تعمیر یخچال بکو – تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو

remove_red_eye

تعمیر یخچال بکو و تعمیر ساید بای ساید بکو در تهران و کرج

تهران سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر بکو(Beko) و تعمیر ساید بای ساید بکو، یکی از باتجربه ترین شرکت های نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج می باشد. تعمیر یخچال بکو توسط متخصص ترین تکنیسین تعمیر یخچال بکو انجام می گیرد. لازم به ذکر است که تمام تعمیرات یخچال بکو در منزل و در محل انجام می گیرد. تعمیر ساید بای ساید بکو از تمام مدل ها نیز در تعمیرگاه مجاز تهران سرویس قابل انجام می باشد.

تعمیر یخچال بکو تهران سرویس

تخصص فنی

متخصص ترین تکنیسین های تعمیرات یخچال

شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی یخچال و ساید بای ساید بکو

رضایت مشتریان

بیش از 12552 مشتری راضی در طی 25 سال تجربه

تعمیر یخچال بکو تهران سرویس

تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال بکو به صورت تخصصی توسط تکنیسین تعمیرات یخچال بکو(Beko) انجام می گیرد. هرگونه مشکلی که ممکن است برای یخچال بکو به وجود آید توسط شرکت تهران سرویس به صورت کلی رفع و برطرف می گردد.

تعمیر یخچال بکو و تعمیر فریزر بکو در محل و منزل انجام می گیرد. اصلا نیاز نیست شما یخچال خود را جابجا نمایید. تنها کافی است با شماره تماس 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید. تعمیرات ما با ضمانت کتبی می باشد. اگر تا 6 ماه مشکلی برای قطعه ای که تعویض یا تعمیر می شود به وجود آید، شرکت با هزینه خود آن قطعه را تعویض می نماید.

https://tehranservice.org/

تعمیر یخچال بکو در تهران توسط شرکت تهران سرویس

تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال و ساید بای ساید بکو(Beko)

اولین قدم برای ثبت درخواست تعمیرات و اعلام مشکل، تماس با شرکت می باشد. همچنین به صورت آنلاین نیز می توانید اقدام به ثبت درخواست خود نمایید. کارشناسان تهران سرویس درخواست شما را ثبت و تکنیسین تعمیر یخچال بکو را به محل شما اعزام می کنند. ساعتی که تکنیسین در محل شما حاضر شود به شما بستگی دارد. مشتری ساعت تعمیر یخچال فریزر خود را تعیین می نماید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو

هزینه تعمیر یخچال بکو توسط تکنیسین و بعد از انجام کار کارشناسی خود و پیدا کردن مشکل به مشتری اعلام می گردد. تمام هزینه هایی که تتکنیسین های تهران سرویس از مشتری اخذ می کند، هزینه مشخص شده واحد صنفی مربوطه می باشد. قبل از انجام تعمیرات، هزینه تعمیرات به مشتری اعلام می گردد. در صورت رضایت مشتریر یخچال وی تعمیر می شود.

تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو (Beko)

شرکت تهران سرویس به صورت گسترده تمام بردهای الکترونیکی یخچال های فریزر و مدل ساید بای ساید بکو را در تهران و کرج و همچنین سراسر ایران تعمیر می کند. تعمیرات برد یخچال بکو توسط معتبرترین شرکت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی.

زمان مورد نیاز برای تعمیر یخچال بکو

سرعت خدمات رسانی و تعمیرات سریع یکی از ویژگی های بارز تهران سرویس می باشد. خیالتان راحت باشد که تعمیرات یخچال بکو همچنین تعمیر یخچال فریزر هر چیزی که باشد در کمتر از یک ساعت به صورت کلی رفع می شود. چون ما به کار خود اطمینان داریم. سرعت عمل تکنیسین های شرکت تهران سرویس شما را متعجب زده خواهد کرد.

ضمانت تعمیرات

تمام تعمیرات و قطعات تعویضی یخچال بکو دارای ضمانت یا گارانتی 6 ماهه می باشد. به این صورت که تا 6 ماه هرگونه مشکلی که از طرف قطعات تعویضی باشد به صورت رایگان توسط شرکت سرویسی خواهد شد. برای دریافت خدمات پس از تعمیرات کافی است فاکتور تعمیرات را در نزد خود نگه دارید.

ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو

اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید بکو(Beko) شما کد ارور می دهد. کافی است با استفاده لینک زیر از مرجع کدهای ارور یخچال بکو استفاده کنید. تا مشکل شما برطرف گردد.

تعمیرگاه مجاز  ساید بای ساید بکو(Beko)

اگر یخچال شما از مدل های ساید بای ساید می باشد و دچار عیب شده است است ما می توانیم به شما کمک کنیم. تعمیر ساید بای ساید بکو در محل و منزل توسط برترین تکنیسین تعمیر یخچال بکو انجام می گیرد. تمام مدل های ساید بای ساید بکو توسط شرکت تهران سرویس تعمیر می شود.

نمایندگی یخچال دوو

آیا به تعمیرکار یخچال احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست