remove_red_eye1,197

تعمیر درب یخچال سامسونگ (SAMSNUG) و رفع تمام مشکلات مربوط به پوسیدگی، زنگ زدگی و خرابی لولا های درب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در تهران و کرج به صورت 100% تضمینی و حرفه ای انجام می شود.

تعمیر درب یخچال سامسونگ

تعمیرات درب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

درب یخچال سامسونگ به دلایل زیادی ممکن است بعد از چند سال دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شود. در 99% موارد شرکت های تعمیر یخچال سامسونگ اقدام به تعویض درب می نمایند.

زیرا تعویض درب یخچال یکی از ساده ترین روش ها و راه های رفع مشکل درب می باشد. اما بی شک هزینه زیادی متوجه مشتری خواهد شد و علاوه بر هزینه ممکن است حتی درب نو و فابریک یخچال اصلا در بازار پیدا نشود.

پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

پوسیدگی درب یخچال سامسونگ

پوسیدگی درب یخچال سامسونگ از مشهود و رایج ترین مشکلات درب های این یخچال می باشد. در یخچال های ساید بای ساید و مدل هایی که دارای آب سردکن یا دیسپنسر هستند بیشترین موارد پوسیدگی را دارند.

پوسیدگی درب یخچال از بدترین مشکلات ظاهری یخچال می باشد. پوسیدگی درب باعث می شود که درب بسیار زشت و نامناسب دیده شود.

پوسیدگی درب یخچال فریزر و ساید بای ساید SAMSUNG در شرکت تهران سرویس قابل تعمیر می باشد. شرکت تهران سرویس طوری درب های پوسیده یخچال سامسونگ را تعمیر می کند که حتی از روز اول نیز بهتر باشد.

رفع و تعمیر زنگ زدگی درب های یخچال SAMSUNG

رفع و تعمیر زنگ زدگی درب های یخچال SAMSUNG

زنگ زدگی درب یخچال نیز همانند پوسیدگی درب، از جمله عمده مشکلات درب می باشد. زنگ زدگی چهره و قیافه درب را بی نهایت زشت می نماید. به طوری که یخچال کاملا از زیبایی می افتد.

زنگ زدگی درب های یخچال فریزر و ساید بای سایدهای سامسونگ اغلب در قسمت مگنت آنها رخ می دهد.

پیشنهاد می کنیم: کمپرسور سامسونگ

در جایی که لاستیک دور درب وجود دارد به علت مرطوب ماندن و ریخته شدن مایعات و تمیز نگه نداشتن درب، به مرور زمان کم کم درب دچار زنگ زدگی می شود و در نهایت به صورت متوالی قسمت های نزدیک خود را هم دچار زنگ زدگی می نماید.

تعمیر درب ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر درب ساید بای ساید سامسونگ

علاوه بر تعمیر درب یخچال های معمولی سامسونگ، شرکت تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در تهران و کرج توانایی این را دارد که درب های یخچال های ساید بای ساید را نیز تعمیر نماید.

برای تعمیرات درب ساید بای ساید سامسونگ لازم است درب جدا شود و به تعمیرگاه آورده شود تا تمام مشکلات درب از جمله زنگ زدگی، پوسیدگی و فرو رفتگی برطرف شود.

زمان مورد نیاز برای تعمیرات درب یخچال

مدت زمان لازم برای تعمیرات درب بستگی به مقدار خرابی درب دارد. هر چه قدر میزان پوسیدگی و زنگ زدگی کمتر باشد زمان کمتری مورد نیاز است.

اما لازم است حداقل 24 ساعت را برای تعمیرات درب یخچال خود در نظر داشته باشید.

تماس با شرکت تهران سرویس برای تعمیرات درب یخچال

دوستان عزیز شک نکنید که شرکت تهران سرویس بهترین گزینه برای انجام تعمیرات درب یخچال شما می باشد. شرکت تهران سرویس با دارا بودن کارگاه مجزا و تعمیرکاران فنی مخصوص درب یخچال، به خوبی با تمام مشکلات دربهای یخچال آشنایی دارند و می توانند به بهترین نحو ممکن مشکلات درب یخچال شما را برطرف کنند.

تنها کافی است با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نماید.

در سریع ترین زمان ممکن تکنیسین های شرکت تهران سرویس در محل حضور پیدا کرده و درب را برای انجام تعمیرات به کارگاه منتقل می نمایند.

بعد از پایان تعمیرات، شرکت تهران سرویس درب را بر روی یخچال نصب می کند و بعد از رگلاژ و تنظیم درب، مراحل تعمیرات درب یخچال به پابان می رسد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست