remove_red_eye158

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ (Samsung) مشکل همه کسانی می باشد که یخچال ساید بای ساید آنها خراب شده است. به خاطر حساس بودن موضوع، باید تعمیرات یخچال ساید بای ساید خود را به نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال سامسونگ بسپارید.

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ (Samsung)

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ (Samsung)

خیلی متاسفیم که این مشکل برای شما به وجود آمده است. اما با وجود شرکت معتبر و کار آزموده ای مانند تهران سرویس دیگر خرابی یخچال سامسونگ مشکل خاصی نمی باشد. زیرا ما به صورت 100% تضمینی مشکل یخچال شما را برطرف می نماییم.

به دلیل اینکه یخچال سامسونگ جزو یخچال های بسیار عالی و دارای تکنولوژی روز دنیا می باشد. امروزه انتخاب همه مردم در اولین نگاه خرید یک یخچال ساید بای ساید سامسونگ می باشد. زیرا ساید بای سایدهای سامسونگ تمام خواسته هایی که از یک یخچال داریم را برطرف می کند.


مشکلات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مشکلاتی که برای ساید بای ساید سامسونگ به وجود می آید متعدد می باشد. اما می توان به موارد متداول زیر اشاره نمود:

 • خرابی موتور یا کمپرسور یخچال
 • صدای زیاد و آزار دهنده
 • خنک نبودن یخچال
 • خرابی و نیاز به تعمیر درب یخچال
 • تعویض فیلتر های آب (داخلی و خارجی)
 • خرابی یخ ساز
 • آب ندادن دیسپنسر و خرابی آن

تفاوت یخچال معمولی با یخچال ساید بای ساید

تفاوت یخچال معمولی با یخچال ساید بای ساید

تفاوت یخچال معمولی با یخچال ساید بای ساید

منظور از یخچال های معمولی همان مدل بالا و پایین می باشد. یعنی فریزر بالا یخچال پایین، یا فریزر پایین و یخچال بالا و یخچال های تک درب. در مقابل یخچال های ساید بای ساید که دارای دو درب و در بعضی مدل ها 4 درب می باشد.

از نظر گنجایش یخچال های ساید بای ساید 4 برابر یخچال های معمولی می باشند. همچنین از نظر تکنولوژی و کارایی نیز به همین گونه می باشد. به همین دلیل یخچال های ساید بای ساید پرطرف دار ترین یخچال ها می باشند.


تعمیر برد یخچال سامسونگ

نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال سامسونگ

نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال سامسونگ

برد الکترونیکی یخچال سامسونگ یکی از حیاتی ترین و مهم ترین قسمت سخت افزاری در یخچال سامسونگ می باشد. تمام فرآیندها و کارهایی که یخچال انجام می دهد از برد یخچال دستور می گیرد.

ممکن است به خاطر دلایلی برد یخچال خراب شود. یا دچار سوختگی گردد. چون هزینه خرید برد جدید بسیار بیشتر از هزینه تعمیر برد یخچال می باشد، در نتیجه شرکت تهران سرویس پیشنهاد می کند اول به فکر تعمیر برد یخچال باشید و سپس تعویض برد یخچال.


تعمیر برد دیسپلی یا نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر برد دیسپلی یا نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر برد دیسپلی یا نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ

ممکن است بر خلاف برد اصلی یخچال، برد دیسپلی(Display) یا نمایشگر ساید بای ساید خراب یا معیوب شود. از جمله نشانه های خرابی برد دیسپلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کار نکردن دکمه های دیسپلی یا نمایشگر
 • تاخیر در انجام فرآیند خاص
 • سوخته شدن برد دیسپلی
 • روشن نشدن برد
 • تغییر ناگهانی دما یخچال
 • اعلام کد ارور مخصوص خرابی برد یخچال(مرجع ارور یخچال سامسونگ)
 • کار نکردن قسمتی از برد

تعویض فیلترهای آب ساید بای ساید سامسونگ

تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ

تعویض فیلتر آب یخچال سامسونگ

در نسل جدید یخچال های ساید بای ساید، برای تصفیه آب یخچال از فیلتر استفاده می شود. فیلترهای آب در یخچال با تصفیه کردن و گرفتن ذرات معلق در آب، سالم ترین آب را برای استفاده ما وارد یخچال می کنند.

فیلترهای آب(داخلی و خارجی) باید به صورت دوره ای در 6 ماه یکبار تعویض گردند. زیرا در غیر این صورت ممکن است آب به آهستگی از دیسپنسر یا آب ریزر یخچال بیایید. همچنین اگر آب یخچال کلا قطع شود مشکل از فیلتر خارجی یا بیرونی یخچال می باشد.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ با نشان دادن علامت مخصوص بر روی دیسپلی، اعلام می کند که فیلتر یخچال باید تعویض گردد.

شرکت تهران سرویس فیلترهای آب داخلی و خارجی یخچال را تعویض می نماید. ما دقیقا همان فیلتر مخصوص شرکت سامسونگ را برای ساید بای ساید شما قرار می دهیم. در ضمن می توانید از آموزش تعویض فیلتر آب یخچال نیز استفاده نمایید.


تعمیر یخ ساز ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخ ساز ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخ ساز ساید بای ساید سامسونگ

یخ ساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ بعد از طول عمر بالای 5 سال ممکن است دچار مشکل شود. از جمله این مشکلات می توان به:

 • یخ نساختن یخ ساز
 • یخ ندادن یخ ساز
 • خرابی موتور یخ ساز
 • صدای زیاد موقع یخ انداختن
 • کوچک بودن تکه های یخ
 • یخ نبستن کامل تکه های یخ

دوستان عزیز توجه کنید که سالم بودن فیلتر آب تاثیر مستقیم بر کارایی یخ ساز یخچال دارد. سه تا از مشکلات بالا که عرض شد مربوط به خرابی فیلتر آب می باشد. حتما 6 ماه یکبار فیلترهای یخچال را تعویض کنید.

در صورتی که موتور یخ ساز کار نکند، روشن نمی شود. در این صورت یخ هم از دیسپنسر یخ پایین نمی آید. شرکت تهران سرویس به صورت تعمیر یخچال در محل، یخ ساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ را تعمیر می نماید. با ما تماس بگیرید.


تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال

تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در بسیاری از مواقع موتور یا کمپرسور یخچال دچار مشکل می شود. که نتیجه آن روشن نشدن یخچال و یا سرما نداشتن یخچال می باشد. در اینجا می توان دو اقدام اساسی انجام داد.

 1. تعویض موتور
 2. تعمیر موتور

تعویض موتور یخچال:

بهترین راه حل برای رهایی قعطی از خرابی موتور یخچال، تعویض کامل موتور می باشد. زیرا موتور یخچال اگر بعد از 10 سال کار کردن مداوم معیوب شود دیگر تعمیر آن اصلا صرفه اقتصادی ندارد. و بهتر است تعویض گردد.

تعمیر موتور یخچال:

تعمیر موتور یخچال اصلا امر مرسومی نمی باشد. زیرا تعمیرکار موتور یخچال هیچ تضمینی برای سالم ماندن و گارانتی موتور تعمیری ارائه نمی دهد. برای همین پیشنهاد می کنیم به فکر تعمیر موتور یخچال نباشید. تعویض موتور بهترین راه حل است.


شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ

شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ

شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ زمانی انجام می شود که یخچال سرما ندارد و یا به خاطر نشتی گاز، گاز یخچال تخلیه شده است. در این صورت نیاز است یخچال شارژ گاز گردد.

هزینه شارژ گاز یخچال ساید بای ساید از 300 هزار تومان تا 350 هزار تومان می باشد. شارژ گاز یخچال توسط شرکت تهران سرویس در محل انجام می شود. یعنی هیچ نیازی به جابجایی یخچال به تعمیرگاه نمی باشد.


تعمیر آبریز یا دیسپنسر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر آبریز یا دیسپنسر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر آبریز یا دیسپنسر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

آبریز یا دیپسنسر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ به علت بروز مشکلاتی ممکن است خراب شود. از جمله مشکلات شایع و متداول می توان به خرابی و نیاز به تعویض پدال آب سرد کن می باشد.

اگر آبریز یخچال خراب شود نمی توان از آب داخل آب سردکن استفاده نمود. همچنین اگر پدال آب سردکن خراب باشد آب داخل آب سردکن خود به خود به پایین میریزد. ممکن است با خاطر شکستگی دیسپنسر آب، نتوانید از آبریزر یخچال استفاده کنید. اما شرکت تهران سرویس در کنار شما است تا مشکل شما را برطرف نماید. با ما تماس بگیرید.


نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

شماره تماس با تهران سرویس

شماره تماس با تهران سرویس

مطمئنن بعد از خرابی یخچال، به فکر تماس با معتبرترین و مطمئن ترین نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می باشد. شرکت تهران سرویس با سابقه 25 سال فعالیت مستمر در زمینه تعمیر یخچال فریزر و تعمیرات لوازم خانگی، فعال ترین نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشد.

تمام خدمات ارائه شده توسط شرکت تهران سرویس دارای گارانتی و ضمانت کتبی می باشد. در این صورت شما با خیال راحت می توانید ساید بای ساید خود را برای تعمیر به ما بسپارید. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل انجام می گردد.


آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست