remove_red_eye71

تعمیر یخساز یخچال جنرال الکتریک (Repair General Electric Refrigerator Ice Maker) توسط بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت تعمیرات یخچال در سراسر تهران و کرج. ما تمام خدمات تعویض و تعمیرات یخساز یخچال جنرال الکتریک را در محل و منزل انجام می دهیم.

تعمیر یخساز یخچال جنرال الکتریک

تعویض یا تعمیر یخساز یخچال جنرال الکتریک

یخساز در یخچال هایی وجود دارد که اغلب دارای مدل جدید می باشند. یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای یخساز می باشند. حتی بعضی از یخچال های قدیمی شرکت GE نیز دارای یخساز می باشند.

سوالی که برای اغلب دوستان پیش می آید این است که هنگام خرابی یخساز یخچال بهتر است یخساز تعویض گردد یا تعمیر؟ شرکت تهران سرویس به عنوان بزرگ ترین شرکت در زمینه تعمیرات یخچال به شما پیشنهاد می کند یخساز را تعمیر کنید. زیرا هزینه تعمیر یخساز یخچال به مراتب کمتر از هزینه تعویض کلی یخساز یخچال می باشد.

قیمت تعویض یخساز یخچال جنرال الکتریک

قیمت یخساز فابریک یخچال جنرال الکتریک بستگی به مدل یخچال دارد. اما حدو قیمت یخساز GE بین 1 میلیون 600 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تنها در صورتی یخساز را تعویض کنید که مطمئن شوید دیگر یخسازقدیمی به دردی نمی خورد. تشخیص این مورد نیز توسط تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک بستگی دارد.

قیمت یا هزینه تعمیرات یخساز یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

قیمت یا هزینه تعمیرات یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک بستگی به میزان مشکل و خرابی یخساز دارد. اما حدود تقریبی هزینه تعمیرات یخساز یخچال جنرال الکتریک از 300 هزار تومان تا 800 هزار تومان می باشد. بعد از بررسی یخساز توسط تکنیسین شرکت تهران سرویس برآورده هزینه انجام می گیرد و اگر مشتری راضی باشد تعمیرات در محل انجام می گیرد.

مشکلات یخساز یخچال جنرال الکتریک

از جمله مشکلات متداول یخساز یخچال General Electric می توان به موارد زیر اشاره نمود که قابل تعمیر می باشد:

  • خرابی موتور (موتور یا کمپرسور یخچال) یخساز
  • خرابی اهرم
  • سنسور
  • شکستن محفظه یا قالب یخ
  • اتصالات داخلی
  • شل بودن یخ در قالب

در همین راستا پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش خاموش کردن یخساز یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید. اطلاعات مفیدی درباره یخساز یخچال به شما خواهد داد و برای شما مفید خواهد بود.

تعمیرات یخساز یخچال جنرال الکتریک در محل

اگر ساکن تهران یا کرج هستید و یخساز یخچال جنرال الکتریک شما خراب شده است با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن یخساز یخچال شما در محل و منزل تعمیر گردد.

ما یخساز یخچال جنرال الکتریک را در محل و با ضمانت کتبی تعمیر می کنیم. زیرا به کاری که انجام می دهیم اعتماد داریم.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست