remove_red_eye1,007

تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ (SAMSUNG) و رفع تمام زنگ زدگی و پوسیدگی های زیر آبسردکن و کناره های درب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در شرکت بزرگ تهران سرویس. با ما همراه باشید.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

تعمیر پوسیدگی درب یخچال

پوسیدگی درب یخچال از اساسی ترین و بدترین مشکلات درب یخچال می باشد. تعمیر پوسیدگی درب یخچال جزو مواردی می باشد که در هر شرکتی انجام نمی شود و البته لازم به ذکر می باشد که چگونه تعمیر کردن خیلی مهم می باشد.

زمانی که درب یخچال در شرکت تهران سرویس تعمیر می شود شک نکنید حتی از درب فابریک کارخانه هم بهتر و زیباتر می شود.

یخچال های سامسونگ بعد از گذشت 5 یا بالای 8 سال به مرور زمان دچار پوسیدگی می شوند. این پوسیدگی بر روی درب یخچال آثار بسیار بدی می گذارد و باعث می شود یخچال قدیمی و کهنه به نظر آید.

راه حل رفع مشکل پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

برای رفع مشکل پوسیدگی درب یخچال فریزرها یا ساید بای سایدهای SAMSUNG دو راه حل وجود دارد:

  • تعویض درب
  • تعمیر پوسیدگی درب

تعویض درب یخچال سامسونگ

تعویض درب یخچال سامسونگ در شرایط کنونی کمی مشکل می باشد. زیرا درب های فابریک یخچال سامسونگ برای مدل های بالا موجود نمی باشند. همچنین قیمت درب نو و فابریک یخچال سامسونگ گران قیمت می باشد.

اما در صورتی که مشکل درب تنها پوسیدگی می باشد و شما بخواهید درب را تعویض کنید اصلا کار درستی نیست و تنها صرف هزینه بالا می باشد.

زیرا به راحتی با تماس با شرکت تهران سرویس و ثبت سفارش تعمیر درب یخچال خود می توانید مشکل را برطرف نمایید.

تعمیر پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

تعمیر پوسیدگی و زنگ زدگی درب یخچال تهران سرویس

پیشنهاد تهران سرویس برای رفع مشکل پوسیدگی های دور درب و زیر آبسرد کن یخچال همین گزینه می باشد. زیرا تعمیرات درب بسیار به صرفه و سریع می باشد و هیچ نیازی به تعویض درب نخواهد بود.

زمانی که درب برای رفع پوسیدگی و تغییر رنگ درب یخچال به شرکت تهران سرویس منتقل شود در سریع ترین زمان ممکن کار تعمیرات تمام می شود و درب توسط تکنیسین های شرکت بر روی یخچال نصب می شود.

علت پوسیدگی درب یخچال SAMSUNG

بی شک عوامل زیر از اصلی ترین دلایل پوسیده شدن درب یخچال فریزر و ساید بای سایدهای سامسونگ می باشند:

  • مرطوب بودن دائمی محل یخچال
  • ریخته شدن مایعات بر روی درب
  • استفاده از مواد شوینده مضر

در صورتی که هر یک از موارد بالا را رعایت نکنید بعد از چند سال درب یخچال دچار پوسیدگی خواهد شد.

پیشنهاد تهران سرویس این می باشد که نسبت به تمیز کردن درب یخچال و زیر آبسردکن همیشه دقت کنید. زیرا تمام زنگ زدگی ها و پوسیدگی ها به علت مرطوب ماندن درب می باشد.

آیا تعمیر پوسیدگی درب یخچال دائمی می باشد؟

بله. وقتی تهران سرویس کار تعمیر و رفع پوسیدگی درب یخچال را انجام دهد برای مادام العمر می باشد. تنها با شماره گیری 88077030-021 می توانید از شر پوسیده شدن درب یخچال خود خلاص شوید.

چگونه درب معیوب به شرکت منتقل می شود؟

برای جداسازی درب و انتقال آن به شرکت، تکنیسین های مجرب تهران سرویس در محل شما حاضر شده و تمام کار های جداسازی و انتقال درب به شرکت را انجام می دهند. سپس بعد از اتمام تعمیرات مجددا درب را به محل آدرس شما منتقل کرده و بر روی یخچال نصب می نمایند.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست