تعمیر یخچال جنرال الکتریک General Electric

remove_red_eye431

تعمیر یخچال جنرال الکتریک (General Electric)؛ یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای هر کسی ممکن است به وجود آید خرابی یخچال فریزر یا خرابی ساید بای ساید می باشد که می تواند مشکلات زیادی از جمله فاسد شدن مواد غذایی و نبود آب خنک در یخچال اشاره کرد.

در اینجا شما را با نحوه تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک (GE) به صورت کامل آشنا می کنیم.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک General Electric

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و همچنین نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر در تهران و کرج و حومه دارای تکنیسین های متخصص تعمیر یخچال جنرال الکتریک می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و کمتر از یک ساعت مشکل یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک شما پیدا و رفع گردد.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک(GE)

یکی از بهترین برندهای یخچال های آمریکایی در ایران، برند معتبر جنرال الکتریک می باشد که به خاطر وجود کیفیت بالا در محصولات یخچال و همچنین ساید بای سایدهای جنرال الکتریک، این برند می تواند یکی از اولین انتخاب هایی می باشد که شما برای خرید یخچال یا ساید بای ساید می توانید مدنظر داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم: قیمت موتور یخچال

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما برند جنرال الکتریک(GE) می باشد و مشکل فنی برای آن پیش آمده است بهترین و درست ترین کار ممکن تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک می باشد.

چون نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید General Electric تنها و تنها از قطعات فابریک و اصل کارخانه جنرال الکتریک برای تعمیرات استفاده می نمایند.

هنچنین تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک به صورت شبانه روزی در خدمت هم شهری های عزیز می باشد. شماره تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک 88077030 – 021 می باشد.

یکی از متداول ترین مشکلاتی که برای یخچال های جنرال الکتریک به وجود می آید، خرابی برد الکترونیکی می باشد. در همین راستا شرکت  تهران سرویس آماده تعمیر برد یخچال تمام برندها و تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک در سراسر تهران و ایران می باشد.

ارورهای یخچال جنرال الکتریک

ارور یخچال جنرال الکتریک در وب سایت تهران سرویس. ما تمام ارورهای یخچال جنرال الکتریک را برای شما آماده کرده ایم. کافی است این صفحه را با خاطر داشته باشید. چون تمام ارورهای یخچال جنرال الکتریک در این صفحه قرار می گیرند.

تعمیرات تمام مدل های یخچال جنرال الکتریک

  • مدل فرنچ دُر (درب فرانسوی)
  • مدل ساید بای ساید
  • مدل فریزر بالا
  • مدل فریزر پایین
  • مدل تک درب معمولی

راهنما تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

بی شک خرابی یخچال فریزر جنرال الکتریک یکی از بزرگترین مشکل ممکن در زندگی روزمره خانواده ای می باشد که یخچال جنرال الکتریک دارند. چون بدون یخچال فریزر مواد غذایی در کمتر از چند ساعت ممکن است فاسد شود و همچنن بدون یخچال خبری هم از آب خنک نمی باشد.

پیشنهاد می کنیم: کمپرسور یخچال

تهران سرویس با سابقه 25 سال در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از معتبرترین شرکت های تعمیرات مجاز یخچال فریزر در تهران و کرج و حومه می باشد. نمایدگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک (GE) تمام تعمیرات را با ضمانت نامه کتبی12 ماهه انجام می دهد.

هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک چگونه می باشد؟

بخاطر اینکه تهران سرویس نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک می باشد تمامی هزینه ها قبل از تعمیر و بعد از مرحله شناسایی عیب به مشتری اعلام می شود و در صورت تمایل کار تعمیر و سرویس یخچال جنرال الکتریک صورت می گیرد. تمام هزینه های تعمیرات در فاکتور رسمی شرکت قید می گردد.

آیا ضمانتی برای تعمیرات ما وجود دارد؟

بله. چون ما نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید General Electric می باشیم تمامی تعمیرات یخچال شرکت تهران سرویس دارای ضمانت کتبی تا 12 ماه می باشد. برای ارائه ضمانت لازم است حتما فاکتور تعمیرات شرکت را نزد خود نگه دارید. و زمانی که تکنیسین برای بازدید مراجعه می نماید فاکتور را به او تحویل دهید.

دفترچه راهنما یخچال جنرال الکتریک

تیم نرم افزاری شرکت تهران سرویس دفترچه راهنما یخچال GE را آماده کرده است تا دوستان عزیز بتوانند این دفترچه راهنما بسیار با ارزش را که به صورت فارسی می باشد را لینک زیر دانلود نمایند.

دانلود دفترچه راهنما یخچال جنرال الکتریک

شارژ گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که یخچال جنرال الکتریک کم کم سرمای خود را از دست می دهد و دمای یخچال و فریزر بالا می رود دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد.

یکی از عامل های اصلی کمبود سرمای یخچال GE، کمبود گاز دستگاه می باشد. در این مواقع لازم است که از خدمات شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک استفاده گردد.

بعد از شارژ گاز به مدت 12 ساعت الی 15 ساعت ممکن است یخچال یکسره کار کند اما سپس به صورت عادی کار می کند و سرمای یخچال را به دست می آورد.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از رایج ترین مدل های یخچال جنرال الکتریک در ایران، مدل ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. ساید بای سایدهای جنرال الکتریک دارای نهایت قدرت و کیفیت کاراریی می باشند.

لازم به ذکر می باشد که تمام مراحل تعمیرات ساید بای ساید یخچال جنرال الکتریک در محل و منزل می باشد و هرگز برای تعمیرات یخچال شما جابجا نمی شود.

تعمیرات درب یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال فریزرها و ساید بای ساید جنرال الکتریک به خاطر علت هایی زیادی از جمله پوسیدگی، زنگ زدگی و فرو رفتگی نیاز به تعمیرات دارند.

اگر درب یخچال فریزر و ساید بای ساید شما هم دچار چنین مشکلی شده است بی شک مقاله جذاب و کاربردی تعمیر درب یخچال جنرال الکتریک مشکل شما را برطرف می نماید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست