remove_red_eye111

تعمیر یخچال بکو (Beko) با ضمانت کتبی در تهران و کرج یکی از خدمات شرکت تهران سرویس می باشد. تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید Beko در محل انجام می گیرد.

تعمیر یخچال بکو Beko

تعمیر یخچال فریزر بکو

یخچال بکو یکی از بهترین و با کیفیت ترین یخچال ها در دنیا می باشد. شرکت ترکیه یا بکو در ساخت یخچال، از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند.

تعمیر یخچال بکو به صورت تخصصی توسط تکنیسین تعمیرات یخچال بکو (Beko) انجام می گیرد. هرگونه مشکلی که ممکن است برای یخچال بکو به وجود آید توسط شرکت تهران سرویس به صورت کلی برطرف می گردد.

تعمیر یخچال بکو تهران سرویس

تعمیر یخچال بکو و تعمیر فریزر بکو در محل و منزل انجام می گیرد. اصلا نیاز نیست شما یخچال خود را جابجا نمایید. تنها کافی است با شماره تماس 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید.

تعمیرات تهران سرویس با ضمانت کتبی می باشد. اگر تا 6 ماه مشکلی برای قطعه ای که تعویض یا تعمیر می شود به وجود آید، شرکت با هزینه خود آن قطعه را تعویض می نماید

88077030

تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال و ساید بای ساید بکو (Beko)

اولین قدم برای ثبت درخواست تعمیرات و اعلام مشکل، تماس با شرکت می باشد. همچنین به صورت آنلاین نیز می توانید اقدام به ثبت درخواست خود نمایید. کارشناسان تهران سرویس درخواست شما را ثبت و تکنیسین تعمیر یخچال بکو را به محل شما اعزام می کنند.

ساعتی که تکنیسین در محل شما حاضر شود به شما بستگی دارد. مشتری ساعت تعمیر یخچال فریزر خود را تعیین می نماید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو

هزینه تعمیر یخچال بکو توسط تکنیسین و بعد از انجام کار کارشناسی خود و پیدا کردن مشکل به مشتری اعلام می گردد. تمام هزینه هایی که تتکنیسین های تهران سرویس از مشتری اخذ می کند، هزینه مشخص شده واحد صنفی مربوطه می باشد.

قبل از انجام تعمیرات، هزینه تعمیرات به مشتری اعلام می گردد. در صورت رضایت مشتریر یخچال وی تعمیر می شود.

تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو (Beko)

شرکت تهران سرویس به صورت گسترده تمام بردهای الکترونیکی یخچال های فریزر و مدل ساید بای ساید بکو را در تهران و کرج و همچنین سراسر ایران تعمیر می کند. تعمیرات برد یخچال بکو توسط معتبرترین شرکت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی.

هرگونه مشکلی که برای برد الکترونیکی یخچال بکو پیش آمده باشد در نمایندگی مجاز تهران سرویس قابل تعمیر می باشد.

دوستان عزیز تعمیر برد یخچال بکو خیلی از تعویض آن به صرفه تر می باشد. زیرا حداقل 60% در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

زمان مورد نیاز برای تعمیر یخچال بکو

سرعت خدمات رسانی و تعمیرات سریع یکی از ویژگی های بارز تهران سرویس می باشد. خیالتان راحت باشد که تعمیرات یخچال بکو همچنین تعمیر یخچال فریزر هر چیزی که باشد در کمتر از یک ساعت به صورت کلی رفع می شود. چون ما به کار خود اطمینان داریم.

سرعت عمل تکنیسین های شرکت تهران سرویس شما را متعجب زده خواهد کرد.

ضمانت تعمیرات یخچال

تمام تعمیرات و قطعات تعویضی یخچال بکو دارای ضمانت یا گارانتی 6 ماهه می باشد. به این صورت که تا 6 ماه هرگونه مشکلی که از طرف قطعات تعویضی باشد به صورت رایگان توسط شرکت سرویسی خواهد شد.

برای دریافت خدمات پس از تعمیرات کافی است فاکتور تعمیرات را در نزد خود نگه دارید.

ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو

88077030

یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو دارای سیستم تشخیص عیب خودکار می باشد. از این رو هرگونه مشکلی برای یخچال وجود داشته باشد با استفاده از کد خطای مخصوصی بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ارور یخچال بکو را مطالعه کنید. تا با تمام کد خطا یا ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو آشنا شوید و مشکل دستگاه را متوجه شوید.

تعمیرات ساید بای ساید بکو

تعمیرات ساید بای ساید بکو

اگر یخچال شما از مدل های ساید بای ساید می باشد و دچار عیب شده است است ما می توانیم به شما کمک کنیم.

تعمیر ساید بای ساید بکو در محل و منزل توسط برترین تکنیسین تعمیر یخچال بکو انجام می گیرد. تمام مدل های ساید بای ساید بکو توسط شرکت تهران سرویس تعمیر می شود.

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال بکو

کمپرسور یخچال یا موتور یخچال بر پشت یخچال قرار دارد و وظیفه سرما سازی یخچال را برعهده دارد. کمپرسور یخچال های بکو بعد از 6 سال دچار مشکل می شوند که نیاز است بررسی شوند.

در صورتی که یخچال با مشکل سرما نداشتن مواجه است لازم است کمپرسور یخچال بررسی شود. برای استعلام قیمت موتور یخچال با شماره 88077030- 021 تماس بگیرید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست