remove_red_eye367
تعمیر برد یخچال ال جی(LG) توسط معتبرترین و بزرگ ترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی یعنی تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر). تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی یخچال ال جی تخصص ویژه شرکت تهران سرویس می باشد.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال ال جی(LG) از تمام مدل های زیر به صورت 100% تضمینی و تخصصی:

 • مدل ساید بای ساید
 • مدل فریزر تک
 • مدل فریزر بالا یخچال پایین
 • مدل فریزر پایین یخچال بالا
 • مدل معمولی یا تک درب

تعمیر برد یخچال ال جی توسط شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال ال جی تهران سرویس

تعمیر برد یخچال ال جی LG

برد الکترونیکی یخچال ال جی یکی از مهم ترین قسمت ها و بخش های سخت افزاری یخچال می باشد. برد الکترونیکی دستورات یخچال را به تمام بخش ها و سنسورها و تمام قسمت های یخچال ارسال می نماید.

برد الکترونیکی در یخچال ال جی از اهیمت بالایی برخوردار است. زیرا یخچال ال جی بدون برد الکترونیکی یا با داشتن برد الکترونیکی خراب و معیوب اصلا به دردی نمی خورد. در نتیجه شناخت یک مرکز معتبر و مورد اطمینان در زمینه تعمیر برد یخچال، راه چاره شما برای رهایی از این مشکل می باشد.

تعمیر برد ساید بای ساید ال جی (LG)

یکی از رایج ترین خرابی های برد یخچال ال جی مربوط به مدل ساید بای ساید(side by side) می باشد. زیرا یخچال های ساید بای ساید دارای سیستم پیشرفته تری نسب به مدل های معمولی می باشند. در نتیجه احتمال خرابی و معیوب شدن برد یخچال ساید بای ساید ال جی (LG) نیز بالاتر می باشد.


چگونگی تشخیص خرابی برد یخچال ساید بای ساید ال جی (LG)

سوالی که برای بسیاری از دوستان عزیز در ذهن ایجاد می شود این می باشد که آیا خودمان می توانیم تشخیص دهیم که برد یخچال معیوب و خراب است و یا این کار فقط باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال ال جی(LG) صورت گیرد؟

خوب برای مطمئن شدن از این امر، باید تکنیسین تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی یخچال را کارشناسی نماید و از خرابی برد مطمئن گردد. اما اگر خودتان مایل هستید این کار را انجام دهید، ما شما را راهنمایی می کنیم. برای این کار:

 1. خاموش شدن و روشن شدن خودکار یخچال
 2. نمایش ارور مخصوص(مرجع ارور یخچال ال جی)
 3. تمام قطعات سالم می باشد اما یخچال روشن نمی شود.

خاموش شدن و روشن شدن خودکار یخچال

اگر متوجه شدید یخچال شما در حین کار کردن خاموش شود. و بعد از اندکی یا حداقل یک یا نیم ساعت روشن شود، به احتمال بسیار قوی مشکل از برد می باشد.

نمایش ارور مخصوص

ارور یخچال ال جی تهران سرویس

ارور یخچال ال جی

اگر یخچال شما دارای صفحه نمایشگر یا Display می باشد، با نشان دادن ارور مخصوص می توان به وجود مشکل در برد الکترونیکی یخچال پی برد. ارور Er FR بیانگر وجود عیب و خرابی در برد الکترونیکی یخچال ال جی می باشد.


برد الکترونیکی یخچال ال جی در کجای یخچال قرار دارد؟

ممکن است از خودتان بپرسید من از کجا برد یخچال را پیدا کنم؟ اصلا برد یخچال ال جی در کجا قرار دارد؟

محل قرار گیری برد یخچال ال جی بستگی به مدل های آن متفاوت می باشد. اما اغلب در پشت یخچال یا بالای یخچال قرار دارد. البته دارای کاور یا پوشش فلزی می باشد که باید برداشته شود. همچنین در مدل های ساید بای ساید در بالای سقف یخچال قرار دارد. که باید کاور یا پوشش فلزی آن باز شود تا دیده شود.

یک نمونه از برد یخچال LG را در زیر مشاهده می کنید.

برد الکترونیکی یخچال ال جی


تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال ال جی (LG)

تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال ال جی (LG)

تعمیر برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر یخچال ال جی (LG)

در بعضی مواقع پیش می آید که برد اصلی یخچال سالم است. و برد دیسپلی(Display) یخچال مشکل دارد. که در این صورت باید برد دیسپلی از یخچال جدا شود و توسط مرکز معتبر تعمیر برد یخچال، بازبینی و تعمیر گردد.

مواردی که نشان دهنده خرابی برد دیسپلی یا نمایشگر یخچال ال جی (LG) می باشد:

 • روشن شدن تنها بخشی از نمایشگر(LED)
 • کار نکردن دکمه های نمایشگر
 • تنظیم نمایشگر اما ایجاد نشدن تغییراتی در یخچال
 • ضربه فیزیکی و آسب دیدن برد دیسپلی
 • کم رنگ شدن روشنایی صفحه نمایشگر
 • ثابت ماندن نوشته های نمایشگر یا LED

تعویض یا تعمیر برد یخچال ال جی(LG)

اگر برد یخچال ال جی به صورت جزئی و در حد خراب شدن یا سوخته شدن خازن و AC باشد خیلی به صرفه است تا تعمیر گردد. زیرا تعویض آن هزینه بالای یک میلیون الی 2 میلیون تومان را در بر دارد.

اما اگر برد یخچال به صورتی خراب شده باشد یا صدمه دیده باشد، که هزینه تعمیر آن با هزینه خرید یک برد نو برابری نماید، شرکت تهران سرویس به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید، توصیه می کند برد را تعویض کنید. زیرا هر چی باشد برد نو و جدید طول عمر بالاتری برای شما خواهد داشت.


تمام تلاش ما تعمیر برد یخچال می باشد تا تعویض برد

چون ما همیشه به فکر به حداقل  رساندن هزینه ها برای مشتریان خود می باشیم. تمام نتیجه و سعی ما بر این است تا برد یخچال را تعمیر کنیم. زیرا هزینه تعمیر برد، تقریبا تنها 30 درصد هزینه خرید برد نو می باشد.

برد وقتی تعمیر می شود می تواند تا چندین سال دیگر نیز برای یخچال کار کند. فقط کافی است که شرایط ایمنی و استفاده صحیح از یخچال را رعایت کنید.


برای جلوگیری از خرابی برد یخچال ال جی (LG) باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

اگر می خواهید یخچال شما طول عمر زیادی داشته باشد کافی است موارد زیر را رعایت کنید.

نوسانات برق را جدی بگیرید.

نوسانات برق متاسفانه یکی از شایع ترین دلایل خرابی یخچال و مخصوصا برد یخچال می باشد. زیرا با زیاد شدن و بالا رفتن ناگهانی شدت جریان برق ورودی، باعث سوخته شدن برد یخچال می شود. بهتر است حتما از محافظ برق در این زمینه استفاده گردد.

مواظب آسیب فیزیکی به یخچال باشید.

مورد مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که آسیب فیزیکی به یخچال و برد یخچال خطرناک ترین آسیب برای یخچال می باشد. هنگام حمل یخچال یا جابجایی یخچال نهایت دقت را داشته باشید. صدمه دیدن یخچال باعث خرابی سایر قطعه ها نیز می گردد که هزینه تعمیرات را بالا می برد.

تعمیر یخچال فریزر توسط تکنیسین یا خودمان

دوستان عزیز! تعمیر یخچال فریزر توسط شرکت تهران سرویس تمام نگرانی های شما را بابت تعمیر یخچال برطرف می نماید. اما اگر می خواهید خودتان یخچال ر تعمیر کنید باید عرض کنم که هیچ تضمینی برای درست تعمیر کردن یخچال ندارید. اگر هم کلا سر رشته ای در این زمینه ندارید، اصلا پیشنهاد نمی کنیم خودتان این کار را انجام دهید.


تعمیر برد یخچال توسط شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال توسط شرکت تهران سرویس

تعمیر برد یخچال توسط شرکت تهران سرویس

با نهایت افتخار بنا داریم تا یکی از خدمات ویژه شرکت تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر) را به به شما معرفی کنیم. شرکت تهران سرویس با 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات یخچال فریزر، تمام بردهای یخچال ها از تمامی برندها را تعمیر می نماید.

تمام تعمیرات برد یخچال توسط تکنیسین متخصص و مجرب شرکت تهران سرویس انجام می گیرد. برای تعمیر برد یخچال کافی است با ما تماس بگیرید. اگر در تهران و کرج هستید تکنیسین های ما برد یخچال را به تعمیرگاه می آورند.

اگر هم در سایر استان ها می باشید کافی است برد معیوب خود را به آدرس پستی شرکت(تماس با ما) ارسال نمایید. بعد از دریافت برد، کار بررسی و تست برد انجام می گیرد. سپس عیب برد پیدا می شود و برای اعلام هزینه تعمیرات با شما تماس گرفته خواهد شد.

آدرس شرکت تهران سرویس

تهران ، ایوانک ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 226

کد پستی:  1469743717

شماره تلفن شرکت:  88077030 – 021

شماره تلفن پشتیبانی:  9438 394 0912


آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست