remove_red_eye154

سرما نداشتن یخچال یا خنک نبودن یخچال فریزرها و ساید بای سایدها مشکل امروزی بیشتر یخچال ها می باشد و شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به صورت ناگهانی متوجه شوید یخچال شما دیگر سرد نمی کند و اصلا یخچال سرما ندارد. این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد که به صورت کوتاه به آن اشاره می کنیم. این فیلم آموزشی که شرکت تعمیر یخچال فریزر آپارات سرویس تهیه کرده است در 3 قسمت به این مشکل پرداخته است.

دلایل سرما نداشتن یخچال

در فرآیند تولید سرمای یخچال موارد زیر دخالت دارند:

  1. کمپرسور یخچال
  2. گاز یا مبرد یخچال
  3. کندانسور یخچال
  4. اواپراتور یخچال
  5. لوله هایی مویی
  6. برد الکتریکی یخچال

معیوب بودن یا خراب بودن یکی از این موارد باعث می شود این فرآیند به درستی انجام نگیرد. و نیاز است تا تکنیسین تعمیر یخچال تهران سرویس برای حل مشکل به محل شما اعزام شود.

آموزش تعمیر سرما نداشتن یخچال قسمت 1

درباره فیلم آموزشی تعمیر سرما نداشتن یخچال

طبق گفته وب سایت منبع این فیلم دارای سه قسمت می باشد و در آینده حتما تمام این قیلم ها را در سایت قرار خواهیم داد تا مورد استفاده تمام دوستان عزیز واقع گردد.

همانطور که در فیلم مشاهده می نمایید یخچال ساید بای ساید فریجیدر سرما ندارد و تکنیسین تعمیر یخچال فریزر شرکت آپارات سرویس برای تعمیر آن به محل اعزام شده است و در حال بررسی مشکل و تعمیر سرما نداشتن یخچال یا خنک نکردن یخچال می باشد. تمامی مراحل به صورت کامل توضیح داده شده است و فیلم به زبان فارسی می باشد.

 

تعمیر سرما نداشتن یخچال

مطئنن بروز این مشکل برای هرکسی ناگوار می باشد چون سرما نداشتن یخچال یا خنک نکردن یخچال می تواند باعث بروز مشکل فنی برای کمپرسور یخچال شود و شما مجبور باشید حتی کمپرسور یخچال یا موتور یخچال را هم تعویض کنید. پس بهترین راه برای تعمیر سرما نداشتن یخچال تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد تا مشکل شما برطرف گردد.

شماره تماس با تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر 88077030 می باشد که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در سطح تهران و کرح می باشد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات این شرکت با ضمانت کتبی انجام می گیرد تا خیال شما بابت تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای سایدتان راحت باشد.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست