فیلم آموزش تعمیر سرما نداشتن یخچال فریزر قسمت 3

remove_red_eye114

علت سرد نکردن یخچال بحث جالبی می باشد که امروز تهران سرویس به آن پرداخته است تا مشکل کسانی که یخچال آنها سرد نمی کند یا خنک نمی کند برطرف گردد. این فیلم آموزشی قسمت آخر فیلم آموزش تعمیر سرما نداشتن یخچال فریزر می باشد که توسط وب سایت آپارات سرویس تهیه و آماده شده است.

علت سرد نکردن یخچال

تعمیر علت سرد نکردن یخچال

علت سرد نکردن یخچال

همانطور که در پست قبلی نیز گفته شد سرما نداشتن یخچال به یکی از صورت های زیر می باشد:

  1. یخچال گرم
  2. فریزر گرم
  3. فریزر سرد و یخچال گرم
  4. یخچال گرم و فریزر سرد

اگر یکی از موارد بالا برای یخچال شما اتفاق افتد ناشی از این می باشد که یکی از اجزای سرماساز یخچال دچار عیب شده است و نیاز است تا تکنیسین تعمیر یخچال فریزر مشکل را برطرف نماید.

مروری بر قسمت 2 فیلم آموزش تعمیر سرما نداشتن یخچال فریزر

در قسمت 2 دیدیم که تکنیسین تعمیر یخچال فریزر کمپرسور یخچال را تست و بررسی نمود و مشاهده گردید که کمپرسور یخچال با اهم مجاز کار می کند و هیچگونه مشکلی ندارد. در نتیجه علت سرد نکردن یخچال نمی تواند مربوط به کمپرسور یخچال باشد. در این قسمت تکنیسین تعمیر یخچال فریزر قصد دارد برد الکتریکی یخچال را باز کند و بررسی نماید آیا مشکل از برد الکتریکی است یا خیر.

در ادامه فیلم خواهیم داد که چگونه تکنیسین تعمیر یخچال برد الکتریکی یخچال را تعویض می نماید.

اگر می خواهید فیلم را دانلود نمایید بر روی لینک دانلود فیلم کلیلک کنید.

دانلود فیلم

نحوه کار تکنیسین تعمیر یخچال در این مرحله

در ابتدا تکنیسین برد الکتریکی قدیم یخچال را باز می کند. و سپس بعد از تشخیص مشکل و وجود عیب در برد الکتریکی یخچال، تصمیم می گیرد برد الکتریکی جدید و فابریک را به جای برد الکتریکی معیوب قرار دهد.

پس از تعویض برد الکتریکی، یخچال را به برق زده و روشن نموده که تکنیسین تعمیر یخچال فریزر مجددا تست می نماید که آیا یخچال سرما دارد یا خیر. که جواب بله است و یخچال سرما دارد.

در اینجا مشخص شد علت سرد نکردن یخچال خرابی برد الکتریکی یخچال بود و با تعویض آن مشکل سرد نشدن یخچال به صورت کلی برطرف گردید.

در مواردی ممکن است کمپرسور یخچال یخچال مشکل داشته باشد که باید کمپرسور یا موتور یخچال تعویض گردد. اما اگر علت سرد نشدن یخچال کم بودن یا خالی بودن شارژ گاز یخچال باشد فقط با شارژ گاز یخچال مشکل برطرف می گردد.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست