remove_red_eye1,259

تعمیر درب یخچال ال جی LG و رفع تمام مشکلات درب یخچال فریزر و ساید بای ساید الجی از جمله خدمات برتر شرکت تهران سرویس می باشد.

اگر درب یخچال فریزر و ساید بای ساید LG شما دچار پوسیدگی، زنگ زدگی، فرو رفتگی شده است تهران سرویس مشکل شما را 100% تضمینی برطرف می نماید.

تعمیر درب یخچال ال جی LG

درب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی LG

درب های یخچال ال جی از استیل ضد زنگ با رنگ سفید، نقره ای، مشکلی و خاکستری روشن ساخته شده است. اما در مدل های معمولی از پلاستیک سخت نیز استفاده شده است.

درب یخچال ممکن است روزی 100 بار باز و بسته شود و با هر بار باز شدن سرمای قابل توجهی ممکن است از یخچال خارج گردد.

درب یخچال فریزرها و ساید بای ساید های LG بعد از 10 سال از موارد نظافت یخچال را رعایت نکرد دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شوند.

خدمات تهران سرویس برای تعمیرات درب یخچال ال جی

  • تعمیر پوسیدگی
  • تعمیر زنگ زدگی
  • تعمیر فرو رفتگی
  • تعمیرات شکستگی لولا درب
  • تعمیر آب دهی درب ساید بای ساید

تعمیرات پوسیدگی درب یخچال ال جی

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس

پوسیدگی درب یخچال یکی از زشت ترین مواردی است که برای یخچال ال جی اتفاق می افتد. زمانی که درب دچار پوسیدگی می شود یخچال تمام زیبایی خود را از دست می دهد.

پیشنهاد می کنیم: شارژ گاز یخچال ال جی

پوسیدگی درب یخچال بیشتر در مدل هایی که آب سردکن دارند اتفاق می افتد. به این دلیل که آب بر روی آن قسمت بیشتر ریخته می شود و چون خیلی کم آن آب را پاک می کنند به مرور زمان باعث پوسیدگی خواهد شد.

تهران سرویس تمام موارد مربوط به پوسیدگی درب یخچال ال جی را تعمیر می نماید. تنها کافی است از خدمات تعمیر درب یخچال شرکت تهران سرویس استفاده نماید.

تعمیرات زنگ زدگی درب یخچال ال جی

تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال تهران سرویس

زنگ زدگی درب یخچال متاسفانه امروزه بسیار رایج شده است. زمانی که درب یخچال زنگ می زند راهی جز تعویض درب دیده نمی شود.

ولی ما در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ال جی شما را با تعمیر درب آشنا می کنیم.

تعمیرات درب یخچال ال جی یکی از بهترین و ارزان ترین راه رفع زنگ زدگی درب یخچال LG می باشد.

شرکت تهران سرویس با حضور در محل و انتقال درب به شرکت، در سریع ترین زمان ممکن تمام زنگ زدگی درب را برطرف می کند و درب را به صورت نو و عالی بر روی یخچال نصب می نماید.

تعمیرات فرو رفتگی درب یخچال ال جی

تعمیر فرو رفتگی درب یخچال

فرو رفتگی درب یخچال به علت ضربه فیزیکی به یخچال می باشد. فرو رفتگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض کلی درب نیست.

تنها در صورتی درب تعویض می باشد که میزان فرو رفتگی خیلی زیاد باشد و قابل تعمیر نباشد یعنی از قسمت داخل هم درب آسیب دیده باشد.

تعمیرات شکستگی لولا درب یخچال ال جی

تعمیر شکستگی درب

لولاهای درب از مهم ترین قسمت های درب یخچال می باشد. درب یخچال به کمک لولاها باز و بسته می شود. زمانی که لولا درب ایراد داشته باشد درب درست بسته نمی شود. اگر درب یخچال شما هم درست بسته نمی شود مقاله جذاب و فوق العاده کاربردی ” علت بسته نشدن درب یخچال ” را حتما مطالعه نماید.

اگر جای لولا درب بر روی خود درب آسیب دیده باشد قابل تعمیر است و نیاز به تعویض درب نیست. در حالی که اغلب نمایندگی های تعمیرات یخچال تعویض درب را تنهاترین راه کار می دانند.

تعمیر آب دهی درب ساید بای ساید ال جی

تعمیر شکستگی های لوله آب سردکن یخچال

یخچال های مدل ساید بای ساید ال جی دارای آب سردکن بر روی درب می باشند. لوله کشی آب به آب سردکن در داخل درب به بدنه یخچال متصل شده است.

به مرور زمان و با باز و بسته نمودن درب یخچال، لوله آب دچار فرسایش می شود و باعث می شود از درب یخچال آب بریزر یا چکه کند.

در این هنگام اغلب مردم آب سردکن را کلا قطع می کنند. اما آیا این کار اصولی است؟ قطعا خیر! زیرا آب سردکن برای یخچال یک امتیاز می باشد و در تابستان بسیار نیاز است.

پیشنهاد می کنیم: تعمیر برد یخچال ال جی

شرکت تهران سرویس به صورت تخصصی شلنگ یا لوله آب درون درب را باز می کند و تعمیر می کند. به صورتی که اصلا هیچ جای نگرانی باشد و درب به صورت 100% نو و عالی به مشتری تحویل می گیرد.

تعمیرات کامل یخچال ال جی در محل

تعمیر یخچال ال جی LG

تعمیرات یخچال ال جی در تهران و کرج به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در شرکت تهران سرویس انجام می شود.

تمام خدمات مربوط به تعمیرات یخچال LG در محل شما انجام می شود و تکنیسین های شرکت تهران سرویس تمام وسایل و ابزار کار را همراه خود دارند.

حتی در ایام تعطیلات نیز تهران سرویس قادر به ارائه خدمات می باشد.

در ضمن تمام خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی دارای ضمانت کتبی می باشد. پس خیال شما بابت تعمیرات یخچال 100% راحت باشد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست