remove_red_eye1,002

تعمیر رنگ یخچال یا تعمیر و تغییر رنگ درب یخچال از جمله دیگر خدمات وِزه شرکت بزرگ تهران سرویس می باشد. تعمیر رنگ درب یخچال از جمله مشکلات اساسی دوستان عزیزی می باشد که درب یخچال آنها دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شده است. با ما همراه باشید.

تعمیر رنگ یخچال | تغییر رنگ درب یخچال

تعمیر رنگ درب یخچال

رنگ درب یخچال به مرور زمان دچار کدری و مات شدن و همچنین پوسیدگی و حتی زنگ زدگی در اطراف آبسرد کن می شود. از این رو بهترین کار این است که به جای تعویض کلی یخچال، تنها درب تعمیر شود.

تغییر رنگ درب یخچال در شرکت تهران سرویس می تواند هم به صورت جداگانه انجام شود و هم موقع تعمیر درب یخچال.

مزایا تعمیر رنگ درب یخچال

زمانی که درب یخچال از نظر ظاهری بسیار زشت و پوسیده دیده شود بی شک اولین و بهترین راه کاری که ما پیشنهاد می کنیم این است که با شرکت تهران سرویس به شماره تلفن 88077030-021 تماس بگیرید و درخواست تعمیر رنگ درب یخچال یا تغییر رنگ درب یخچال خود را ثبت کنید.

یکی از مزایا اصلی تعمیر رنگ درب یخچال این است که با کمترین هزینه ممکن درب یخچال شما حتی از روز اول هم زیباتر و قشنگتر می شود. در حالی که با تعویض درب مشکلاتی مانند عدم وجود درب فابریک و قیمت بالای آن از معایب تعویض درب می باشند.

خدمات تغییر رنگ درب یخچال در سراسر تهران

شرکت تهران سرویس با توانایی بی نظیر و دارا بودن کارگاه مخصوص تعمیرات درب یخچال، به صورت شبانه روزی آماده انجام خدمات تعمیر و تغییر رنگ درب یخچال از هر مدل و برندی می باشد.

تغییرات رنگ درب یخچال بکو

چرا انتخاب شرکت تهران سرویس؟

زیرا:

1- تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن

2- تعمیر تمام مدل و برند درب یخچال

3- تعمیرات درب یخچال های معمولی، ساید بای ساید، دوقلو و فرنچ

4- انصاف در هزینه ها و در نظر گرفتن وضعیت مشتریان عزیز

تغییر رنگ درب یخچال ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید دارای قیمت بالایی می باشند. تعویض هر قطعه از آنها هزینه بسیاری را در بر می گیرد. مخصوصا اگر برند دستگاه آمریکایی یا اروپایی باشد که علاوه بر موجود نبودن جنس در حال حاضر، قیمت بالایی نیز دارند.

در حالی که بهترین راه حل و پیشنهاد این است که پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال ساید بای ساید را با تعمیرات درب حل کرد.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تجریش

رنگ بندی دلخواه درب یخچال

بی شک ممکن است به این فکر کرده باشید که مثلا کاش درب کرمی یخچال شما سفید یا مشکی یا حتی نقره ای بود!

این کار در شرکت تهران سرویس بسیار راحت و آسان می باشد. تنها کافی است رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و فقط در مرحله آخر شگفت زده شوید.

دوستان عزیز می توانند رنگ دلخواه خود را بر روی درب معیوب و زنگ زده انتخاب نمایند. ماندگاری این رنگ تا ابد می باشد و هرگز خراب نمی شود.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی درب یخچال از بدترین مشکلات ممکن برای درب های یخچال از هر برند و مدلی می باشد. علت پوسیدگی درب یخچال بیشتر به خاطر مرطوب ماندن درب و تمیز نکردن آن می باشد.

همچنین اغلب پوسیدگی ها در یخچال هایی که دارای دیسپنسر یا آبریز می باشند رخ می دهد. زیرا آبی که در آن ناحیه جمع می شود و تمیز نمی گردد به مرور زمان باعث پوسیده شدن و حتی زنگ زدی درب می شود.

زمانی که درب یخچال پوسیده می شود علاوه بر اینکه زیبایی ظاهری یخچال از بین می رود باعث می شود پوسیدگی به تمام بدنه درب سرایت نماید و در نهایت کلا درب طی چند سال پوسیده و فرسوده گردد.

تعمیر درب و تغییر رنگ درب را به تهران سرویس بسپارید

شرکت معتبر تعمیرات یخچال تهران سرویس با رفع 100% کامل و دقیق مشکلات مربوط به درب های یخچال و همچنین با دارا بودن کارگاه تخصصی تعمیرات درب، بهترین گزینه برای رفع هرگونه:

  • رنگ زدگی
  • پوسیدگی
  • تغییرات رنگ
  • رفع گودی

تمام درب های یخچال فریزر و ساید بای ساید ها می باشد. تنها کافی است با شماره 88077030-021 تماس بگیرید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست