remove_red_eye193

تعمیر برد یخچال بوش (Bosch) به صورت تخصصی در مجهزترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال فریزر. شرکت تهران سرویس بنا دارد یکی از خدمات ویژه خود برای یخچال بوش(Bosch) را معرفی نماید.

معرفی خدمتی نوین از شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال بوش توسط شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال بوش توسط شرکت تهران سرویس

تعمیرات برد الکترونیکی یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش(Bosch) در سراسر ایران یکی از خدمات ویژه شرکت تهران سرویس می باشد. تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر تهران سرویس ظرفیت و قابلیت این را دارد که به صورت تخصصی تمام برد های یخچال فریزر و ساید بای ساید شرکت Bosch را تعمیر نماید.

حتی اگر در شهرستان هستید نیز می توانید برد معیوب یا خراب خود را برای ما ارسال کنید تا در کمتر از 48 ساعت برد تعمیر شده و سالم خود را از ما دریافت کنید.


تعمیر برد یخچال فریزر بوش توسط شرکت تهران سرویس

یخچال های شرکت بوش که شرکتی آمریکایی می باشد یکی از بهترین یخچال های در حال حاضر در سراسر جهان می باشد. مشکلی که برای اغلب یخچال های بوش به وجود می آید خرابی برد الکترونیکی می باشد. برد الکترونیکی قلب تپنده یخچال می باشد. اگر برد الکترونیکی یخچال معیوب یا خراب باشد ممکن است یخچال هرگز روشن نشود.


روش های تشخیص خرابی برد الکترونیکی یخچال بوش

 • ارور مخصوص خرابی برد الکترونیکی

یخچال بوش و مخصوصا ساید بای ساید بوش زمانی که مشکلی داشته باشد با نشان دادن کد ارور مخصوص به آن مشکل بر روی نمایشگر، اعلام می کند که یخچال مشکل دارد. زمانی که برد یخچال ایراد داشته باشد بر روی نمایشگر کد ارور E10 ظاهر می شود. همچنین اگر کد ارور E20 ظاهر شود یعنی ارتباط بین برد اصلی و برد دیسپلی یا نمایشگر مشکل دارد.

 • روشن نشدن کلی یخچال بوش

یکی از موارد دیگر روشن نشدن کلی یخچال می باشد. در این صورت با اینکه موتور یا کمپرسور یخچال سالم است و همچنین سایر قطعات یخچال سالم است. اما یخچال روشن نمی شود. این نیز یکی از دلایل خرابی برد الکترونیکی یخچال می باشد که نیاز به حضور تکنیسین تعمیر برد یخچال در محل می باشد.

 • روشن شدن و خاموش شدن متوالی یخچال بوش

ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که یخچال بوش شما در حین کار کردن خود به خود خاموش شود و همچنین مجددا روشن شود. در این صورت می توان به خرابی برد یخچال اشاره کرد.لازم است تکنیسین تعمیر یخچال بوش حتما یخچال را بازبینی کند.

 • کار نکردن یکی از فرامین خاص یخچال

برای مثال ممکن است یکی از سنسورهای یخچال کاملا سالم باشد. و حتی تکنیسین تعمیر یخچال فریزر نیز تمام قطعات متوالی را چک و بررسی نماید و هیچ گونه مشکلی پیدا نکند. در این صورت مشکل یا از سیم کشی یخچال است. و یا مشکل از برد الکترونیکی یخچال می باشد.


تعمیر برد ساید بای ساید بوش(Bosch)

تعمیر برد ساید بای ساید بوش(Bosch)

تعمیر برد ساید بای ساید بوش(Bosch)

تعمیر برد ساید بای ساید بوش توسط شرکت بزرگ تهران سرویس به صورت فوق تخصصی و تضمینی انجام می شود. همانطور که گفته شد یخچال های ساید بای ساید بوش که دارای نمایشگر LED می باشند با ظاهر شدن ارور E10 خرابی برد یخچال را علام می کند.

توجه!
تعمیر برد ساید بای ساید بوش باید توسط معتبرترین مرکز تعمیر برد یخچال انجام شود. زیرا برد یخچال بسیار حساس می باشد. و هرگونه تعمیر اشتباه در برد یخچال ممکن است باعث خرابی کامل برد شود.

تعمیر یا تعویض برد ساید بای ساید بوش

شرکت تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و تعمیرگاه مجاز برد یخچال تمام سعی خود را بر این دارد تا برد یخچال را تعمیر نماید. زیرا هزینه تعویض برد یخچال بوش از 1 میلیون تومان تا 2 میلیون تومان می باشد.

ما همیشه می خواهیم کمترین هزینه ها متوجه مشتری باشد. این خصوصیت ویژه شرکت تهران سرویس می باشد. در صورتی که برد یخچال قابل تعمیر باشد حتما تعمیر می شود. اما اگر قابل تعمیر نباشد به مشتری اعلام می گردد. که اگر مایل باشید یک برد نو و فابریک همان مدل یخچال شما برای شما ارائه و ارسال خواهد شد.


تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال بوش

تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال بوش

تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال بوش

در بسیاری از موارد پیش می آید که برد اصلی یخچال سالم و صحیح است و تنها برد دیسپلی یا نمایشگر خراب شده است. برای پی بردن به این مشکل چند روش وجود دارد:

 • روشن نشدن دیسپلی یا نمایشگر یا مانیتور یخچال
 • ارور مخصوص خرابی برد دیسپلی یخچال بوش
 • کار نکردن دکمه های پنل دیسپلی یخچال
 • کم رنگ شدن یا بی رنگ شدن دیسپلی
 • تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال بوش
 • نیم سوز شدن نمایشگر

توجه!

یخچال ساید بای ساید بوش با ارور E11 اعلام می کند که برد الکترونیکی یخچال معیوب است.


قیمت برد یخچال بوش

قیمت برد یخچال بوش برای مدل های گوناگون یخچال متفاوت می باشد. برای استعلام دقیق قیمت برد یخچال بوش کافی است با شرکت تماس بگیرید. برای تماس با ما با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید.

بردهای یخچال بوش از تمام مدل های:

 • معمولی
 • فریزر بالا و پایین
 • یخچال بالا و پایین
 • ساید بای ساید
 • فرنچ 4(درب فرانسوی)
 • دوقولو

در شرکت تهران سرویس موجود می باشد. نگران برد یخچال خود نباشید.

شرکت تهران سرویس تمام بردهای یخچال بوش را دارد. اگر از شهرستان تماس می گیرید امکان پست برد الکترونیکی یخچال نیز مهیا می باشد. برای هماهنگی حتما با شرکت تماس حاصل فرمایید.


تعمیر برد یخچال بوش توسط شرکت تهران سرویس

ما در کنار شما هستیم تا کار تعمیر برد یخچال بوش شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.  تهران سرویس با سابقه 25 سال در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و با جذب بیش از 10 هزار مشتری فعال در طی 2 دهه و نیم  توانسته است یکی از معتبرترین مرکز تعمیرات برد یخچال در تهران و سراسر ایران باشد. اگر در تهران یا کرج هستید کافی است با ما تماس بگیرید تا تکنیسین شرکت ما برای جداکردن برد از یخچال اقدام نماید و آن را به شرکت منتقل کند. اگر هم در شهرستان هستید کافی است برد یخچال خود را به آدرس پستی شرکت ارسال نمایید. کار تعمیر برد یخچال کمتر از 48 ساعت انجام می گردد.

تهران ، ایوانک ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 226
کد پستی:  1469743717
شماره تلفن شرکت:  88077030 – 021

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • علی غلامی
  2020-06-21 2:44 ب.ظ

  با سلام من یخچال بوش kag90ai20 nدارم. یخچال من عمل دیفراست انجام نمیده . هر دو هفته یه بار برفک میزنه تا حالا دو بار برفکش اب کردم . هیچ اروری بر روی دیسپلی ظاهر نمیشه بابت ارور. دوبار تعمیرکار اومد. هم سنسور دیفراست تعویض کرد. هم روی برد دستگاه کار کرد. لطفن راهنمای کنید باتشکر

  پاسخ
 • علی غلامی
  2020-06-18 11:47 ق.ظ

  با سلام. من یخچال بوش مدل kag90ia20n دارم. من فریزرم بعد دوهفته سرما نمیده . عمل دیفراست انجام نمیده. طوری که کاور داخل باز کردم و برفک آب کردم . اما باز دوهفته بعد باز برفک میزنه. هیچ کد اروری بروی دیسپلی. نمایان نمیشه. مقاومت المنت گرفتم ۱۸۰ تا ۲۰۰ اهم بود. ترموفیوز با تست اهم زدم وصل بود.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-24 9:22 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز باید تکنیسین قطعات دیفراست را بررسی نماید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام. هزینه تعمیربرد یخچال بوش .
  چقدر میباشد. با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-24 9:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بستگی به میزان خرابی برد دارد. اما بین 400 الی 900 هزار تومان می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • علی غلامی
  2020-06-18 11:00 ق.ظ

  سلام خسته نباشید. من یخچال بوش مدل kag90ai20n دارم. یخچال من . دیفراست نمیکنه. بعد دوهفته برفک میزنه. و سرما نمیده. با توجه اینکه مشکلی پیش بیاد. ارور بروی دیسپلی مشخص شود. اما اروری روی دستگاه نشان داده نمیشود

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-24 9:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید قطعات دیفراست و مخصوصا المنت بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • علی غلامی
  2020-06-09 5:13 ب.ظ

  با سلام . من یخچال بوش مدل kag90ai2on دارم . آیا کدارور بروی این مدل دستگاه بروی دیسپلی ظاهر میشه.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 12:41 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله این یخچال ارور کدهارو بر روی نمایشگر نشان می دهد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • علی غلامی
   2020-06-20 1:01 ق.ظ

   با سلام وخسته نباشی.من یخچال بوش مدل kag90ai20n دارم. یخچال من هیچ کد اروری بر روی دیسپلی .نشان داده نمیشود. اما عمل دیفراست انجام نمیده. بعد ۱۰ روز یا یه هفته برفک میزنه. تعمیرکار اومد یه بار برد کار کرد و سنسور دیفراست تعویض کرد اما یخچال اوکی نشد . من دو سری کاور یخچال باز کردم برفکها اب کردم. در ضمن ترموفیوز با اهم متر چک کردم وصل. و المنتم ۱۸۰ تا ۲۰۰ مقدار نشان میدهد. لطفن راهنمای کنید با تشکر

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-06-23 9:07 ب.ظ

    با سلام و احترام
    ابتدا باید برد الکترونیکی بررسی شود. سپس تمام قطعات دیفراست تست شود. اینگونه نمی توان نظر قطعی داد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • صمد جعفری
  2019-12-15 7:39 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشی .یخچال بوش دارم که ارور e20می زنه .نمی دونم برد اصلی و برد دیسپلی را چطور باز کنم .در شهرستان میناب استان هرمزگان متخصص خوب نیست .راهنمایی کنید تا برد را بفرستم شرکت شما تا عیبش برطرف بشه ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-15 7:57 ب.ظ

   با سلام و درود
   دوست عزیز حما لازم است که تکنیسین مجرب برد یخچال را باز کند. زیرا این کار فنی می باشد و ممکن است شما به طور صحیح انجام ندهید.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست