تعمیر یخساز یخچال سامسونگ در محل تمامی مدل ها توسط بزرگ ترین شرکت تعمیر یخچال در تهران و کرج. شرکت تهران سرویس تمام مشکلات یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ را با ضمانت رسمی و کتبی در محل تعمیر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تعمیر یخساز یخچال سامسونگ

تعمیر یخساز یخچال سامسونگ تمام مدل ها

خرابی یخساز یخچال مخصوصا در فصل تابستان که نیاز به یخ بسیار شدید می باشد می تواند بسیار رنج آور باشد. زیرا ما از یخچالی که در منزل قرار داده ایم انتظار داریم در فصل تابستان تمام نیاز های ما را برطرف نماید. از این رو خرابی یخساز یخچال بسیار مشکل جدی می باشد و نیاز است هرچه سریع تر برای حل مشکل از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ درخواست کمک نماید تا مشکل را برطرف نماید.

تعمیر یخساز یخچال پیشنهاد شرکت تهران سرویس می باشد. زیرا تعویض یخساز دارای هزینه بالاتری می باشد. برای همین است که تکنیسین های شرکت بزرگ تعمیرات یخچال تهران سرویس همیشه برای به حداقل رساندن هزینه ها برای مشتری به دنبال تعمیرات می باشند تا تعویض قطعه مورد نظر.

تعمیر یخساز ساید بای ساید سامسونگ

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ یکی از بهترین مدل های ساید بای ساید در ایران و جهان می باشند. در یخچال های ساید بای ساید سامسونگ یخساز پر قدرتی وجود دارد که احتمال خرابی آن بسیار پایین می باشد. ولی به هر دلیلی ممکن است برای یخساز مشکلی به وجود آید و یکی از قطعات آن مانند:

 • موتور یخساز
 • محفظه
 • سنسور
 • کابل برق
 • سوکت آب
 • اهرم تشخیص

دچار آسب و خرابی گردد. برای حل مشکل کافی است با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید و درخواست تعمیر یخساز یخچال سامسونگ خود را ثبت کنید. تکنیسین تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ برای حل مشکل سریعا در محل و آدرس شما حاضر شده و در کمتر از یک ساعت مشکل یخساز را برطرف می نماید و می توانید مجددا از یخساز یخچال ساید بای ساید Samsung خود استفاده کنید.

مشکلات یخساز یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

از جمله عمده مشکلات یخساز یخچال سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • روشن نشدن کلی یخساز
 • خرابی سنسور یخساز
 • چسبیده شدن تکه های یخ به هم
 • یخ نساختن یخساز
 • شک بودن یخ ها در محفظه
 • شکستن محفظه یخساز

فشار آب منزل و موتور یا کمپرسور یخچال نیز بر فرآیند یخسازی یخچال تاثیر گذار می باشد. همچنین فیلترهای یخچال نیز باید هر 6 ماه یکبار تعویض گردد زیرا یکی از دلایل مشکل در یخسازی یخچال تمیز نبودن فیلتر آب می باشد.

ما برای راحتی کاربران عزیز مقاله ویژه ای با نام ” آموزش تعویض فیلتر داخلی یخچال سامسونگ در 3 دقیقه ” تهیه کرده ایم که می تواند بسیار برای شما مفید باشدش. اگر می خواهید خودتان فیلتر آب یخچال سامسونگ خود را تعویض کنید تما مقاله بالا را مطالعه کنید.

ارور یا خطاهای مخصوص خرابی یخساز یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ برای اینکه اعلام کند مشکلی دارد با نشان دادن کد خطا یا ارور هشدار مشکل را نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کد خطاهای یخچال سامسونگ پیشنهاد می کنیم مقاله ارور یخچال سامسونگ را مطالعه کنید.

ارور وجود مشکل در یخساز یخچال سامسسونگ

ارور های زیر در یخچال سامسونگ نشان دهنده وجود مشکل در یخساز می باشند.

ارور 5 یا 5E

این ارور به صورت کلی اشاره به وجود مشکل در یخساز یخچال دارد و باید تمام یخساز یخچال بررسی شود. ممکن است موتور یا اهرم نگه دارنده مشکل داشته باشد. پیشنهاد شرکت تهران سرویس این است که با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

ارور 8E

این ارور نشان دهنده وجود مشکل در سنسور یخساز می باشد. ممکن است لازم باشد سنسور را تعویض کنید. اما پیشنهاد می کنیم یکبار اول یخساز را ریست کنید. برای انجام این کار مقاله آموزش ریست یخساز یخچال را مطالعه کنید.

تعمیر یخساز یخچال سامسونگ در تهران و کرج

اگر ساکن تهران یا کرج هستید و یخساز یخچال سامسونگ شما دچار مشکل شده است می توانید با شماره تماس 88077030 تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان یخساز یخچال شما تعمیر گردد.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست