remove_red_eye239

تعمیر برد یخچال بلومبرگ (Bloomberg) از تمامی مدل ها در سراسر ایران. ما برد معیوب شما را تعمیر می کنیم و نیازی نیست شما هزینه زیادی را بابت خرید بر الکترونیکی جدید و نو به هدر بدید. با تعمیر برد یخچال می توانید تا سالیان درازی از یخچال خود استفاده نماید. در این پست شرکت تهران سرویس اطلاعات لازم را در مورد تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ به شما ارائه می دهد.

تعمیر برد یخچال بلومبرگ

تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید بلومبرگ

برد الکترونیکی در تمامی یخچال ها و از جمله یخچال بلومبرگ به عنوان یکی از قطعات اصلی و کلیدی یخچال به حساب می آید. خرابی برد یخچال باعث می شود یخچال:

 • کلا روشن نشود.
 • روشن و خاموش شدن یخچال
 • قسمتی کار نکند.
 • یک فرآیند خاصی دچار اختلال می شود.

تعمیر برد یخچال بلومبرگ از تمام مدل ها

یخچال بلومبرگشرکت تهران سرویس با سابقه موفق و درخشان 25 سال در زمینه تعمیر یخچال فریزر ظرفیت این را دارد که به صورت تخصصی برد یخچال بلومبرگ را از تمامی مدل ها:

 • تک درب
 • فریزر بالا یخچال پایین
 • فریزر پایین یخچال بالا
 • ساید بای ساید
 • دوقلو
 • فرنچ 4
 • یخچال تک
 • فریزر تک

تعمیر نماید. از این رو همه کسانی که مشکل خرابی برد یخچال دارند می تواند با شرکت تماس بگیرند. و برد معیوب خود را برای تعمیر برای شرکت تهران سرویس ارسال نمایند.

تعمیر برد ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیر برد ساید بای ساید بلومبرگیکی از مواردی که اغلب در یخچال های ساید بای ساید بلومبرگ(Bloomberg) رخ می دهد خرابی برد یخچال می باشد. این مورد چند دلیل عمده دارد از جمله:

 • طول عمر یخچال
 • نوسانات برق
 • اتصال داخلی

طول عمر یخچال

ممکن است بعد از چند سال (حداقل 10 سال) برد یخچال دچار مشکل شود و بعضی از خازن ها و AC های آن نیاز به تعویض داشته باشد. طول عمر بالا باعث می شود بروز این مشکل بیشتر به چشم آید.

نوسانات برق

همیشه یکی از علت های رایج خرابی برد یخچال بلومبرگ، نوسانات برق می باشد. نوسانات برق باعث اتصال و سوختگی برد یخچال می باشد. پیشنهاد می کنیم حتما برای یخچال خود محافظ برق تهیه فرمایید.

اتصال داخلی

منظور از اتصال داخلی این است که ممکن است یک قطعه از یخچال را تعویض کرده باشید و ضمن تعویض به صورت اشتباهی سوکت ها را جابجا زده باشید و باعث ایجاد اتصال و سوختگی در برد یخچال گردد. همیشه توصیه می کنیم برای تعویض قطعات از تکنیسین تعمیر یخچال بلومبرگ کمک بگیرید.

تعمیر برد دیسپلی یخچال بلومبرگ

اگر دیسپلی یا نمایشگر یخچال بلومبرگ دچار کم رنگی یا هنگ کردن و یا کار نکردن دکمه شده باشد ممکن است برد الکترونیکی آن مشکل داشته باشد. که در این صورت باید هم برد اصلی و هم برد Display بررسی گردد. میزان خرابی برد دیسپلی بسیار پایین می باشد اما غیر ممکن نمی باشد. اگر برد دیسپلی یخچال بلومبرگ  شما دچار ایراد شده است با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید.

ارور مخصوص خرابی برد یخچال بلومبرگ

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg)

ارور یخچال بلومبرگ (Bloomberg)

تمامی یخچال های جدید برای نشان دادن وجود مشکل در یخچال، بر روی صفحه نمایش خود کد خطا مخصوصی نمایش می دهند. هر کد خطا یا ارور مخصوص یک نوع خرابی می باشد.

ارور یخچال بلومبرگ

برای مثال:

ارور E6 یخچال بلومبرگ اشاره به خرابی برد الکترونیکی دارد. هر موقع ارور E6 را بر روی دیسپلی مشاهده کردید بدانید که کد ارور نشان داده شده مربوط به خرابی برد الکترونیکی می باشد.

اگر یخچال بلومبرگ شما بوی بدی در داخل دارد پیشنهاد می کنیم مقاله علت بوی بد یخچال را مطالعه کنید.

تعمیر برد یخچال بلومبرگ در تهران سرویس

تعمیر برد یخچال

تعمیر برد یخچال

شرکت بزرگ تهران سرویس با تجربه کاری 25 سال خود در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال، آمادگی خود را برای تعمیر برد یخچال بلومبرگ اعلام می نماید. از این رو اگر شما در تهران یا کرج هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا تکنیسین شرکت برای جداسازی برد از یخچال به منزل یا محل کار شما مراجعه نماید.

اگر هم در شهرستان می باشید می توانید برد الکترونیکی خود را برای شرکت ارسال نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره رایگان شرکت به شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. بعد از دریافت برد توسط شرکت تهران سرویس، در عرض 24 ساعت برد تعیین تکلیف می گردد و برای شما ارسال می شود.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست