remove_red_eye344

تعمیر برد یخچال های ایرانی از تمامی برندها و مدل ها یکی دیگر از تخصص های شرکت بزرگ تهران سرویس می باشد. تعمیرات برد الکترونیکی یخچال های ایرانی در سراسر ایران انجام می گیرد. وقتی برد الکترونیکی معیوب قابل تعمیر می باشد چه نیازی به تعویض و صرف هزینه های بسیار زیاد است! با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این مورد آشنا کنیم.

تعمیر برد یخچال های ایرانی

تعمیر برد یخچال های ایرانی تمام برندها

شرکت تهران سرویس با تجربه ای که در حوزه تعمیرات برد یخچال دارد آمادگی این را دارد تا تمام مشکلات برد یخچال را از تمامی برندهای ایرانی و خارجی و از تمام مدل ها در سراسر ایران تعمیر نماید. از جمله برندهای ایرانی می توان به:

 • تعمیر برد یخچال اسنوا
 • تعمیر برد یخچال امرسان
 • تعمیر برد یخچال هیمالیا
 • تعمیر برد یخچال الکترواستیل
 • تعمیر برد یخچال دونار
 • تعمیر برد یخچال پارس
 • تعمیر برد یخچال سینجر
 • تعمیر برد یخچال هایر
 • تعمیر برد یخچال ارج
 • تعمیر برد یخچال الکترواستیل
 • تعمیر برد یخچال یخساران

اشاره نمود. لیست بالا متداول ترین برندهای یخچال های ایرانی می باشد. ممکن است نام برندی از قلم افتاده باشد اما در هر صورت شرکت تهران سرویس برد الکترونیکی تمام برندها را تعمیر می نماید.


تعمیر برد یخچال اسنوا

تعمیر برد یخچال اسنوا در سریع ترین زمان ممکن در سراسر ایران. یکی از پر متقاضی ترین برند یخچال ایرانی اسنوا(Snowa.ir) می باشد. اگر برای برد یخچال اسنوا شما مشکلی پیش آمده است پیشنهاد می کنیم تنها در صورتی برد الکترونیکی جدیدی خریداری کنید که از قابل تعمیر نبودن برد معیوب خود 100% مطمئن شده باشید. یکی از مدل هایی از یخچال اسنوا که بیشترین متقاضی در ایران را دارد مدل اسنوا کمبی 810 می باشد. اگر یخچال 810 کمبی شما ارور می دهد پیشنهاد می کنیم مقاله ” راهنما و ارورهای یخچال فریزر اسنوا کمبی 810 ” را مطالعه کنید.

برد یخچال اسنوا

برد یخچال اسنوا


تعمیر برد یخچال امرسان

تعمیر برد یخچال امرسان نیز یکی دیگر از خدمات شرکت تهران سرویس می باشد. یخچال امرسان یکی از بهترین و معروف ترین برند یخچال در ایران می باشد. یکی از متداول ترین مشکلات یخچال امرسان مشکل در خنک سازی به علت خرابی جامپر بر روی برد الکترونیکی اصلی دستگاه می باشد. اگر شما هم این مشکل را دارید به فکر تعویض برد یخچال نباشید. پیشنهاد می کنیم برد الکترونیکی را تعمیر کنید تا مجددا یخچال شما به صورت قبل کار کند. و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.


تعمیر برد یخچال هیمالیا

شرکت پرتو سرد توانا یا هیمالیا یکی دیگر از شرکت های ایرانی در زمینه تولیدات یخچال فریزر می باشد. در سال های اخیر شرکت هیمالیا با تولید لوکس ترین مدل های یخچال بازار تازه ای در بین رقبا ایرانی و خارجی باز کرده است. برای تعمیر برد یخچال هیمالیا کافی است با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید. برد الکترونیکی یخچال هیمالیا در مدل ساید بای ساید در پشت و یا بالای یخچال قرار دارد.


چگونه متوجه خرابی برد الکترونیکی یخچال های ایرانی شویم؟

برای پی بردن به خرابی برد الکترونیکی یخچال جند راه وجود دارد:

 • تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال فریزر
 • وجود مشکل در یخچال در صورت سالم بودن تمام قطعات یخچال
 • اتصال ناشی از نوسان برق

تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال فریزر

بهترین راهکار و مطمئن ترین راهکار برای پی بردن به وجود مشکل در برد یخچال، تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال می باشد. زیرا در این مورد تمام تست های لازمه بر روی برد یخچال اعمال می گردد. و در نهایت منجربه کشف مشکل می گردد. پیشنهاد می کنیم لطفا از خود تعمیری و اظهار نظر فردی در این مورد پرهیز کنید. همچنین لازم است عرض شود که همیشه خرابی یخچال تقصیر برد الکترونیکی نمی باشد. در بسیاری از شرایط وجود اتصال در سیم کشی یک قطعه باعث هنگ کردن برد یخچال می شود.


وجود مشکل در یخچال در صورت سالم بودن تمام قطعات یخچال

بسیار پیش آمده است که تمام قطعات یخچال سالم بوده ولی یخچال به درستی کار نمی کند. در این صورت مشکل تنها از برد الکترونیکی یخچال می باشد. برای مثال ممکن است تمام قطعات سرماسازی یخچال سالم باشد اما یخچال سرما نداشته باشد. همچنین ممکن است حتی موتور یا کمپرسور یخچال سالم باشد اما یخچال روشن نشود. پیشنهاد می کنیم مقاله ” علت روشن نشدن یخچال ” را مطالعه بفرمایید.


اتصال ناشی از نوسان برق

مشکل در جریان برق ورودی به یخچالاگر یخچال دچار نوسان برق شود ایرانی یا خارجی بودن مهم نیست. اما به علت کیفیتی که اجناس خارجی در طول زمان از خود نشان داده اند ممکن است یخچال های برند خارجی آسیب زیادی متحمل نشوند در حالی که ممکن است تمام برد در یخچال های ایرانی ضمن نوسانات برق دچار سوختیگی شدید شود و حتی قابل تعمیر نباشد. پیشنهاد می کنیم حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نماید.


برد یخچال الکترواستیل

برد یخچال الکترواستیل


تعمیر برد یخچال های ایرانی در سراسر ایران

تعمیر برد یخچال

تعمیر برد یخچال

مکان جغرافیایی شما فرق نمی کند. زیرا شرکت تهران سرویس خدمات تعمیر برد یخچال را در سراسر ایران انجام می دهد. تنها کافی است با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. یا از قسمت تماس با ما آدرس شرکت و شماره تماس های ارتباطی ما را مشاهده کنید. به محض دریافت برد توسط تهران سرویس، در عرض حداقل 24 ساعت و حداکثر 48 ساعت مشکل برد پیدا و برطرف می گردد. زیرا ما معتقدیم که زندگی بدون یخچال در هر فصلی و شرایطی بسیار دشوار می باشد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست