تعمیر یخساز یخچال دوو

تعمیرات یخساز دوو

تعمیر یخساز یخچال دوو با ضمانت کتبی و در محل یکی از خدمات بزرگ شرکت تهران سرویس است. تعمیر تمام خرابی های یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو (Daewoo) به صورت حرفه ای و ویژه توسط معتبرترین و بزرگ ترین شرکت تعمیرات یخچال در قلب تهران.

تعمیر یخساز یخچال دوو

تعمیر یخساز یخچال دوو Daewoo

یخساز یخچال یکی از آپشن های مهم در یخچال می باشد. یخچال دوو و مخصوصا مدل های ساید بای ساید دوو دارای یخساز عالی با کارکرد منحصر به فرد می باشد. زمانی که یخساز یخچال ایراد پیدا می کند نباید زود به فکر تعویض آن باشید. زیرا تعمیر یخساز یخچال خیلی به صرفه تر و مناسب تر می باشد.

ممکن است برای شما مفید باشد:

عکس یخساز دوو

مشکلات متداول و رایج یخساز یخچال دوو

 • روشن نشدن
 • یخ نساختن
 • شل بودن یخ ها
 • به هم چسبیدن تکه های یخ

تمام مشکلات بالا اشاره مستقیم به وجود مشکل در یخساز یخچال دارد. البته فراموش نکنید که علت بروز مشکلات بالا می تواند دلایل زیر باشد:

روشن نشدن یخساز

ممکن است موتور یخساز ایراد داشته باشد یا سوکت یخساز از پشت یخساز جدا شده باشد. اگر سر رشته ای از حل مشکل ندارید پیشنهاد می کنیم از تکنیسین تعمیر یخچال دوو کمک بگیرید.

یخ نساختن یخساز

یخ نساختن یخساز ممکن است به خاطر عوامل زیر باشد:

 • نیاز به تعویض فیلتر آب
 • پایین بودن فشار آب ورودی به یخچال
 • کم بودن گاز یخچال
 • زیاد بودن دمای قسمت فریزر
 • خاموش بودن یخساز

نیاز به تعویض فیلتر آب

فیلترهای آب یخچال باید هر 6 ماه یکبار تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است بر روی کارکرد یخچال و یخساز تاثیر بگذارد. ( آموزش تعویض فیلتر آب یخچال )

پایین بودن فشار آب ورودی به یخچال

اگر فشار آب ورودی به یخچال کم باشد یخساز دچار مشکل می شود و نمی تواند کارایی لازمه را انجام دهد.

کم بودن گاز یخچال

اگر گاز یخچال کم باشد موتور یا کمپرسور یخچال نمی تواند سرمای لازم را تامین کند و در نتیجه یخساز نمی تواند یخ بسازد.

زیاد بودن دمای قسمت فریزر

دمای مناسب برای قسمت فریزر، 18- درجه سانتی گراد می باشد. هرچه دما از این مقدار زیاد باشد یعنی به سمت صفر برود باعث می شود یخساز نتواند یخ بسازد و در نتیجه یخ ها شل می شوند.

خاموش بودن یخساز

ممکن است یخساز به صورت فیزیکی توسط دکمه ON / OFF خاموش شده باشد و یا از تنظیمات صفحه نمایش خاموش شده باشد. این هم یکی از علت های یخ نساختن یخساز می باشد.

شل بودن یخ های یخساز

شل بودن یخ های یخساز به خاطر مشکل در گاز یخچال و همچنین دمای یخچال می باشد. و البته همانطور که ذکر شد فشار آب ورودی نیز بر شل بودن یخ های یخساز تاثیر دارد.

به هم چسبیدن تکه های یخ

علت اصلی به هم چسبیده شدن تکه های یخ این است که وقتی درب فریزر به مدت طولانی باز نگه داشته شود یخ یخساز کمی آب می شود و وقتی مجددا درب بسته می شود این آب تبدیل به یخ می شود و در نتیجه یخ ها به هم چسبیده می شوند.

علت دوم این است که اگر به مدت طولانی از یخساز استفاده نشود یخ ها به هم می چسبند و در نتیجه یخچال موقع یخ دادن با مشکل مواجه می شود.


تعمیر یخساز یخچال دوو در محل

اگر ساکن تهران یا کرج هستید با ما تماس بگیرید تا تمام مشکلات یخساز یخچال Daewoo شما را در محل و در کمترین زمان تعمیر کنیم. تمام خدمات تعمیر یخساز یخچال دوو دارای ضمانت تعمیرات می باشد و ما یکبار برای همیشه مشکل یخساز یخچال دوو شما را برطرف می کنیم تا همانند قبل از یخساز یخچال خود استفاده کنید.

امتیازات
Overall
5
 • به روز بودن
 • مفید بودن
 • کارایی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.