remove_red_eye191
تعمیر برد یخچال مابه (Mabe) و تعمیر برد الکترونیکی اینورتر یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه یکی از دیگر از خدمات ویژه شرکت تهران سرویس در زمینه تعمیر برد یخچال می باشد. شرکت تهران سرویس با تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه در سراسر ایران یکی از مراکز معتبر می باشد. ما در خدمت شما هستیم تا بردهای معیوب و خراب شده را تعمیر کنیم.

تعمیر برد یخچال مابه

تعمیر برد یخچال مابه Mabe

یخچال مابه

یخچال مابه Mabe یک یخچال آمریکایی می باشد. یخچال مابه جزو بهترین یخچال های حال حاضر دنیا می باشد. به طوری که در ایران در حال حاضر قیمت آن به 40 میلیون می رسد. یخچال مابه دارای نهایت و آخرین تکنولوژی یخچال می باشد. شرکت مابه در شهر مکزیکوسیتی آمریکا قرار دارد. شرکت مابه با تولید اکثر لوازم خانگی از جمله یخچال، مایکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و بسیاری از لوازم دیگر آشپزخانه برند آشنایی برای بیشتر مردم می باشد.

برد الکترونیکی یخچال مابه

تمامی یخچال ها از تمامی مدل ها و برندها دارای برد الکترونیکی می باشند. برد الکترونیکی یخچال را می توان حیاتی ترین بخش یخچال نامید. زیرا در صورتی که مشکلی برای برد یخچال پیش آید ممکن است یخچال به صورت کامل از کار متوقف شود. و در حالت هایی نیز بخش هایی از یخچال کار نکند. در این صورت دو تا اقدام می توان انجام داد:

  • تعویض کامل برد اکترونیکی
  • تعمیر برد الکترونیکی معیوب

تعویض کامل برد الکترونیکی

این مورد بهتر است تنها زمانی انجام شود کهدیگر امیدی به تعمیر برد یخچال مابه نباشد. زیرا برد الکترونیکی یخچال مابه دارای قیمتی بالای چند میلیون می باشند. البته برد اینورتر آن قیمت کمتری دارد.

تعمیر برد الکترونیکی معیوب

کاری که همیشه شرکت تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر نیز به آن تاکید دارد این است که برد یخچال را تعمیر کنید. و در اولین اقدام، به فکر تعویض برد یخچال نباشید. زیرا ممکن است تنها یک خازن یا مقاوت برد سوخته باشد و بتوان خیلی راحت آن را تعمیر نمود.

تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

شاید برای بسیاری از شرکت ها و نمایندگی ها تعمیر برد یخچال مابه معنایی نداشته باشد. زیرا بسیاری از شرکت ها در اولین قدم به مشتری می گویند که برد یخچال مابه هیچوقت تعمیر نمی شود. اما در صورتی که این چنین نیست و شرکت تهران سرویس ظرفیت این را دارد تمام بردهای الکترونیکی یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه(mabe) را با نهایت تجربه و دقت در کار تعمیر نماید.

مدل ساید بای ساید یخچال مابه دارای تو عدد برد می باشد. یکی برد اصلی و دیگری برد اینورتر. که در زیر می توانید مشاهده کنید.

برد اینورتر یخچال مابهبرد اینورتر یخچال مابه

برد اصلی یخچال مابهبرد اصلی یخچال مابه

تعمیر برد الکترونیکی اصلی یخچال فریزر و سای بای ساید مابه

اگر به هر دلیلی برد الکترونیکی اصلی یخچال مابه دچار مشکل شود شرکت تهران سرویس می تواند در 90% موارد مشکلات آن را برطرف نماید. زیرا ما با تجربه 15 ساله خود در زمینه تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید با تمامی مشکلات و عیب های برد یخچال مابه دست و پنجه نرم کرده ایم.

حتی اگر در شهرستان دیگری غیر از تهران یا کرج باشید نیز می توایند با ارسال برد الکترونیکی خود به شرکت تهران سرویس، درخواست تعمیر برد خود را ثبت کنید. ما نیز در سریع ترین زمان ممکن برد یخچال شما را تعمیر می کنیم و به آدرس محل شما از طریق پسا، ارسال می نماییم.

تعمیر برد اینورتر یخچال مابه

یخچال های مابه و مخصوصا مدل ساید بای ساید دارای برد اینورتر می باشد. برد اینورتر مخصوص موتور یا کمپرسور یخچال اینورتر می باشد. کمپرسورهای اینورتر یا خطی نسل جدید کمپرسورهای یخچال می باشند. برای همین به برد الکترونیکی مخصوصی احتیاج دارند. از این رو برد مخصوص اینورتر برای آنها نصب می گردد. در بالا یک نمونه از برد اینورتر را مشاهده نمودید.

تعمیر برد دیسپلی(Display) یخچال مابه

یخچال های مابه اغلب دارای صفحه نمایشگر یا دیسپلی(Display) می باشند. یکی از مشکلاتی که برای نمایشگرهای یخچال به وجود می آید این است که:

  • کم رنگ شدن
  • چشمک زدن
  • نصف و نیمه نشان دادن اعداد
  • اشتباه نشان دادن اعداد

برای تعمیر برد دیسپلی یا نمایشگر یخچال مابه کافی است با شرکت بزرگ تهران سرویس تماس بگیرید. ما به صورت حرفه ای و تخصصی برد یخچال مابه را برای شما تعمیر می کنیم.

تعمیر برد یخچال مابه در تهران سرویس

امیدواریم با خدمات تعمیر برد یخچال مابه شرکت تهران سرویس به اندازه کافی آشنا شده باشید. اگر می خواهید تکنیسین تعمیر یخچال مابه یخچال شما را بررسی نماید با شماره 88077030 – 021 در تهران و کرج تماس بگیرید. اگر مشکل خرابی برد یخچال دارید کافی است با ما تماس بگیرید.

حتی اگر در هر نقطه ای از کشور ایران باشید ما می توانیم مشکل برد یخچال شما را برطرف کنید. تنها کافی است  با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات کافی از کارشناس شرکت، برد معیوب خود را برای شرکت ارسال نماید.

اطلاعات پستی شرکت:

تهران ، ایوانک ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 226
کد پستی:  1469743717
شماره تلفن شرکت:  88077030 – 021
شماره تلفن پشتیبانی:  9438 394 0912

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست