیم برق یخچال از بین رفته باشد و در سیم کشی اتصالا به وجود آید. این امر باعث می شود برد الکترونیکی دچار آسیب گردد. برای بررسی و حل این مشکل از تکنیسین تعمیر یخچال آمانا کمک بگیرید.


روش تشخیص خرابی برد یخچال آمانا

روش تشخیص خرابی برد یخچال آماناشاید برای شما جای سوال باشد که چگونه باید متوجه خرابی برد یخچال آمانا شد. خوب دوستان برای پی بردن به این مسئله ما پیشنهاد می کنیم از تکنیسین تعمیر یخچال فریزر آمانا کمک بگیرید. اما اگر موارد زیر را مشاهده نمودید، احتمال خرابی برد یخچال وجود دارد:

  • روشن نشدن کلی یخچال حتی در صورت سالم بودن کمپرسور یخچال
  • انجام ندادن فرآیندهای خاص مانند عمل دیفراست یا هشدارها و ارور یخچال آمانا
  • خاموش شدن خود به خودی یخچال و روشن شدن مجدد یخچال
  • سرما نداشتن یخچال حتی در صورت سالم بودن تمام قطعات

تعمیر تمام مدل های برد یخچال آمانا در شرکت تهران سرویس

شرکت تهران سرویس با دانش فنی بالای خود ظرفیت این را دارد تا تمام مدل های برد یخچال فریزر و ساید بای ساید آمانا را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نماید. تهران سرویس نمایندگی مجاز تعمر یخچال فریزر در قلب تهران می باشد. ما خیال شما را از بابت تعمیر برد یخچال آمانا راحت می کنیم. برای تماس با شماره 88077030 تماس بگیرید.


تعمیر برد یا تعویض برد یخچال

در این روزها که هزینه های خرید کالای جدید بسیار سنگین شده است بی شک تعمیر برد یخچال بسیار به صرفه تر از خرید یا تعویض آن می باشد. هزینه تعویض یا خرید برد یخچال حدود 3 برابر هزینه تعمیر آن می باشد. همچنین وقتی می توان برد یخچال را تعمیر کرد و تا 20 سال دیگر از آن استفاده کرد چرا باید برد جدید خریداری شود؟ به همین دلیل است که شرکت تهران سرویس همیشه پیشنهاد می کند ابتدا به تعمیر برد فکر کنید و سپس به تعویض برد.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست