remove_red_eye68

تعمیر یخساز یخچال مابه (MABE) و رفع تمام مشکلات یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه در محل و با ضمانت کتبی و مدت دار توسط بزرگ ترین شرکت تعمیرات یخچال در قلب تهران و کرج.

تعمیر یخساز یخچال مابه

تعمیر یخساز یخچال مابه MABE

همیشه خرابی هر قطعه ای از یخچال نیازمند این است که مشکل توسط تکنیسین های ماهر و کاربلد بررسی و رفع شود. یخچال آمریکایی مابه نیز همین گونه است و لازم برای تعمیرات خرابی آن حتما از تکنیسین تعمیر یخچال مابه کمک بگیرید.

یخساز یخچال ساید بای ساید مابه

مدل های ساید بای ساید یخچال MABE دارای یخساز پیشرفته ای می باشند. خرابی یخساز در یخچال مابه بسیار کم است اما با این حال اگر خراب شده باشد لازم است که یخساز بررسی شود.

علائم خرابی یخساز یخچال مابه

  • صدای آزار دهنده
  • یخ نساختن
  • شل بودن یخ ها
  • روشن نشدن
  • یخ ندادن یخساز

همه علائم فوق نشان دهده وجود مشکل در یخساز می باشد که لازم است تعمیرکار یخچال مابه یخساز را بررسی نماید تا مشکل اصلی را پیدا نماید و بر طرف کند.

صدای آزار دهنده

در هنگام کار کردن یخساز و زمانی که یخساز می خواهد یخ را بریزد صدای چیر چیر ممکن است از یخساز شنیده شود. یا صدای خلت خلت ممتذ که این یعنی اهرم یخساز مشکل دارد.

یخ نساختن

یخ نساختن یخساز دلایل زیادی دارد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم مقاله علت یخ نساختن یخچال را مطالعه کنید. در این مورد هم پیشنهاد می کنیم مشکل را توسط تکنیسین یا نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال مابه پیگیر شوید.

شل بودن یخ ها

از مناسب بودن دمای یخچال اطمینان حاصل فرماید. باید دمای فریزر کمتر از 18- نباشد تا یخساز بتواند به درستی کار کند. در ضمن اگر دما مناسب باشد و این مشکل همچنان وجود داشته باشد احتمال می دهیم گاز دستگاه ایراد داشته باشد.

در ضمن اگر تازه یخچال را به برق زدید و استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که تا 24 ساعت شل بودن یخ ها امری طبیعی است و اگر بعد از این مدت زمان هنوز مشکل وجود داشته باشد باید یخساز و یخچال بررسی شوند.

روشن نشدن یخساز

روشن نشدن یخساز بستگی به موارد زیادی دارد از جمله:

  • خرابی موتور یخساز
  • خرابی سیم برق یخساز
  • اتصالات داخلی
  • متصل نبودن سیم اتصال برق
  • خاموش بودن دستی یخساز

تمام این موارد باید بررسی شود تا علت روشن نشدن یخساز مشخص گردد.

یخ ندادن یخساز

اولین علت این است که ممکن است اهرم یخساز که وظیفه انداختن یخ ها را دارد خراب شده باشد. دومین علت این است که ممکن است در دریچه خروجی یخ گیر کرده باشد و یخ های جدید نتوانند خارج شوند.

اگر با چند ساعت خاموش بودن دستگاه مشکل برطرف شود به احتمال زیاد علت یخ ندادن همین است.

تعمیر یخساز یخچال مابه در محل

شرکت تهران سرویس با ارائه خدمات تعمیرات در محل این امکان را برای شما فراهم می آورد که بدون هیچ نگرانی و در محل کار تعمیر یخساز یخچال خود را انجام دهید.

تمام خدمات تعمیرات یخچال شرکت تهران سرویس در محل می باشد و دوستان عزیز بدون هیچ گونه جابجایی یخچال، می توانند تنها با تماس با شرکت، سفارش تعمیرات خود را ثبت کنند تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل یخساز برطرف گردد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست