remove_red_eye1,005

تعمیر پوسیدگی درب یخچال ال جی یا رفع پوسیدگی درب یخچال ال جی LG یکی از نیازهای اصلی مردم و مشتریان شرکت تهران سرویس می باشد. با ما همراه باشید تا هر آنچه در مورد چگونگی رفع پوسیدگی روی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی می خواهید را بدانید در اینجا مطالعه کنید.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال ال جی

پوسیدگی درب یخچال چیست؟

متاسفانه پوسیدگی درب یا پوسیدگی دیواره های یخچال های LG بسیار بد دیده می شوند و باعث می شوند که علاوه بر ایجاد ظاهر بسیار نامناسب و زشت، به مرور زمان پوسیدگی به تمام قسمت های دیگر یخچال نفوذ کند.

شرکت تهران سرویس با تعمیر پوسیدگی درب یخچال برای همیشه شما را از شر این آفت زشت یخچال نجات می دهد. تنها کافی است درب پوسیده شده یخچال خود را به شرکت بزرگ و معتبر تهران سرویس بسپارید.

پوسیدگی درب یخچال

روش های رفع و تعمیر پوسیدگی درب یخچال ال جی LG

برای خلاص شدن از شر پوسیدگی های روی درب و کناره های دیواره های یخچال، تنها 2 راه وجود دارد:

1 – تعویض کامل درب

2- تعمیر پوسیدگی

لازم به ذکر است که تعویض کامل درب کاری کاملا بیهوده و هیچ نیازی به آن نیست. زیرا شرکت تهران سرویس به صورت 100% تضمینی و حرفه ای تمام پوسیدگی های درب یخچال ال جی را برطرف می نماید.

راه دوم که کاملا پیشنهادی شرکت تعمیرات یخچال تهران سرویس است، تعمیر پوسیدگی درب یخچال می باشد. در این روش مدل یخچال ال جی شما هیچ مهم نیست و کار رفع پوسیدگی به صورت عالی در شرکت تهران سرویس انجام می شود.

تغییر رنگ درب پوسیده یخچال

تغییر رنگ یخچال که به اصطلاح تغییر رنگ درب یخچال گفته می شود از جمله خدمات شرکت تهران سرویس می باشد. دوستان عزیزی که مایل هستند می توانند ضمن سفارش تعمیر پوسیدگی درب یخچال LG خود، سفارش تغییر رنگ درب به رنگ دلخواه خود را بدهند تا ترکیب رنگ فوق العاده عالی و جدید در کارگاه مخصوص تعمیرات درب یخچال شرکت تهران سرویس تولید شود.

شاید برای شما سوال شده باشد که آیا واقعا امکان دارد رنگ درب یخچال تغییر نماید و رنگ دلخواه به درب یخچال زده شود؟ باید عرض کنیم بله. امکان دارد. زیرا تکنیسین های فوق حرفه ای و کاربلد شرکت تهران سرویس با تجربه بیش از 20 ساله خود در تمام موارد همه فن حریف می باشند.

تعمیرات پوسیدگی یخچال ال جی در کجا انجام می شود؟

شرکت تهران سرویس برای تعمیر پوسیدگی درب یخچال ال جی کارگاه  ویژه و مخصوصی دارد که تمام درب های یخچال برای تعمیرات به آنجا منتقل می شوند.

به دلیل اینکه حجم درخواست های تعمیرات درب زیاد بود ما تصمیم گرفتیم برای کارایی بهتر و انجام هر چه بهتر این خدمات، کارگاه ویژه ای در نظر بگیریم.

تنها کافی است با شماره تلفن 88077030-021 تماس بگیرید و سفارش تعمیرات درب یا رفع پوسیدگی درب یخچال الجی خود را ثبت نماید. لازم به ذکر می باشد که شرکت تهران سرویس امکان تعمیرات درب یخچال در سراسر ایران را نیز دارد.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست