remove_red_eye99
تعمیر برد یخچال زیمنس (Siemens) یکی از مشکلات کسانی می باشد که برد یخچال زیمنس آنها خراب شده است و به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیرات برد یخچال می باشد. تعمیر برد یخچال به صورت حرفه ای و مطمئن می تواند مشکل پیش آمده برای برد یخچال شما را برطرف نماید.

درباره شرکت زیمنس

زیمنس (Siemens AG) شرکت آلمانی چندمنظوره‌‌ای است که مرکز مدیریتی آن در برلین و مونیخ واقع شده است. این شرکت، با توجه به شعبه‌های متعدد فعالیت، بزرگترین شرکت ساخت‌وتولید و صنعت اروپا است. تاریخچه‌ی فعالیت زیمنس قدمتی ۱۷۰ ساله دارد که در بازه‌های مختلف، تاثیرات این شرکت بزرگ را بر فناوری‌های انقلابی تاریخ و تجاری‌سازی آنها مشاهده می‌کنیم.

زیمنس در حال حاضر در حوزه‌های صنعت، انرژی، سلامت و زیرساخت و صنایع شهری فعالیت می‌کند. این شرکت آلمانی در حوزه‌ی سلامت و ساخت و فروش تجهیزات پزشکی یکی از فرمانروایان بازار است. ۱۲ درصد از درآمد زیمنس از این بخش تامین می‌شود و دومین واحد پرسود آنها پس از اتوماسیون صنعتی است.(منبع)

تعمیرات برد یخچال زیمنس

تعمیر برد یخچال زیمنس Siemens

تعمیر برد یخچال زیمنس Siemens

زیمنس یک برند عالی و مشهور می باشد. یخچال های زیمنس دارای تکنولوژی روز دنیا می باشد. یکی از مشکلات رایج یخچال های زیمنس(Siemens) خرابی برد الکترونیک آنها می باشد. خرابی برد الکترونیکی اصلی یخچال زیمنس می تواند به دلایل زیادی باشد. از جمله:

  • نوسانات و اتصالات جریان برق
  • طول عمر و کارکرد بیشتر از چندین سال
  • اتصال ناشی از تعویض اشتباهی سایر قطعات یخچال
  • آسیب فیزیکی به یخچال

نوسانات و اتصالات جریان برق

یکی از دلایل خرابی برد الکترونیکی اصلی یخچال زیمنس نوسانات شدید برق می باشد. تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) پیشنهاد می کند برای جلوگیری از خرابی برد، حتما از محافظ برق استفاده نماید. در انتخاب محافظ برق هم دقت کنید. زیرا محافظ های معمولی هیچ تاثیری بر روی جریان و نوسانات برق نخواهند داشت.

طول عمر و کارکرد بیشتر از چندین سال

ممکن است بیش از چندین سال از خرید و استفاده از یخچال شما گذشته باشد. در این صورت خرابی یخچال(تعمیر یخچال زیمنس) امری بدیهی می باشد. یخچال دارای عمر مفید 8 سال می باشد. اگر یخچال شما طول عمر بالای 8 سال دارد ممکن است هر مشکلی برای آن پیش آید. برد یخچال قطعه ای حساس می باشد. کارکردن زیاد یخچال مطمئنن بر روی کارایی و صدمه خوردن برد الکترونیکی یخچال زیمنس بی تاثیر نخواهد بود.

اتصال ناشی از تعویض اشتباهی سایر قطعات یخچال

هنگامی که یخچال شما خراب می شود پیشنهاد می کنیم که کار تعمیر آن را به تکنیسین تعمیر یخچال فریزر زیمنس بسپارید. زیرا اگر شما قطعه را به صورت اشتباهی تعویض کنید می تواند بر روی برد یخچال تاثیر بگذارد و حتی باعث سوخته شدن برد یخچال گردد. هر قطعه دارای پورت مخصوصی بر روی برد الکترونیکی می باشد. اگر اتصالی برای قطعه مربوطه ایجاد شود باعث می شود که پورت یا سوکت مربوطه بر روی برد یخچال دچار مشکل گردد.

آسیب فیزیکی به یخچال

ممکن است در حین جابجایی یخچال دچار آسیب فیزیکی گردد. از این رو هنگام جابجایی یخچال نهایت دقت را داشته باشید. همچنین همیشه هنگام جابجایی یخچال را در کاور آن قرار داده تا احیانا از آسیب فیزیکی جلوگیری نماید.


چگونه متوجه خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس شویم؟

چگونه متوجه خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس شویم؟

چگونه متوجه خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس شویم؟

برای اینکه متوجه شوید دقیقا مشکل برد الکترونیکی یخچال است یا خیر کافی است در ابتدا با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر زیمنس تماس بگیرید. اگر کارشناس تعمیر یخچال زیمنس تشخیص بر خرابی برد یخچال دهد برد یخچال ایراد دارد. اگر هم یخچال شما به صورت صحیح کار نمی کند یعنی اگر دماها را اشتباه نشان می دهد یا اگر ضمن سالم بودن قطعه یا بخشی از یخچال، آن قطعه کار نکند ممکن است مشکل از برد یخچال باشد.


تعمیر برد دیسپلی یا نمایشگر یخچال زیمنس

اگر تنها برد دیسپلی یا نمایشگر یخچال زیمنس شما ایراد دارد شرکت تهران سرویس در کنارتان است تا مشکل شما را برطرف نماید. تنها کافی است از خرابی برد الکترونیکی دیسپلی یخچال اطمینان حاصل کنید. سپس اگر در تهران یا کرج هستید با ما تماس بگیرید تا تکنیسین های ما کار جدا کردن برد از یخچال را انجام دهند. زیرا هر گونه اشتباهی در این امر باعث خرابی بیشتر برد یخچال می گردد.

اگر هم در استان دیگری می باشید می توانید خودتان این کار را با دقت انجام دهید و برد معیوب را برای تعمیرات به شرکت تهران سرویس ارسال نماید.


تعمیر برد ساید بای ساید زیمنس

اگر یخچال شما ساید بای ساید می باشد و برد الکترونیکی اصلی آن دچار مشکل گردیده است و به دنبال یک مرکز مجاز برای تعمیر برد ساید بای ساید خود می باشید با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید. ما تمام مدل های برد یخچال های ساید بای ساید زیمنس را تعمیر می نماییم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.


تعمیر برد یخچال زیمنس از سراسر ایران

شرکت تهران سرویس در تمام نقاط تهران و کرج ارائه خدمات دارد. اما به علت تماس بیش از حد مشتریان عزیز از سراسر کشور تصمیم بر این گرفته شد که خدمات تعمیر برد یخچال را در سراسر کشور انجام دهیم. از این رو برای تعمیر برد یخچال زیمنس خود حتی اگر در هر نقطه از ایران باشید می توانید با پست و ارسال برد معیوب خود برای شرکت تهران سرویس در سریع ترین زمان ممکن برد معیوب تعمیر خواهد شد و مجددا برای شما ارسال خواهد گردید.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 88077030- 021 تماس حاصل فرماید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست