remove_red_eye6,618

تعمیر درب یخچال فریزر موضوعی می باشد که امروز تهران سرویس به آن پرداخته است تا مشکل دوستانی که درب یخچال آنها خراب شده است و دسترسی به تکنیسین تعمیر یخچال فریزر ندارند برطرف گردد.

این مقاله برای اولین بار در وب سایت شرکت تهران سرویس منتشر شده است و اگر این مطلب را در وب سایت دیگری مشاهده کردید به این معنی است که از مطلب ما کپی برداری شده است.

تعمیر درب یخچال

آموزش تعمیر درب یخچال فریزر

در این آموزش می توانید با یک روش مهندسی که مختص شرکت تهران سرویس است آشنا شوید و درب یخچال را خودتان تعمیر کنید. همچنین بسیاری از موارد پوسیدگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید نیز در شرکت تهران سرویس قابل تعمیر می باشد. کافی است به عکس ها نگاه کنید.

چرا شرکت ها فقط درب را تعویض می کنند و تعمیر نمی کنند؟

درب یخچال به هر دلیلی ممکن است دچار شکستگی و خرابی گردد. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که شرکت های تعمیرات یخچال در مرحله اول درب قدیم را از یخچال جدا می نمایند و به مشتری گفته می شود که باید درب جدید نصب گردد.

این کار تکنیسین تعمیر یخچال به این معنی است که شرکت فوق فقط به کسب سود خود اندیشیده است و اصلا توجهی به حداقل کردن هزینه ها برای مشتری نکرده است. زیرا هزینه تعمیر نصف یا کمتر از هزینه تعویض کلی درب یخچال می باشد.

تعمیر یا تعویض درب یخچال فریزر

اگر طول عمر یخچال فریزر یا ساید بای ساید بالای 10 سال باشد به احتمال خیلی قوی ممکن است لولا درب دچار شکستگی یا خوردگی شود و نیاز است تا تکنیسین تعمیر یخچال فریزر برای تعمیر آن به محل مراجعه کند تا  کار تعمیر درب یخچال را انجام دهد و اگر مشاهده گردد درب یخچال قابل تعمیر نمی باشد باید درب یخچال تعویض گردد.

هزینه تعمیر درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

هزینه تعمیر درب یخچال موضوعی کاملا توافقی می باشد. همچنین بستگی به میزان خرابی و شکستگی درب دارد. توصیه می کنیم درب یخچال خود را تعمیر کنید نه تعویض. زیرا هزینه تعمیر یک چهارم هزینه تعویض می باشد. برای همین شرکت تهران سرویس اغلب بر روی تعمیر درب تکیه دارد تا تعویض درب. هدف ما کمترین هزینه در ازای بالاترین درجه میزان کیفیت تعمیر می باشد.


تعمیر گودی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

در بعضی حالت ها ممکن است درب یخچال شما موقع جابجایی به دیوار یا ویله ای دیگر برخورد کرده باشد و دچار گودی شده باشد. در این گونه مواقع به احتمال زیاد امکان تعمیر درب وجود ندارد. چون اگر درب از داخل باز شود و گودی آن بر طرف شود، زیبایی داخلی خود را از دست می دهد. در اینگونه شرایط بهتر است از درب یخچال خود استفاده کنید. در غیر این صورت درب باید به صورت کلی تعویض گردد.

تعمیر درب یخچال ساید بای ساید

تعمیر درب یخچال فریزر

تعمیر پوسیدگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به مرور زمان و در اثر رعایت نکردن صحیح شیوه نگهداری یخچال، در اطراف درب یخچال و همچنین زیر آبریز یا دیسپنسر یخچال، پوسیدگی هایی به وجود می آید.

پوسیدگی های درب یخچال بسیار زشت می باشد. و باعث می شود یخچال خیلی کهنه و قدیمی به نظر بیاید. در این شرایط می توان دوتا کار انجام داد:

 • تعویض کامل درب
 • تعمیر پوسیدگی درب

اگر درب کامل تعویض گردد که خیلی شیک و تمیز خواهد شد. اما ناچارا هزینه آن نیز بالاتر خواهد رفت.

پیشنهاد تهران سرویس این است که تنها به فکر تعمیر پوسیدگی باشید نه تعویض درب. زیرا پوسیدگی می تواند تعمیر شود و با کمترین هزینه و زمان ممکن کار شما انجام شود.

اما در صورتی که مایل هستید فقط پوسیدگی درب برطرف شود و درب تعویض نگردد، شرکت تهران سرویس این خدمت ویژه را برای شما انجام خواهد داد. اگر در تهران و کرج هستید با شماره 88077030 تماس گرفته و مشکل خود را ذکر کنید.

توجه! درب های دارای پوسیدگی در شرکت تهران سرویس تعمیر می شوند.

چند نمونه از درب هایی که دارای پوسیدگی هستند و قابل تعمیر می باشند را در زیر مشاهده می کنید.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس

تعمیر پوسیدگی درب یخچال تهران سرویس
تعمیرات درب یخچال
تعمیرات درب یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر زنگ زدگی درب یخچال

زنگ زدگی درب یخچال یکی از ناخوشایندترین مشکلات یخچال می باشد. زنگ زدگی درب یخچال باعث می شود که یخچال خیلی قدیمی و زشت دیده شود.

زنگ زدگی درب یخچال بیشتر به خاطر ریخته شدن مایعات بر روی درب و تمیز نکردن آن می باشد.

برای مثال در یخچال هایی که آب سرد کن دارند بیشترین موردهای زنگ زدگی و پوسیدگی دیده می شود.

همچنین وقتی درب یخچال شبنم می اندازد مرطوب می شود باید با دستمال خشک، آن را تمیز نمود وگرنه به مرور زمان درب یخچال دچار زنگ زدگی می شود.

شرکت تهران سرویس به صورت کامل و اختصاصی درب های یخچال که دچار زنگ زدگی شده اند را تعمیر می نماید.

تعمیر و تعویض پوسیدگی، شکستگی شلنگ های ورودی آب سردکن و یخساز

منظور از شکستگی یا پوسیدگی شلنگ ورودی آب چیست؟

در یخچال های ساید بای ساید شلنگ آب از بیرون وارد شیربرقی می شود و سپس وارد فیلتر می شود و از فیلتر وارد آب سردکن یخچال می شود. در اثر مرور زمان و باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال، این شلنگ شکسته و پوسیده می گردد. تنها راه حل و راه چاره تعویض درب می باشد که دارای هزینه بسیار زیادی است.

در این حالت ممکن است از زیر درب، آب به بیرون نشت کند که دلیل آن همین شکستگی لوله آب در داخل درب می باشد.

اما شرکت تهران سرویس به صورت حرفه ای این مورد را تعمیر می کند و شما می توانید بدون تعویض درب یخچال، مجددا از آب سردکن یخچال خود استفاده کنید.

تعمیر شکستگی های لوله آب سردکن یخچال


  تعمیر شکستگی لولای درب یخچال

گاهی اوقات پیش می آید که لولا درب یخچال از جا کنده می شود و یا ساییده می شود. طوری که درب یخچال باز می ماند و باعث گرم شدن یخچال فریزر و فشار زیاد بر کمپرسور یخچال یا موتور یخچال می گردد. در این حالت نیز باید درب را یا کلا تعویض نمود یا تعمیر نمود. شرکت تهران سرویس این مشکل را به صورت 100% تضمینی انجام می دهد.

چند نمونه از خرابی لولا درب یخچال:

تعمیر درب یخچال

تعمیر درب یخچال

تعمیر شکستگی درب

همانطور که مشاهده می نمایید این درب یخچال نیاز به تعمیر دارد چون همانطور که در عکس قابل مشاهده می باشد این درب حداقل 10 سال طول عمر دارد که بر اثر باز و بسته شدن زیاد و کارکرد بالا به شدت لولا آن دچار شکستگی گردیده است و در مراحل زیر تکنیسین تعمیر یخچال تهران سرویس آماده است که درب را تعمیر نماید تا درب یخچال بدون تعویض شدن، تعمیرگردد و تا 20 سال دیگر هم قابل استفاده باشد.

درب معیوب را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

درب معیوب یخچال فریزر

درب معیوب یخچال فریزر

مراحل تعمیر درب یخچال فریزر

مرحله اول:

درب معیوب را از یخچال جدا کرده و همچنین وسایل کار را داشته باشید.

وسایل کار تعمیر درب یخچال فریزر

وسایل کار تعمیر درب یخچال فریزر

مرحله دوم:

محتویات داخل درب را تا 5 سانتی متر خالی کرده تا برای مرحله بعدی آماده گردد.

خالی کردن محتویات داخل درب یخچال

خالی کردن محتویات داخل درب یخچال

مرحله سوم:

در این مرحله ممکن است درب یخچال فرورفتگی یا برآمدگی داشته باشد. بهتر است با آچار یا دم باریک فررفتگی ها و برآمدگی ها را صاف کنید. باید توجه کنید که زیبایی درب مشکل پیدا نکند و نیاز به رنگ کاری نداشه باشد.

صاف کردن برامدگی یا فرورفتگی درب یخچال

صاف کردن برامدگی یا فرورفتگی درب یخچال

مرحله چهارم:

در این مرحله باید با استفاده از پلي ونيل كلرايد و پلي پروپيلن مخلوط ویژه را درست کرد و در جایی که لولا درب یخچال قرار دارد ریخته شود. توجه کنید که تراز لولا باید درست تنظیم گردد چون در صورت بروز هرگونه اشتباهی، باید با دریل و ابزارهای دیگر مخلوط ویژه را از داخل درب یخچال جدا کنید که به شدت زیبایی درب یخچال را نابود می نماید.

چسباندن درب یخچال با پلي ونيل كلرايد و پلي پروپيلن

چسباندن درب یخچال با ماده ویژه پلی متریک

مرحله پنجم:

بعد از ریختن مخلوط در داخل لولا درب یخچال، کمی صبر کنید تا مخلوط خشک گردد.

خشک شدن مخلوط پلي ونيل كلرايد و پلي پروپيلن

خشک شدن مخلوط ویژه

مرحله ششم:

در این مرحله مخلوط پلي ونيل كلرايد و پلي پروپيلن باید به سختی لولا درب یخچال را گرفته باشد و محکم  شده باشد.

مرحله ششم تعمیر درب یخچال

مرحله ششم تعمیر درب یخچال

مرحله هفتم:

مرحله آخر این می باشد که درب یخچال باید به صورت صحیح بر روی یخچال نصب گردد.

 

امیدوارم از این آموزش راضی باشید و استفاده لازم را از آموزش تعمیر درب یخچال فریزر برده باشید. دوستان عزیز همانطور که مشاهده کرده اید درب یخچال بدون تعویض و بدون هزینه بالای 500 هزار تومان،  تعمیر گردید و این تعمیر اگر توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تهران سرویس انجام گیرد تا 20 سال برای شما کار خواهد کرد.

اگر نیاز دارید ما کار تعمیر درب یخچال فریزر را انجام دهیم کافی است با شماره تماس 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید. ما تمام درب های یخچال های معمولی و ساید بای ساید را تعمیر می کنیم.

ممنون از استاد عزیز آقای مهدی صابری که زحمت کشیدن و این آموزش کاربردی را برای کاربران وب سایت تهران سرویس آماده کردند.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

135 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • وحید اعظمی
  2020-08-23 3:02 ب.ظ

  سلام از تهران هستم تعداد ۲۰ عدد یخچال ۵ فوت هتلی داریم که قسمت پایین داخل و قسمت لولای پایین پوسیدگی دارد چطور میتونید درست کنید و چقدر هزینه داره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-08-27 11:08 ق.ظ

   با سلام و احترام
   مشکلی نیست و به صورت تضمینی و عالی درست خواهد شد. با شرکت تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • یاسینی
  2020-06-21 11:40 ق.ظ

  سلام وقت بخیر ببخشید ما تو شهرستان زندگی می‌کنیم یخجال مون پوسیده شده قسمت آب خوریش امکان هست تعمیر بشه نماینده دارین تو شهرستان تبریز

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-23 9:03 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله قابل تعمیر می باشد ولی باید درب به دفتر مرکزی ما در تهران ارسال گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمدرضا
  2020-06-11 10:50 ق.ظ

  باسلام خدمت شما دوست وعزیز گرامی وتشکر ویژه بابت مطالب پر محتوا وآموزنده وکاربردی که در سایت ارائه فرمودید. دوستان بسیار متشکر وسپاسگزارم وبرایتان آرزوی سلامتی . سلامتی . موفقیت وزندگی آرام ولذت بخش دارم . در مقابل دانش ومهارتتان سر تعظیم فرود می آورم .

  پاسخ
 • ماندانا سیاوش
  2020-06-08 2:10 ب.ظ

  هزینه نقاشی یخچال چقدره؟ پوسیدگی کم زیر دستگیره داره

  پاسخ
 • سلام یخچال ما سفیده سه ساله خریدیم نوعه میشه رنگشو سیلور کرد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 1:04 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله امکان دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شهره معتمدی
  2020-06-07 7:47 ب.ظ

  با سلام من ساید سامسونگ مدل روسو دارم لبه های در رنگش رفته به صورت خال ،میخواستم بدونم با توجه به اینکه درب روکش چرمه قابل تعمیر هست؟سپاسگزارم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-06-11 1:04 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله 100% قابل تعمیر می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام و احترام باستحضار میرساند یخچال مورداستفاده در منزل ما یخچال فریزر آریستون ( بالا یخچال پایین فریزر) است که لولای پلاستیکی بالای درب که حرکت می کند ( در زمان بازو بست ) ساییده و شکسته است و درب یخچال نسبتاً کج است لطفا بفرمایید آیا امکان تعمیر یا تعویض لولای نگهدارنده است یا خیر ؟ آیا امکان تعمیر یا تعویض آن توسط کارشناس محترم آن شرکت میسر است یا خیر ؟ باتشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-15 6:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله این مشکل شما به صورت تخصصی در شرکت ما قابل تعمیر می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام و تشکر . یخچال سامسونگ مدل RL466WEPS (بالا ،پائین ) درب بالا دچار پوسیدگی شده ، درب قابل تعویض هست یا خیر؟ اگه درب نو نباشه قابل تعمیره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-13 10:30 ق.ظ

   با سلام و احترام
   درب قابل تعمیر می باشد و اصلا نیازی به تعویض نیست. با شماره تماس 88077030 – 021 تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  یخچال امرسان ما قسمت پایین دربش پوسیده شده گفتم ببینم هزینه تعویضش چقدره بالاش یخچال و پایینش فریزره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-07 10:57 ق.ظ

   با سلام و احترام
   لازم به تعویض درب نیست ما می توانیم درب را تعمیر کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام روی درب یخچال ساید الجی ۳ تا فرو رفتگی کم داره اما چون وسطه زیاد به چشم میاد خواستم بدونم قابل تعمیر هست اگر هست هزینش چقدره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-04 6:14 ب.ظ

   با سلام
   بستگی به میزان فرو رفتگی دارد با شماره 88077030-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • سلام.رنگ لباسشویی سفید می‌خوام سیلور باشه شما میتونید انجام بدین ؟ضمنا تبریز خدمات میدین؟

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-06-24 9:37 ب.ظ

     با سلام و احترام
     خیر برای لباسشویی تعمیر بدنه و تغییر رنگ نداریم. فقط تهران و کرج خدمات می دهیم.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سلام در یخچال ساید بای ساید ال جی من در اسباب کشی فرو رفتگی های عمیق داره میشه درست کرد یا عوض کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-30 1:20 ب.ظ

   با سلام
   اگر فرورفتگی بیش از 5 میل باشد درب باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • فاطمه جوادی
  2020-01-20 3:04 ب.ظ

  سلام درب یخچال من تو جابه جایی اسیب دیده میخواستم بدونم درشو موجود دارید تعویض کنم
  GR-J337

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-22 12:25 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درب موجود نیست ولی قابل تعمیر می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام سای باساید ما یخ تولید نمیکنه مگر اینکه از برق بکشیم بعد دو ساعت به برق بزنیم یک دوره یخ تولید میکنه بعد وقتی دکمه تست رو میزنیم اهرم و بازوهای یخساز خیلی سالم و درست کار میکنن ولی اب وارد اون قسمت یخساز نمیشه مشکلش چی میت نه باشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-13 11:12 ق.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  یخچال ما سای بای ساید سامسونگ هست در بار اون با لاک پاکن دو رنگ شده آیا میشه رنگ اون رو یک دست کرد چون شکل زشتی به یخچال داده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-07 12:10 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله به صورت کامل قابل تعمیر می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • جمشیدی
  2019-12-27 11:38 ب.ظ

  سلام
  مواد پلی ونیل کلراید و پلی پروپیلن به مقدار کم از کجا می تونم تهیه کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-30 1:56 ب.ظ

   با سلام و احترام
   تماس بگیرید راهنمایی می کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  یخچال دوو مدل بالا و‌پایین داریم
  فریزر بالا میباشد که از داخل کف فریزر ترک یا شکستگی هست که برفک و آب از سقف یخچال وارد میشه
  اینو میشه تعمیر کرد یا کلا کاریش نمیشه کرد

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-30 1:58 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یخچال باید بررسی شود که قابل تعمیر هست یا خیر. اگر در تهران هستید با شرکت تماس بگیرید تا تکنیسین بفرستیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • با سلام
   یخچال ساید ما فنر درب قسمت بارش شکسته (سامسونگ) چطور میتونم اون فار رو تعویض کنم
   ممنون

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-01-22 12:41 ب.ظ

    با سلام و احترام
    تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • سلام ساید سامسونگ مدل RSH7ZNPN درب سمت راست رو میخاهیم عوض کنیم از این مدل دارید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-01 9:57 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بله موجود است. با شماره شرکت 88077030-021 تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • خانم رادمنش
  2019-11-07 11:37 ب.ظ

  سلام ببخشید شما خدماتتون مختص تهران هست یا خیر ما بندرعباس زندگی می کنیم امکانش هست راهنمایی بفرمایید چطور میتونم درب یخچالم رو تعمیر یا تعویض کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-13 7:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   دوست عزیز خدمات ما برای تعمیرات درب مختص تهران می باشد. اما می توانید درب را برای شرکت ما ارسال کنید تا تعمیر شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • حمیدرضا
  2019-10-30 9:47 ب.ظ

  سلام تلق های پلاستیکی قسمت جلوی کشوهای فریزر یخچال ما شکسته شده آیا قابل تعویض است؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-11-04 12:26 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قابل تعویض می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • چمران رزاقی
  2019-10-21 1:30 ق.ظ

  سلام ببخشید درب بوفه یخچال ساید بای ساید دوو قطعه اش شکسته است و بسته نمیشه چیکار باید کنیم؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-21 11:50 ق.ظ

   با سلام و احترام
   باید قطعه تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام
  یخچاله ساید دارم دوو میباشد درب باریخچال قفلش شکسته ایا شما میتواند تعمیر یا تعویض کنید
  باتشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-15 8:33 ب.ظ

   با سلام و درود
   بله می توانیم تعمیر یا تعویض کنیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • درود بر شما استادان اهل فن
  میخواستم نحوه باز و بست درب بار یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بدانم
  فنر پشت زبانه درب بار افتاده است
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-14 12:51 ب.ظ

   با سلام و احترام
   حتما آمزوش کاملی را در باره این موضوع منتشر می کنیم. منتظر باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام و احترام. یخچیال ساید ال جی دارم ک زیر آب ریز دچار پوسیدگی شده قابل تعمییر هست و هزینه تعویض درب چقدره؟ یه سوال دیگه اینکه از آب ریز آب نمیاد مشکل از فیلتره ؟اولش خیلی ضعیف شد بعد قطع شد . فیلترشو هم عوض نکردم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 10:57 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بله قابل تعمیر می باشد. از 900 تا 1200 هزینه دارد.
   بله امکان دارد از فیلتر باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • Akbar Hasanzadeh
  2019-09-24 3:23 ب.ظ

  سلام ساید اسنوا دارم دو تا قطعه پلاستیکی یکی انتهای درب و دیگری انتهای ساید قرار داره که با بازو بسته شدن روی هم قرار میگیرن. با توجه به فرسودگی قطعه باید تعویض شن .اگه منظورمو گرفتین که کدوم قطعه رو میگم آیا موجود دارین؟
  در ضمن عکس قطعه مورد نظر در توضیحات بالا قسمت
  ((تعمیر و تعویض پوسیدگی، شکستگی شلنگ های ورودی آب سردکن و یخساز)) هست.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-24 5:29 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله موجود است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • Akbar Hasanzadeh
    2019-09-24 7:34 ب.ظ

    ممنونم از اینکه جواب دادین. چجوری میتونم سفارش بدم؟ در ضمن ی دستگیره هم میخوام

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-09-24 8:46 ب.ظ

     درود بر شما
     021-88077030
     تماس بگیرید و سفارش دهید.

     پاسخ
     • Akbar Hasanzadeh
      2019-09-25 6:02 ق.ظ

      عذر خواهی بنده رو بپذیریم. اسم اون دو تا قطعه پلاستیکی زیر درب چیه!!! موقع تماس نمی‌دونم چی بگم.

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-09-27 1:11 ق.ظ

      با سلام و احترام
      تماس بگیرید راهنمایی می کنیم.
      موفق باشید.

 • رویا مددی
  2019-09-21 3:03 ق.ظ

  سلام خسته نباشید یخچال فریزم دونار هست یا سانت فرو رفته بدون خط و خش هست تو رو خدا بگین چطور درست کنیم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-22 9:11 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فرو رفتگی یک سانتی نمی شود تعمیر شود. اگر تعمیر شود هزینه بالایی دارد. پیشنهاد می کنیم یک برچسب بهش بزنید تا دیده نشود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • باسلام درب بار یخچال دوو قفل نمیشود فکر میکنم قفل شکسته است
  قابل تعویض است و نیاز است درب کلی باز شود؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-08 9:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قابل تعمیر و تعویض است.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر یخچالم ساید بوش استیل هس میخوام درشو رنگ سفید چرمی کنم امکانش هس وهزینش چقدر میشه؟؟؟؟

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-06-11 1:05 ب.ظ

    با سلام و احترام
    بله امکانش هست. برای استعلام قیمت ها با شماره 88077030-021 تماس بگیرید.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • فرخنده
  2019-09-03 11:21 ق.ظ

  سلام درب یخچال ما از ساعت یک شب تا ۷صبح باز مونده،یعنی گاز خالی کرده؟حتما باید تعمیرکار بیاریم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-04 8:26 ب.ظ

   با سلام و احترام
   تا 24 ساعت در برق باشد و درب را باز نکنید.
   اگر مشکل حل نشد و سرما سازی انجام نشد باید بررسی گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • انصاری
  2019-09-01 7:24 ب.ظ

  درود و وقت بخیر. ایا یدک درب فریزر داخلی یخچال سامسونگ کوچولو موجود است؟در صورت موجودی لطفا قیمت را هم ذکر بفرمایید .

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-02 3:21 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لطفا با شرکت تماس بگیرید تا مدل یخچال و موارد دیگر از شما سوال شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مریم احمدی
  2019-08-13 2:29 ب.ظ

  باسلام درب یخچال من به رنگ سیلور چندتا خش افتاده . ایا میتونم با رنگ درستش کنم؟
  شما شیراز خدمات ندارید
  متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-14 7:11 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله قابل رنگ کاری است.
   خیر متاسفانه شیراز خدمات نداریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام طبقات یخچال من در اسباب کشی شکسته شده است آیا میتوانم طبقات را خریداری کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-05 8:03 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله می توانید. لازم است تعویض شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمد عابدینی
  2019-07-28 11:32 ب.ظ

  من درب یخچال الجی در اسباب کشی قر شده قابل تعمیر هستش

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 11:41 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله قابل تعمیر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • با سلام
    یخچال ال جی سفید بدنه و درش و کلا بیرونش رنگش تغییر کرده و زرد شده آیا قابل تعمیر هست و به رنگ اولیه در میاید؟
    قبلا قسمت آب سرد کن و درب جایگاه بطری با اسپری رنگ کردیم ولی مصنوعی شده به رنگ اولیه نشده

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-09-17 11:55 ب.ظ

     با سلام و احترام
     پیشنهاد می کنیم درب کلا تعویض گردد.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • سیما افشاری
  2019-07-28 6:03 ب.ظ

  سلام فرورفتگی عمیق درب یخچال و فریزر سامسونگ قابل تعمیره یا باید تعویض بشه تو اسباب کشی یخچال افتاد روی درب پشت پیکان بار

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگه فرو رفتگی زیاد باشد ناچارید درب را تعویض کنید. چون اصلا نمیصرفه تعمیر بشه.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • با سلام ، یخچال ال جی دارم ک زیر آبریز دچار پوسیدگی شده آیا قابل تعمیر هست و هزینش چقدر میشه؟هزینه تعویض درب هم لطف کنید بگید چقدر میشه از مدلهای ده سال پیش یخچال ساید ال جی بوده

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-10-14 4:21 ب.ظ

     با سلام و احترام
     بله قابل تعمیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
     موفق باشید

     پاسخ
 • سیما افشا ری
  2019-07-28 1:00 ق.ظ

  باسلام یک سوالی داشتم چطور باید درب بالای یخچالو باید از بدنه جدا کنم خواهشمند راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:49 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید لولا های درب را باز کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سیما افشاری
  2019-07-28 12:51 ق.ظ

  سلام با عرض سلام و احترام دیروز یخچال من تو جابجایی افتاد رو درب عقب پیکان بار واز وسط یک فرورفتگی عمیق همراه با رنگ پریدگی بوجود آمد میخواستم بدانم که قابل تعمیره یا باید درب بطور کلی تعویض بشه خیلی ممنون از توجه شما

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-28 6:50 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام تو نقل و انتقال اسباب کشی لولای در و پیچ ها ساید بای ساید گم شده آیا یدکی پیچ ها و لولا موجوده

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-27 7:18 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله موجود است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • عالی بود ممنون از اطلاعات مفید شما و همکاران

  پاسخ
 • محمد طاهری
  2019-07-04 2:41 ب.ظ

  سلام
  درب کوچک ساید بای سایدی دوو من از قسمت درب باز کن شکسته است و دیگر بسته نمی ماند ، امکان تعمیر وجود دارد ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-04 10:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بله قابل تعمیر است لطفا با شرکت تماس بگیرید. 88077030
   موفق باشید.

   پاسخ
 • محمدرضا استرآبادی
  2019-07-03 10:12 ق.ظ

  باسلام آیا مشهد خدمات دارید؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-04 10:04 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر متاسفانه مشهد خدمات نداریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • امیررضا
  2019-06-27 6:00 ب.ظ

  با سلام فریزر ما دوو هستش بعد از داخل کشو های پایین ترک خورده است.آیا میشه درستش کرد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:24 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • رسول سلیمی
   2020-06-18 8:49 ب.ظ

   سلام درب فریزر سایز ۶۰ در ۸۰ که پایین ان پوسیدگی دارد نو موجود دارید؟

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-06-24 9:26 ب.ظ

    با سلام و احترام
    قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض درب و خرید درب نو نیست
    موفق باشید.

    پاسخ
 • باسلام یخچال فریز هیمالیا دارم بالا یخچال پایین فریز قسمت پایین یخچال رو بدنه قوطی کنسرو افتاد و باعث شکستکی شد باعث خرابی یخچال میشه؟ شکستگی رو میشه درستکرد یا با چسب مخصوص گرفت

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر شکستگی را نمی توان درست کرد و برای یخچال مشکلی پیش نمی آید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام ساید بای ساید سامسونگ دارم یه وسیله از بالای یخچال افتاده و کف یخچال جلوی جامیوه ای شکسته آیا قابل تعمیر یا تعویضه و اگر بله حدود قیمت میفرمایید

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-01-22 12:40 ب.ظ

    با سلام و احترام
    قابل تعمیر می باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • با سلام یخچال ساید ما آب سرد کنش که به شیر آب وصله سالمه ولی یخ نمیسازه اشکال از چی میتونه باشه؟؟ساید ال جی

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   یا شیر برقی یا خود یخساز مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • نیلوفر
  2019-06-15 5:33 ب.ظ

  زبانه درب کوچک یخچال دوو ترک خورده و درب یخچال بسته نمیشه. قابل تعمیره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:25 ب.ظ

   با سلام و احترام
   بهتر است تعویض شود زیرا تعمیر آن موقتی خواهد بود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام زبانه درب کوچک یخچال فریزر دوو ترک خورده و درب بسته نمیشه؟ قابل تعمیره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-18 6:26 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پاسخ داده شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  من یخچال فریزر ال جی دارم که دستگیرهها و قسمت بیرونی آبخوری کاملا زرد شده وبا هیچ تکنیکی برطرف نشده آیا راه حلی وجود داره یا در غیر اینصورت امکان تعویض داره

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-15 12:38 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید درب تعویض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  من یخچال فریزر ال جی دارم دستیگره و قسمت بیرونی آبسرد کن کاملا زرد شده وبا هیچ تکنیکی برطرف نشده آیا راه حلی دارد در غیر اینصپرت قابل تعویض می باشد

  پاسخ
 • سلام ببخشید درب یخچال من دو ساعت باز بوده نمیدونستم الان ممکنه چه مشکلی براش پیش بیاد ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 6:39 ب.ظ

   با سلام و احترام
   سنسور درب ممکن است بسوزد و گاز خالی کند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • روح الله مقسمی
  2019-06-13 4:07 ب.ظ

  سلام خسته نباشید برای من ماشین ظرف شویی ام پوسته اش کنده شده ایا قابل تعمیر هست یا نه ممنون اطلاع بدید ۰۹۱۱۷۵۵۴۴۵۸

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-13 6:39 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید رنگ شود . قابل تعمیر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • شریف پور
  2019-06-10 9:44 ق.ظ

  سلام من یخچال ساید دوو دارم که در اسباب کشی دچار فرورفتگی شده قیمت تعویض درب چقدر است؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-11 2:13 ب.ظ

   با سلام و احترام
   به مدل ساید شما بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام . من یخچالم مدل فیلور معمولی هست امکانش هست دربش را عوض کنم آبسرد کن دار بذارم ؟

  پاسخ
 • سلام

  موضوع: شکستگی لوله آب درب ساید برای آبریز.
  از قسمت زیر درب (در زمان جابجابب و حمل و نقل) لوله پلاستیکی آب دچار شکستگی شده و اجبارا آب ریز و یخساز یخچال خاموش کرده ایم.
  یخچال ساید دوو می باشد.
  لطفا راهنمایی فرمایید امکان تعمیر و جایگزینی لوله جدید وجود دارد؟ و اگر بله، با چه هزینه ای؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-08 11:53 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بله قابل تعمیر است. اگر در تهران یا کرج هستید با شماره 88077030 تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • با سلام یخچال من دو درب اسنوا هست در جابجایی درب بالایی سوراخ شده چکار باید کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-03 1:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   درب باید تعویض شود یا سفت گیری گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • رمضانی
  2019-05-24 4:38 ق.ظ

  سلام ممنون از اطلاعات مفیدتان.درب یخچال سامسونگ در قسمت زیر آب سرد کن آب به زیر رنگ آن نفوذ کرده و باد کردگی ایجاد شده اما هنوز به پوسیدگی نرسیده آیا قابل تعمیر است و حدود هزینش رو میخواستم بدونم.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-27 11:15 ق.ظ

   با سلام و احترام
   رنگ درست می شود و بین 900 هزار تا 1 میلیون هزینه دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید داخل محفظه ی یخچال ساید سامسونگ قسمت ریلی طبقاتی شکستگی پیدا کرده چه باید کرد. باسپاس فراوان

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-06-08 11:56 ق.ظ

    با سلام و احترام
    با چسب مخصوص می توان شکستگی را رفع کرد.
    موفق باشید

    پاسخ
 • خیرخواه
  2019-05-23 12:41 ق.ظ

  سلام
  درب یخچال من کمی رنگش رفته، یخچال الجی، روکش چرمی سفید، میخواستم بدونم امکان رنگ کردنش هست یا خیر؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-23 11:04 ق.ظ

   با سلام و احترام
   بله رنگ مي شود. كافي است با شركت ما تماس بگيريد.
   موفق باشيد.

   پاسخ
 • سلام
  تعمیر پوسیدگی درب یخچال به چه صورت است و آیا جای محل تعمیر بعد از اتمام قابل تشخیص است؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-02-24 3:51 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر قابل تشخیص نمی باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • برای تعمیر پوسیدگی درب یخچال تماس گرفته شد و گفتید که انجام نمیدید.

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-03-10 10:56 ق.ظ

     با سلام و احترام
     متاسفانه فعلا به علت مشکلاتی قادر به ارائه این خدمات نیستیم. ولی بعد شروع سال جدید حتما انجام خواهیم داد.
     موفق باشید.

     پاسخ
   • سلیمان
    2020-06-21 11:15 ب.ظ

    سلام خسته نباشید یخچال ساید ال جی سیلور دارم دچار چند فرو رفتگی شده چطور میشه درستش کنیم تو رو خدا راهنمایی کنید

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2020-06-23 9:01 ب.ظ

     با سلام و احترام
     قابل تعمیر می باشد نگران نباشید. با شماره 88077030-021 تماس بگیرید.
     موفق باشید.

     پاسخ
 • با درود

  سپاس به خاطر مطلب آموزشی و مفیدیتان می خواستم بدانم از کجا می توان پلي ونيل كلرايد و پلي پروپيلن تهیه کرد و اینکه نسبت ادغام این دو ماده چگونه باید باشد تا نتیجه مفید حاصل گردد؟ بسیار سپاس گذار خواهم بود اگر بنده رو راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-11-10 10:22 ق.ظ

   با سلام و احترام
   قابل ذکر است که این مواد شیمیایی را باید از مراکز فروش مواد شیمیایی پتروشیمی ها سفارش دهید. چون در خود تهران هم موجود نیست. و در اصفهان موجود است و برای شرکت ما ارسال می گردد.

   پاسخ
 • با سلام
  بدنه قسمت فریزر یخچال فریز ما در قسمت ریل کشو ترک خورده با چی میشه پرش کرد و چسبوندش

  پاسخ
  • tehranservice
   2018-10-13 6:22 ب.ظ

   با سلام و احترام خدمت شما کاربر محترم.
   به احتمال زیاد درست نمیشه. ولی پیشنهاد می کنم با تکنیسین ما تماس بگیرید. 88077030-021

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست