remove_red_eye1,005

تعمیر زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ و برطرف کردن تمامی رنگ رفتگی ها و پوسیدگی های درب یخچال فریزر و ساید بای سایدهای SAMSUNG در کارگاه ویژه تعمیر درب یخچال شرکت تهران سرویس. با ما همراه باشید.

تعمیر زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ

تعمیرات و رفع زنگ زدگی درب یخچال

بی شک زنگ زدگی درب یخچال و مخصوصلا رنگ رفتگی های نازک موجود بر روی درب یخچال از بدترین مشکلات ممکن برای زیبایی یخچال می باشد. زمانی که یخچال شما دارای زنگ زدگی باشد علاوه بر زشت دیده شدن، این زنگ زدگی به مرور زمان کلا درب را فرا می گیرد و راهی جز تعویض درب برای شما نمی ماند.

شرکت تهران سرویس با انجام تعمیرات تخصصی تعمیرات زنگ زدگی و رفع تمام رنگ رفتگی ها و همچنین تغییر رنگ درب یخچال، می تواند درب یخچال شما را در عرض 24 ساعت نه تنها مثل روز اول، بلکه از روز اول هم بهتر و عالی تر نماید.

متاسفانه بسیاری از همکاران ما تنها راه حل تعمیر زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ را تعویض درب می دانند. در حالی که هزینه تعویض درب نسبت به تعمیر درب بسیار بالا می باشد.

علت زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ چیست؟

رفع و تعمیر زنگ زدگی درب های یخچال SAMSUNG

از جمله مواردی که سبب زنگ زدگی درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید های سامسونگ می باشد، وجود رطوبت بر روی درب می باشد. مخصوصا در زیر دیسپسنر یا آبسردکن که همیشه ممکن است آب به روی درب برسد و تمیز نکردن آن به مرور زمان سبب بروز زنگ زدگی بر روی درب می شود.

روش حل مشکل زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ

برای رفع مشکل زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ 2 راه وجود دارد:

  • تعمیر زنگ زدگی
  • تعویض درب

تعمیرات زنگ زدگی درب یخچال سامسونگ

برای استفاده از این راه تنها کافی است که با شماره تلفن 88077030-021 تماس بگیرید. به محض ثبت سفارش شما در شرکت تهران سرویس، تکنیسین های مجرب ما با شما هماهنگ خواهند شد و درب را به کارگاه اختصاصی برای تعمیرات زنگ زدگی منتقل می کنند.

تعمیر زنگ زدگی درب یخچال و همچنین تعمیر پوسیدگی درب یخچال در شرکت تهران سرویس به صورت ویژه انجام می شود و برخلاف سایر شرکت ها راه حل را در تعویض در نمی بینیم و به دنبال این هستیم که با کمترین هزینه ممکن مشکل درب مشتریان برطرف گردد.

تعویض درب یخچال سامسونگ

تعویض درب یخچال سامسونگ

یکی دیگر از راه های تعمیرات زنگ زدگی و لکه بری درب های یخچال های SAMSUNG، تعویض کامل درب می باشد. اما آیا فکر کرده اید اگر درب مدل یخچال شما در بازار و نمایندگی موجود نباشد راه حل چیست؟ آیا فکر کرده اید که واقعا به خاطر یک قسمت زنگ زدگی لازم است کل درب تعویض شود؟ خوب دوستان عزیز مطمئن باشید که این قبیل مشکلات به راحتی قابل برطرف شدن می باشند.

اما متاسفانه سایر شرکت ها به علت عدم توانایی در تعمیرات درب یخچال تنها به مشتریان تعویض درب را تنها راه حل موجود می گویند. در صورتی که تنها موقعی نیاز به تعویض درب می باشد که فرورفتگی بزرگ بر روی درب ایجاد شده باشد. در غیر این صورت تمام مشکلات دیگر قابل تعمیر می باشند.

درب کدام مدل از یخچال های سامسونگ قابل تعمیر می باشد؟

دوستان عزیز قابل ذکر می باشد که شرکت تهران سرویس درب تمام مدل های یخچال سامسونگ از جمله:

  • ساید بای ساید
  • دوقلو
  • معمولی
  • بالا پایین

را تعمیر می نماید. در کل شما اصلا نیازی نیست نگران مدل یخچال خود باشید زیرا این قول را به شما می دهیم که به صورت 100% تضمینی مشکل زنگ زدگی و پوسیدگی درب یخچال سامسونگ شما را تنها در عرض 24 ساعت برطرف می کنیم و حتی می توانیم رنگ دلخواه شما را بر روی درب اعمال نماییم.

تماس با شرکت تعمیر پوسیدگی درب یخچال SAMSUNG

برای تماس با ما تنها کافی است که با شماره تلفن 88077030-021 تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. در ضمن ما به صورت 24 ساعته خدمات تعمیرات درب یخچال را انجام می دهیم و هیچ نگرانی بابت تعطیلات و شب یا روز بودن وجود ندارد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست