remove_red_eye171

تعمیر برد یخچال هیتاچی (Hitachi) توسط بزرگترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی و مخصوصا تعمیر یخچال فریزر در سراسر ایران. اگر برد الکترونیکی یخچال هیتاچی شما خراب شده است و به دنبال نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال می باشید، شرکت تهران سرویس بهترین انتخاب ممکن می باشد. کافی است یکبار امتحان کنید.

یخچال هیتاچی یکی از بهترین برندهای یخچال می باشد. یخچال هیتاچی محصول کشور ژاپن می باشد. همه ما محصولات ژاپن را با کیفیت و آوازه طول و عمر زیاد می شناسیم. یخچال هیتاچی نیز دارای همین ویژگی می باشد. از جمله مشکلاتی که برای یخچال هیتاچی(Hitachi Refrigerator) به وجود می آید خرابی برد الکترونیکی یخچال Hitachi می باشد. متاسفانه این مشکل در اکثر یخچال های هیتاچی وجود دارد.


تهران سرویس نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال هیتاچی

برد الکترونیکی یخچال هیتاچی

تهران سرویس نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال هیتاچیتعمیر برد یخچال هیتاچی باید توسط معتبرترین مرکز خدمات و تعمیرات لوازم خانگی انجام گیرد. زیرا برد الکترونیکی یخچال چیزی نیست که به توان با نگاهی عادی به آن نظر داد. برد الکترونیکی در تمام یخچال ها وجود دارد. درواقع برد الکترونیکی یخچال مانند مغز می باشد. همانطور که انسان برای زنده ماندن به مغز احتیاج دارد، یخچال نیز برای کار کردن به یک برد الکترونیکی سالم احتیاج دارد.


تعمیر برد ساید بای ساید هیتاچی (Hitachi)

تعمیر برد ساید بای ساید هیتاچی (Hitachi)ساید بای ساید هیتاچی یکی از بهترین مدل های یخچال هیتاچی می باشد. زیرا با نهایت تکنولوژی روز جهان ساخته می شود. همچنین یخچال ساید بای ساید هیتاچی دارای سیستم Twin Cooling و همچنین Smart App می باشد. که می تواند تمام تکنولوژی یخچال را در خود جای دهد. ممکن است متوجه شوید که ساید بای ساید هیتاچی شما دچار مشکل در کار کردن شده است و فرآیندها و عملکردهای خود را به صورت صحیح انجام نمی دهد. پیشنهاد می کنیم ابتدا با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال هیتاچی تماس بگیرید.


روش تشخیص خرابی برد الکترونیکی یخچال هیتاچی

ممکن است از خودتان بپرسید من باید چگونه متوجه شوم مشکل یخچال از برد الکترونیکی می باشد؟ در دزیر روش های تشخیص خرابی برد الکترونیکی یخچال Hitachi ذکر شده است.

  • بررسی و تشخیص تکنیسین
  • روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی
  • نشان دادن ارور مختص خرابی برد الکترونیکی
  • تداخل در انجام عملکردهای یخچال

بررسی و تشخیص تکنیسین

بهترین روش و تنها روشی که شرکت تهران سرویس برای اطمینان از خرابی برد الکترونیکی پیشنهاد می کند، مراجعه و بازدید تکنیسین تعمیر یخچال هیتاچی می باشد. زیرا در این روش دیگر شک و شبه ای وجود نخواهد داشت. برای همین است که شرکت تهران سرویس برای تشیخص خرابی برد یخچال هیتاچی این گزینه را پیشنهاد می نماید.


روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی

اگر متوجه روشن نشدن یخچال شدید و بعد از بررسی جریان برق ورودی مشکل را پیدا نکرده اید. همچنین اگر موتور یا کمپرسور یخچال نیز سالم باشد باید علت روشن نشدن یخچال را در خرابی برد الکترونیکی دانست.


نشان دادن ارور مختص خرابی برد الکترونیکی

نشان دادن ارور مخصوص یا Error Code مختص خرابی برد الکترونیکی یخچال در مدل هایی که دارای نمایشگر یا دیسپلی می باشد نشان داده می شود. یخچال هیتاچی برای نشان دادن خرابی برد الکترونیکی از ارور F0 02 استفاده می نماید. هرموقع کد خطا یا Error Code F0 02 بر روی نمایشگر ظاهر شود یعنی برد الکترونیکی یخچال معیوب است و باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تهران سرویس بررسی و بازبینی گردد.


تداخل در انجام عملکردهای یخچال

یکی از شایع ترین دلایل دیگر برای خرابی برد الکترونیکی یخچال، عدم کار کردن قطعات یخچال می باشد. برای مثال ممکن است یکی از قطعات دیفراست کار نکند با اینکه آن قطعه سالم باشد. یا دمای یخچال بر روی دیسپلی عددی باشد که دمای واقعی یخچال آن نباشد. در این مورد نیز پیشنهاد می کنیم که با تکنیسین تعمیرات یخچال تهران سرویس تماس بگیرید.


تعمیر برد دیسپلی یخچال هیتاچی

تعمیر برد دیسپلی یخچال هیتاچیتعمیر برد دیسپلی یخچال فریزر و ساید بای ساید هیتاچی به صورت تخصصی و مطمئن توسط بزرگترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات یخچال در سراسر ایران. اگر نمایشگر یا Display یخچال هیتاچی شما به صورت صحیح کار نمی کند. یا اگر دچار قطع و وصلی جریان برق می شود. یا اگر دکمه های نمایشگر کار نکند بیانگر این است که برد الکترونیکی یخچال دچار مشکل شده است. برای تعمیر برد دیسپلی یخچال هیتاچی خود با ما تماس بگیرید.


تعمیر برد یخچال هیتاچی توسط شرکت تهران سرویس

ما با افتخار در خدمت شما هستیم تا تمام مراحل و کارهای تعمیرات برد یخچال شما را به صورت فوق تخصصی انجام دهیم. برای تماس با ما کافی است با شماره تماس 88077030 021 تماس بگیرید. اگر در شهرستان می باشید نیز تنها کافی است با ما تماس بگیرید. برای ارسال برد الکترونیکی معیوب خود برای شرکت تهران سرویس، کافی است آدرس پستی زیر را به خاطر بسپارید.

آدرس شرکت تهران سرویس

تهران ، ایوانک ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 226

کد پستی:  1469743717

شماره تلفن شرکت:  88077030 – 021

شماره تلفن پشتیبانی:  9438 394 0912

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست