تعمیر برد یخچال فریزر – تعمیر برد ساید بای ساید

remove_red_eye1,950

تعمیر برد یخچال فریزر و تعمیر برد یخچال ساید بای ساید از تمام برندهای یخچال نیاز کاربرانی می باشد که برد الکترونیکی یخچال آنها خراب شده است. برای تعمیر برد یخچال باید چه کاری انجام داد؟ چگونه یک مرکز معتبر برای تعمیرات برد یخچال را پیدا کنیم؟

با سلام و درود فراوان خدمت همه دوستان عزیز! نهایت تشکر و قدردانی از شما بابت مشاهده این مطلب. ما راه حل مشکل شما را بیان کرده ایم. ما به شما می گوییم که چگونه به صورت 100% مطمئن برد یخچال(Refrigerator MainBoard) خود را تعمیر کنید. باما همراه باشید.

تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر برد یخچال

تعمیر برد یخچال

برد یخچال چیست و در کجای یخچال قرار دارد؟

شاید از خودتان بپرسید برد یخچال چیست؟ آیا اصلا مگه یخچال هم برد الکترونیکی دارد؟ خوب دوستان عزیز باید عرض کنم برد الکترونیکی در تمام وسایل الکترونیکی حتی یک ساعت مچی وجود دارد. یخچال نیز دارای برد الکترونیکی می باشد. برد الکترونیکی در داخل یا بر روی بدنه یخچال قرار دارد.

تعمیر برد یخچال فریزر

تعمیر برد یخچال فریزر

وظیفه برد الکترونیکی در یخچال

برد الکترونیکی در یخچال حکم مغز را دارد. همانطور که در انسان تمام فرآیندها به سوی مغز ارسال می شود و مغز دستورات را صادر می کند. برد الکترونیکی در یخچال نیز همین کار را انجام می دهد. همانطور که اگر مغز از کار افتد تمام بدن از کار می افتد. در یخچال نیز همین گونه می باشد. اگر برد یخچال معیوب شود می تواند تمام یخچال را از کار بیاندازد. یخچال بدون برد الکترونیکی هرگز کار نخواهد کرد.

به همین دلیل است که حتی اگر کوچک ترین حادثه ای برای برد الکترونیکی یخچال پیش آید. باعث می شود یک قسمت کامل از یخچال از فعالیت باز ایستد. زیرا هر فراِند و فعالیتی که یخچال انجام می دهد دستورش از برد الکترونیکی می آید. اگر چیپ فرآیند موردنظر بر روی برد یخچال معیوب شود، فرآیند مورد نظر هرگز انجام نخواهد شد.

برای مثال:

 1. اگر چیپ مربوط به روشن شدن کمپروسور یا موتور یخچال خراب شود یخچال روشن نمی شود.
 2. اگر چیب یا خازن مربوطه به انجام فرآیند دیفراست خراب شود، یخچال گرم می شود و خنک نخواهد کرد.
 3. اگر چیپ مربوط به سنسورها خراب شود یخچال سیگنالی از سنسور دریافت نخواهد کرد و ارور خواهد داد.
 4. همچنین اگر سنسوری یا سیم برقی از یخچال خراب شود سیگنالی به برد ارسال نمی شود و یخچال ارور خواهد داد.

برای تعمیر برد یخچال ساید بای ساید باید به کجا مراجعه کرد؟

دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که برد یخچال چیزی نیست که هر کسی و حتی هر تکنیسین تعمیر یخچال فریزر بتواند آن را تعمیر نماید. برای تعمیر برد یخچال فریزر و تعمیر برد ساید بای ساید فقط باید به مراکز معتبر مراجعه کنید.

هرگز کار تعمیرات برد یخچال را به تعمیرکاران سیار و همچنین مراکز نامعتبر نسپارید. زیرا شما هرگز ضمانتی مبنی بر درست انجام دادن کار نخواهید گرفت. همچنین لازم به ذکر است که یکی از مشکلات اصلی این کار این می باشد که:

تکنیسین برای تعمیر برد الکترونیکی یخچال از قطعات بی کیفیت استفاده می کند که طول عمر کمتر از 3 ماه دارد. بعد از 3 ماه مجددا قطعه تعمیر شده معیوب می شود و ناچار هستید مجددا به تکنیسین مراجعه کنید.

 تعمیر برد اینورتر یخچال

یخچال های جدید و اکثرا مدل های ساید بای ساید دارای تکنولوژی پیشرفته تری در موتور یا کمپرسور خود می باشند. به این صورت که موتور آن ها اینورتر یا خطی می باشد. که کم مصرف ترین موتور یخچال می باشد.

موتور اینورتر دارای برد الکترونیکی مخصوصی می باشد که به آن برد اینورتر می گویند. در صورتی که یخچال شما برد اینورتر دارد و معیوب شده است پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر برد اینورتر یخچال را مطالعه کنید.

قیمت برد یخچال فریزر و ساید بای ساید

قیمت برد یخچال فریزر و ساید بای ساید

قیمت برد یخچال فریزر و ساید بای ساید

برد یخچال مهم ترین قسمت یخچال می باشد. در نتیجه قیمت بالایی نیز خواهد داشت. قیمت برد یخچال برای یخچال های ایرانی و خارجی متفاوت می باشد. یخچال های داخلی قیمت برد کمتری دارند. اما یخچال های خارجی و مخصوصا آمریکایی و اروپایی دارای قیمت بالایی می باشند.

برای دریافت قیمت برد یخچال کافی است با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. تمام بردهای یخچال در شرکت تهران سرویس موجود می باشند. اگر در خارج از استان تهران می باشید. ما می توانیم برد یخچال را برای شما پست نماییم.

هزینه تعمیرات برد الکترونیکی یخچال

آیا میخواهید هزینه یا قیمت تعمیرات برد یخچال خود را بدانید؟ پیشنهاد می کنیم اول مقاله هزینه تعمیر برد یخچال را مطالعه کنید.

در این مقاله توضیحات کافی و مناسبی برای این سوال شما وجود دارد.

معتبرترین مرکز تعمیر برد یخچال فریزر و تعمیر برد ساید بای ساید

یکی از معتبرترین و با سابقه ترین(25 سال سابقه تعمیرات برد یخچال) نمایندگی تعمیرات برد یخچال فریزر و تعمیر برد ساید بای ساید شرکت بزرگ تهران سرویس می باشد. شرکت تهران سرویس با افتخار کامل آماده تعمیر تمام بردهای الکترونیکی یخچال، از تمام برندهای موجود در بازار می باشد. از جمله این برندها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

تعمیر برد یخچال


چگونه متوجه شویم برد الکترونیکی یخچال خراب است؟

شاید برای شما سوال باشد که چگونه متوجه شویم مشکل از برد الکترونکی یخچال است؟ خوب دوستان عزیز انواع راه های شناخت این مشکل به صورت زیر می باشد:

 1.  یخچال ارور مخصوص می دهد.
 2. یخچال اصلا روشن نمی شود.
 3. با تعویض قطعه معیوب یخچال مجددا قطعه را شناسایی نکرده است.
 4. یخچال به صورت خودکار روشن و خاموش می شود.
 5. تکنیسین تعمیر یخچال فریزر این مورد را حدس زده است.

 یخچال ارور مخصوص می دهد.

یخچال ارور مخصوص می دهد.

در تمام یخچال ها ارور مخصوصی برای پی بردن به خرابی برد یخچال وجود دارد. که موقع بروز مشکل برای برد، ارور مربوطه را بر روی صفحه نمایشگر یا دیسپلی(Dispaly) نشان می دهد.(این مورد مخصوص یخچال هایی می باشد که صفحه نمایشگر دارند.)

برای مثال:

یخچال جنرال الکتریک با کد ارور HRS(ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک) اعلام می کند که برد الکترونیکی یخچال معیوب است.

یخچال سامسونگ با کد ارور F1 C یا 1 و یا F10 g  اعلام می کند که برد الکترونیکی معیوب می باشد.

یخچال ال جی نیز با کد ارور  ER FR هشدار می دهد که برد اصلی یخچال معیوب است و باید تعمیر گردد.

یخچال ویرپول با کد ارور 08 هشدار خراب بودن یا معیوب بودن قسمتی از برد الکترونیکی یخچال را اعلام می کند.

یخچال اصلا روشن نمی شود.

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که موقع روشن کردن یخچال متوجه شده اید که یخچال اصلا روشن نمی شود. در ابتدا جریان برق را کنترل کنید. سپس از سالم بودن سیم برق یخچال اطمینان حاصل کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به احتمال قوی برد یخچال خراب شده است.

زیرا حتی اگر موتور یخچال هم مشکل یا ایراد داشته باشد یخچال باید مرحله Start را بگذراند. اگر به این مرحله نرسد مشکل از برد یخچال می باشد.

با تعویض قطعه معیوب یخچال مجددا قطعه را شناسایی نکرده است.

شاید یکی از قطعه های معیوب که حدس زدیذ خراب شده است را تعویض کردید و متوجه شدید هنوز مشکل وجود دارد. در این صورت چون چیپ مخصوص به آن قطعه بر روی  برد الکترونیکی یخچال معیوب است، قطعه جدید توسط یخچال تشخیص داده نمی شود.

یخچال به صورت خودکار روشن و خاموش می شود.

یکی از موارد متداول برای شناسایی خرابی و معیوب بودن برد الکترونیکی یخچال، روشن شدن و خاموش شدن خود به خود یخچال می باشد. این مورد برای تمام یخچال فریزرها و ساید بای سایدها ممکن است پیش آید.

تکنیسین تعمیر یخچال فریزر این مورد را حدس زده است.

ممکن است بعد از مراجعه حضوری تکنیسین تعمیر یخچال، خرابی برد الکترونیکی یخچال تشخیص داده شود. در این صورت باید برد یخچال توسط مرکز مجاز تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید تعمیر گردد.


تعمیر برد یخچال در سراسر ایران

اگر شما ساکن تهران و کرج نیستید و برد یخچال شما معیوب و خراب می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید. برای تعمیرات برد یخچال فریزر و تعمیر برد ساید بای ساید خود، می توانید برد یخچال را به آدرس پستی شرکت ارسال کنید. شرکت تهران سرویس در سریع ترین زمان ممکن برد معیوب را در صورت تعمیر شدن(اگر برد به صورت جدی آسیب دیده باشد باید تعویض گردد) تعمیر خواهد کرد. و برای شما با پست ارسال خواهد نمود.

آدرس شرکت تهران سرویس:

تهران ، ایوانک ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 216

کد پستی:  1469743717

شماره تلفن شرکت:  88077030 – 021

شماره تلفن پشتیبانی:  9438 394 0912


 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

55 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با عرض سلام و ادب احترام
  بنده یه فریزر جهان شرق دارم که یک مرتبه این مشکل رو پیدا کرده خوب بود درب فریزر رو باز کردم دیدم همه چی داخلش آب شده چراغ برفک آب کنش روشن بود و دماش بالای 5 درجه بود از برق کشیدمش دوباره زدمش به برق موتور که باید بعد از 90 ثانیه روشن میشد همون لحظه روشن شد دما میاد تا منفی10درجه دوباره چراغ برفک روشن میشه و دما میاد پایین با اینکه موتور روشنه دما میاد بالا5درجه دوباره میاد تا منفی 10 دوباره به همین منوال تکرار میشه اصلا هیچی یخ نمیزنه عیبش از کجاس؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-30 4:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   گاز دستگاه و فن فریزر باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام.یخچال اسنوا 810 دارم .چند وقت قبل رله فرمان برد خراب شد توعویض کردم برای 3 روز کار کرد بعد دوباره خراب شد و وقتی به برق میزنم لامپ ابی مانیتور روشن میشه و هیچ کاری انجام نمیده .برد رو تعویض کردم 12 ساعت کار کرد و باز هم به همین مشکل برخورد.مشکل چیه .چندتا تعمیرکار اوردم حتی از نمایندگی نتونستن تشخیص بدن

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-18 4:37 ب.ظ

   با سلام
   برد الکترونیکی باید دقیق بررسی شود و همچنین تمام قطعات یخچال نیر تست و بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام
  بنده یخچال و فریزر الکترواستیل دارم، هنگام تعویض لامپ فریزر زمانی که می‌خواستم با فازمتر از برقرسانی جای لامپ مطمئن بشم، این قسمت دچار اتصال کوتاه شد و کلا یخچال خاموش شد. آیا یخچال فیوز داخلی داره که سر این اتصال کوتاه پریده باشه یا اینکه مشکل اساسی مثل سوختن برد برای یخچال پیش آمده؟
  ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-02-08 9:14 ق.ظ

   با سلام
   اگر یخچال را روشن می کنید و روشن نمی شود منظور لامپ و نمایشگر و موتور، احتمال زیاد برد الکترونیکی دچار مشکل شده است و قابل تعمیر است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام

  برد فریز گلسان مدل F14 رو از کجا میتونم تهیه کنم. چون در شهر دور سکونت دارم جسارتا اگه ممکنه نحوه خرید اینترنتی اونو یا ادرس محل عرضه این قطعه رو اعلام بفرمایید.
  ممنونم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-01-26 2:18 ب.ظ

   با سلام
   متاسفانه از لحاظ نحوه خرید ما اطلاعاتی نداریم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهرداد
  2020-01-21 1:53 ق.ظ

  سلام من بردفریزرامرسان میخوام

  پاسخ
 • علیرضا .
  2019-12-27 11:40 ب.ظ

  سلام. یخچال اسنوا مدل کویین دارم.مرتب eroor f8میزنه. یکبار بردش عوض کردم ولی مجددا ارور میده واز اول اصلا خوب خنک نمی کند.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-30 1:55 ب.ظ

   با سلام و احترام
   فن فریزر ایراد دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام یخچال الکتروستیل es20 دارم وقتی دوشاخه برق را میزنم فیوز ورودی روی برد میسوزه فیوز را هم عوض کردم ولی بازهم فیوز سوخت مشکل از کجاست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-12-18 11:38 ق.ظ

   با سلام و احترام
   باید برد الکترونیکی بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • علیرضاترکمن
  2019-10-14 10:58 ق.ظ

  سلام
  خداقوت
  صبح که از منزل خارج شدم فریزر کارمیکرد ولی غروب که برگشتم برق ان بکل قط شده بود
  پریز را چک کردم
  فریز را دوساعت از برق کشیدم ومجدد برق زدم
  فریزر دوقلوی جدید هیمالیا میباشد
  درب ان را باز کردم صدای کارکردن نبود ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-14 12:39 ب.ظ

   با سلام و احترام
   برد الکترونیکی و موتور دستگاه باید بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • عزیز سامان
  2019-10-06 8:30 ب.ظ

  سلام و خدا قوت
  بنده یک فریزر مرسی دارم که چراغ احتیاطش روشن شده، وقتی اتومات میکنه چندین بار موتور میخواد که روشن شه اما نمیشه تا اینکه پس از چندبار روشن میشه. ممنون میشم زاهنمای بفرمایین.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-07 1:16 ب.ظ

   با سلام و احترام
   اگر طول عمر موتور بالای 8 سال است احتمال زیاد موتور مشکل دارد و باید تعویض گردد.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • عزیز سامان
    2019-10-07 2:58 ب.ظ

    با تشکر از پاسخگویی تون
    جسارتا بردمش تعمیرگاه تعمیرکار گفتش موتور سالمه و ایراد از بردشه ولی بلد نبود درستش کنه. حتی وقتی برد رو برعکس (وارونه) می گذاشت سر جاش فریزر کار می کرد ولی چراغ احتیاط همچنان روشن بود.

    پاسخ
    • پشتیبانی تهران سرویس
     2019-10-07 3:14 ب.ظ

     با سلام و درود
     چراخ احتیاط بیشتر برای کمبود سرما دستگاه است.
     موفق باشید.

     پاسخ
     • عزیز سامان
      2019-10-07 3:44 ب.ظ

      قربان خیلی معذرت می خوام، ممکنه از رله استارت باشه؟ آخه هنگام استارت هی ریپ میزنه تا اینکه روشن شه

     • پشتیبانی تهران سرویس
      2019-10-08 7:34 ق.ظ

      با سلام و احترام
      بله امکان زیاد ممکنه ازرله استارت باشد.
      موفق باشید.

 • امیر محمدی
  2019-10-03 3:14 ب.ظ

  سلام برد یخچال خراب است یکبار هم آن را تعمیر کردم بعد از چند روز خراب شد ممنون میشم راهنمایی کنید دوباره تعمیر کنم یا تعویضش کنم با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-04 7:51 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لطفا مدل و برند یخچال خود را ذکر کنید.
   اگر برد به درستی تعمیر نشود امکان دارد مجددا خراب شود و این نمی تواند ثابت کند کلا کار تعمیرات برد مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • ضمن عرض سلام و خسته نباشيد من يك يخچال فريزر ال جي مدل gr-t290gbx دارم كه حدود يك هفته هست كه فن يخچال كار نمي كند و سرمادهي يخچال پايين آمده است فن يخچال را امتحان كردند گفتند سالم است احتمالا مشكل از برد يخچال مي باشد لطفا بگوئيد چه كاري مي توانم بكنم از راهنمايي هاي شما كمال تشكر را دارم

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-10-01 12:51 ب.ظ

   با سلام و درود
   اگر فن دستگاه به صورت جداگانه تست شده باشد و سالم باشد مشکل از دو چیز می تواند باشد:
   1- برد الکترونیکی اصلی یخچال
   2- سوکت فن دستگاه
   مورد دوم خیلی مرسوم نیست و احتمالش کم است.
   برای تعمیر برد یخچال خود با ما تماس بگیرید.
   021-88077030
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام از خوزستان شهرستان ایذه مزاحم میشم خواستم بپرسم هزینه ی تعمیر برد یخچال ساید بای ساید الکترواستیل و خرید المنت ایزوگامی کف چقد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-09-17 11:54 ب.ظ

   با سلام و احترام
   لطفا با شرکت تماس بگیرید تا دقیق تر راهنمایی شوید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • مهدی رعنایی
  2019-08-21 5:30 ب.ظ

  سلام یخچال من اسنوا مدل 676 هست الان چند وقته که موتور یکسره کار میکنه و بعد خطایHI فریزر میده و بعد همینجوری خطا میمونه تا خطای F1میده و بعد موتور قطع میشه و مجددا کار نمیکنه تا اینکه از برق بکشیم و بعد 15 دقیقه یا بیشتر به برق بزنیم موتور یخچال دوباه کار میکنه. ضمنا با کلید هاش روشن و خاموش میکنیم مشکل نداره و موتور فعال میشه لطفا بفرمایید از برد هست یا خیر . یک تکنیسین گفته احتمال داره از برد باشه .؟ ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-24 3:04 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قطعات دیفراست و گاز یخچال باید بررسی شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • عسل رحیمی
  2019-08-16 3:24 ب.ظ

  باسلام.
  پوزش میخوام برد اسنوا sr_t288 قیمتش چنده؟؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-16 11:00 ب.ظ

   با سلام و احترام
   تماس بگیرید تا تلفنی خدمت شما عرض شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید آدرس دقیق تون میخواستم از شهرستان برد بفرستم امروز تماس گرفتم زود تماس قطع کردید نشد آدرس به پرسم۹

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2020-03-03 9:41 ق.ظ

    با سلام
    آدرس دقیق ما: تهران ، شهرک غرب ، ایوانک غرب ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 216 با کد پستی 1469743717 می باشد. قبلا از ارسال برد با شرکت تماس بگیرید.

    پاسخ
 • سلام برد ساید کمدی فریجیدر هم تعمییر میکنید اجرتش چند هست و درصورت غیرقابل تعمیردبودن قیمت برد چند هست

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-08-05 8:08 ب.ظ

   با سلام و احترام
   تعمیر می کنیم در صورت نیاز با شماره 021 – 88077030 تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • سلام
  برای تعمیر برد ساید بای ساید بلومبرگ در شهرستان هم خدمات ارایه می کنید؟
  چند ماه است که پنل دستگاه مرتبا تغییر می کند

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-16 8:05 ب.ظ

   با سلام و احترام
   باید برد را برای شرکت ما در تهران ارسال کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • صمد جعفری
   2019-11-28 6:17 ب.ظ

   با عرض سلام، یخچال ساید بوش خطای
   Iwd off می زنه، و ارور E20 می زنه، چیکار باید کرد، با تشکر
   مدل یخچا لKAD62V40AU

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-11-28 6:29 ب.ظ

    با سلام و احترام
    ارور E20 در یخچال بوش نشان دهنده وجود خطا و مشکل بین برد الکتریکی اصلی دستگاه و برد اصلی دیسپلی یخچال می باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
    • سلام وقتتون بخیر من یخچال فریزر فروزان مدلfr620n دارم..یخچال خوب خنک میکند و فنش هم کار میکند اما موقعیی ک درحال کاره اصلا آف نمیکنه باید با دست حتما باهاش وربرم تا آف کنه بنظرتون مشکلش چی میتونه باشه

     پاسخ
     • پشتیبانی تهران سرویس
      2020-03-18 8:22 ب.ظ

      با سلام و احترام
      ترموستات معیوب است و باید تعویض کتید.
      موفق باشید.

 • سلطانی
  2019-06-30 2:02 ب.ظ

  با سلام قیمت برد یخچال فریزر اسنوامدل sr bi280چنده؟
  یخچال ما ارور میده و دماش هم تنظیم نمیشه تعمیر کار میگه بردسفارش بدیم.
  آیا مشکل از بردشه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-07-01 8:09 ب.ظ

   با سلام و احترام
   قیمت تقزیبا 450 هزار می باشد. بله ممکن است برد مشکل دارد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • کریم محمودی
  2019-06-24 3:10 ب.ظ

  باسلام و احترام
  قیمت بُرد یخچال هیتاچی مدل:R-v660puk3k
  چقدر میشه؟
  آیا موجود هست؟
  تعمیر بُرد ضمانت دارد؟یا نو بخریم؟
  ممنونم..

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-24 8:17 ب.ظ

   با سلام و احترام
   خیر این برد را نداریم. بردهای یخچال هیتاچی سخت تعمیر می شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام ، قیمت برد یخچال هیتاچی چند است و اگر بفرستیم برای تعمیر چه مدت زمان می برد ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-06-19 12:52 ق.ظ

   با سلام و احترام
   قیمت برد بستگی به مدل یخچال دارد.
   مدت زمان تعمیر برد در شرکت تهران سرویس 6 ساعت است.
   موفق باشید

   پاسخ
 • باسلام ودرود فراوان بر شما وهمکاران محترم.. من از آذربایجان شرقی مزاحمتون میشم ؛ برد نمایشگر یخچال ساید بای ساید کنود مدل KSBSA610MB ….KENWOOD خراب است و اطلاعات رو بطور کامل نمایش نمیدهد و یک کلید رو میزنی کلید دیگری عمل میکنه و ….لطفا راهنمایی کنید جهت نحوه خرید یا تهمیر برد مورد نظر…خیلی ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-05-27 11:16 ق.ظ

   با سلام و احترام
   برد را برای شرکت ما ارسال کنید تا تعمیر شود. با شماره 88077030-021 تماس بگیرید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • محسن رفیع
   2019-07-11 8:12 ب.ظ

   با سلام.قیمت برد یخچال گلسان مدل mf 14 چنده؟البته این برو روی یخچال تکنو وامرسان مدل ۵۲۰ هم هست.یخچال وفریزر جدا کناره هم.برو یخچال وفریزر شبیه همه.مدل برد HG-C-9576A

   پاسخ
   • پشتیبانی تهران سرویس
    2019-07-14 7:21 ب.ظ

    با سلام و احترام
    بین 300 تا 450 هزار تومان می باشد.
    موفق باشید.

    پاسخ
 • رسول ایمانی
  2019-03-09 3:05 ب.ظ

  قیمت برد فریزر امرسام مدل NF-1560Dچند میباشد.

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2019-03-09 3:20 ب.ظ

   با سلام و احترام
   متاسفانه ما تعمیرات برد انجام می دهیم و فروشگاه نداریم. اگر برد می خواهید باید از شرکت امرسان درخواست بدهیم.
   موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست