remove_red_eye73
تعمیر برد یخچال کنمور (Kenmore) توسط بزرگترین و معتبرترین شرکت تعمیر یخچال فریزر و تعمیرات لوازم خانگی در ایران. شرکت تهران سرویس به صورت تخصصی و ویژه  تمامی برد های الکترونیکی یخچال فریزر و ساید بای ساید کنمور را تعمیر می نماید. اگر حتی در شهرستان می باشید نیز می توانید از خدمات تعمیر برد یخچال شرکت تهران سرویس استفاده نماید. زیرا خدمات تعمیرات برد یخچال شرکت تهران سرویس در سراسر ایران ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید کنمور (Kenmore) با ما همراه باشید.

تعمیر برد یخچال کنمور

تعمیرات تخصصی برد یخچال کنمور (Kenmore)

یخچال کنمور

یخچال کنمور یک یخچال آمریکایی می باشد. شرکت کنمور در زمینه تولیدات انواع لوازم خانگی دارای نام و نشان مخصوصی می باشد. یکی از تولیدات انبوه و پرفروش ترین لوازم خانگی شرکت Kenmore یخچال می باشد. یخچال های کنمور دارای طول عمر بالا همراه با تکنولوژی منحصر به فردی می باشد. به همین دلیل نه تنها در کشورهای خارجی بلکه حتی در کشور ایران نیز دارای مشتریان مخصوصی می باشد.

برد الکترونیکی یخچال کنمور

برد الکترونیکی یخچال کنموربرد الکترونیکی یخچال یکی از مهم ترین قطعات در یخچال می باشد. یخچال بدون برد الکترونیکی نمی تواند فرآیندهای خود را انجام دهد.در واقع اگر برد یخچال مشکل داشته باشد تمام یخچال یا بخش خاصی از یخچال از کار می ایستد. برای همین است که برد الکترونیکی یخچال یکی از مهم ترین و حساس ترین قطعات یخچال می باشد.

علت خرابی برد یخچال کنمور

همانطور که در بالا گفته شد یخچال کنمور دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد. اما به هر دلیلی ممکن است برد الکترونیکی آن دچار عیب شده باشد و یخچال شما را با مشکل مواجه نماید. متاسفانه برد یخچال جزو مواردی می باشد که نمی توان خرابی آن را ساده در نظر گرفت. هرگونه سهل انگاری می تواند عواقب پرهزینه ای در بر داشته باشد.  از جمله علت های خرابی برد یخچال کنمور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اتصالات برق
 • اتصالات داخلی سیم کشی یخچال
 • طول عمر بالای یخچال
 • آسیب فیزیکی

اتصالات برق

تکنیسین های شرکت تهران سرویس همیشه تذکر داده اند که اتصالات برق جدی ترین خطر برای برد الکترونیکی یخچال می باشد. اتصالات برق باعث می شود قطعه هایی از برد الکتریکی یا خود AC مرکزی دچار سوختن شود. برای حل مشکل لازم است حتما از محافظ برق مطمئن استفاده کنید. البته یخچال های آمریکایی مثل کنمور بر روی برد الکترونیکی محافظ برق دارند اما ممکن است به درستی کار نکند و یا حتی در اثر نوسانات شدید برق خود محافظ برد الکترونیکی نیز خراب شود.

اتصالات داخلی سیم کشی یخچال

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای مثال سنسور یخچال را تعویض کرده باشید(آموزش تعویض سنسور یخچال) اگر این کار به درستی انجام نگیرد می تواند باعث ایجاد اتصال داخلی شده و مستقیما بر روی برد یخچال تاثیر خواهد گذاشت. پیشنهاد می کنیم برای انجام تمامی کارهایی که فنی می باشد تنها از تکنیسین تعمیر یخچال کنمور کمک بگیرید. در این صورت چنین مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

طول عمر بالای یخچال

هر چه قدر طول عمر یخچال (در صورت کار کردن) بیشتر باشد به مرور زمان قطعات برد یخچال فرسوده می شود و ممکن به حدی برسد که دیگر قابل استفاده نباشد. این مورد دست کسی نیست و هر قطعه الکترونیکی در نهایت یک روزی خراب می شود. در اکثر این مواقع می توان قطعه خراب شده را تعویض نمود تا مشکل برطرف گردد.

آسیب فیزیکی

آسیب فیزیکی نیز یکی از علت های خرابی برد الکترونیکی یخچال می باشد. موقع جابجایی خیلی باید مواظب بود تا آسیبی به یخچال وارد نشود. آسیب فیزیکی اگر شدید باشد می تواند باعث این شود که هرگز برد یخچا شما تعمیر نشود و ناچار باشید برد جدید و نو خریداری کنید.

تعمیر برد یخچال کنمور از تمامی مدل ها

شرکت تعمیر یخچال تهران سرویس برد الکترونیکی تمامی مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید کنمور را تعمیر می نماید. شرکت تهران سرویس همیشه به فکر انجام بهترین خدمات با کمترین هزینه می باشد. برای همین است که ما به تعمیر برد یخچال فکر می کنیم تا تعویض برد یخچال. از این رو شرکت تهران سرویس تمامی بردهای الکترونیکی یخچال کنمور از جمله:

 • مدل ساید بای ساید
 • مدل فرنچ 4
 • مدل فریزر بالا یخچال پایین
 • مدل فریزر پایین یخچال بالا
 • مدل تک درب

در سریع ترین زمان تعمیر می نماید. شاید برای شما سوال باشد چگونه می توان متوجه خرابی برد یخچال کنمور شد. برای تشخیص خرابی برد یخچال کنمور با ما همراه باشید.

تشخیص خرابی برد یخچال کنمور

برای تشخیص خرابی برد الکترونیکی یخچال کنمور از راه های زیر استفاده می شود:

 • تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال کنمور
 • روشن نشدن یخچال
 • انجام ندادن برخی فرآیندها
 • روشن و خاموش شدن خودکار یخچال
 • ارور مخصوص خرابی برد الکترونیکی

ارور Er CO یخچال کنمور اشاره به مشکل برد الکترونیکی دارد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ارور یخچال کنمور را مطالعه کنید.

دقیق ترین راه حل برای تشخیص خرابی برد یخچال کنمور، تشخیص تکنیسین تعمیرات یخچال کنمور می باشد. در این حالت شما دیگر شبه ای در این مورد نخواهید داشت.

تعمیر برد یخچال کنمور در تهران سرویس

شرکت تهران سرویس نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید در سراسر ایران می باشد. شما در هر نقظه از ایران باشید می توانید برد معیوب خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تعمیر گردد.

برای تماس با شرکت تعمیر یخچال فریزر تهران سرویس کافی است با شماره شبانه روزی 88077030 – 021 تماس بگیرید. بعد از دریافت برد یخچال توسط تهران سرویس، در عرض 24 ساعت برد معیوب تعیین تکلیف می گردد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست