remove_red_eye94

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس (Westinghouse) در سراسر ایران توسط بزرگترین شرکت تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید. ما متخصص ترین و معتبرترین شرکت تعمیرات یخچال در ایران هستیم و می توانیم تمام بردهای یخچال وستینگهاوس از تمام مدل ها را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کنیم.

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس

وستینگهاوس

Westinghouse اسم شرکتی در آمریکا است که در سال 1886 شروع به کار کرده است. تولیدات شرکت وستینگهاوس لوازم خانگی و الکترونیکی می باشد. یکی از بهترین تولیدات شرکت Westinghouse یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای بی نظیر می باشد.

یخچال های شرکت وستینگهاوس دارای طول عمر و عملکرد بسیار بالایی می باشند. به ندرت پیش می آید یک یخچال شرکت وستینگهاوس دچار خرابی شدید شود.

خرابی برد الکترونیکی اصلی یخچال وستینگهاوس

یخچال وستینگهاوس با اینکه در برابر خرابی ها بسیار مقاوم است اما بعضی از مشکلات و خطرات همیشه باعث بروز مشکل برای یخچال وستینگهاوس می شوند. خرابی برد الکترونیکی یخچال وستینگهاوس یکی از مشکلاتی است مه بدون توجه به سایر عوامل می تواند هر لحظه اتفاق افتند.

از جمله دلایل خرابی برد الکترونیکی یخچال وستینگهاوس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نوسانات شدید برق
  • طول عمر بالا
  • ضربه فیزیکی
  • اتصالات داخلی
  • عوامل محیطی

نوسانات شدید برق

یکی از خطرناک ترین عوامل خرابی برد الکترونیکی یخچال وستینگهاوس و هر یخچال دیگری همین نوسانات برق می باشد. متاسفانه استفاده نکردن از محافظ اورجینال برق برای یخچال، می تواند خیلی راحت به برد الکترونیکی آسیب وارد نماید و برد ار با مشکل جدی روبرو نماید.

نوسان برق به قطعات حساس برد آسیب وارد می کند. ممکن است حتی دیگر قابل تعمیر هم نباشد. این مورد را خیلی جدی بگیرید.

طول عمر بالا

به صورت معمول باید برد الکترونیکی یخچال وستینگهاوس بالا 10 سال عمر داشته باشد. و این مورد همین گونه نیز می باشد. اگر برد الکترونیکی بیش از 10 سال است که کار می کند و بعد از آن خراب شده باشد چیز معقولی است و می تواند تعمیر شود.

ضربه فیزیکی

ممکن است یخچال در حین جابجایی دچار بروز حادثه شود و برد الکترونیکی آن آسیب ببینید. اگر ضربه فیزیکی در حد خیلی شدید نباشد می تواند تعمیر شود. اما اگر به آی سی مرکزی آن آسیب وارد شود به احتمال خیلی بالا برد باید تعویض شود و قابل تعمیر نخواهد بود.

اتصالات داخلی

منظور از اتصالات داخلی این است که یک قطعه از یخچال سوخته است و مشکل دارد و تعمیرکار یخچال به صورت اشتباهی سیم های آن قطعه را به هم متصل میکند. اگر این حالت اتفاق افتد بی شک بر روی برد الکترونیکی تاثیر می گذارد و سبب آسیب رسیدن به برد الکترونیکی می گردد.

پیشنهاد ما این است که برای انجام هرگونه تعمیرات حتما از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال وستینگهاوس استفاده کنید تا با این مشکل هیچوقت روبرو نشوید.

عومل محیطی

منظور از عوامل محیطی این است که ممکن است یخچال را تمیز کنید و ناخواسته آب وارد برد الکترونیکی شود و باعث بروز مشکل گردد. پیشنهاد می کنیم حتما قبل از تمیز کردن یخچال برق دستگاه را قطع کنید. همچنین بعد از تمیز کردن به مدت نیم ساعت صبر کنید تا یخچال خشک شود.

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس

خرابی برد یخچال می تواند باعث شود که یخچال درست کار نکند و بستگی به خرابی برد، ایرادات متفاوتی از یخچال دیده شود. از جمله ایراداتی که با خرابی برد الکترونیکی برای یخچال وستینگهاوس می تواند اتفاق افتد می توان به موارد متداول زیر اشاره نمود:

  • روشن نشدن یخچال
  • سرما نداشتن یخچال
  • از تنظیم خارج شدن خود به خود دمای یخچال
  • یکسره کار کردن کمپرسور یخچال
  • هشدار و Alarm های نامربوط

بازم عرض می کنم که بستگی به نوع خرابی و میزان خرابی برد الکترونیکی مشکل پیش آمده برای یخچال ممکن است متفاوت باشد.

تعمیر برد دیسپنسر یخچال وستینگهاوس

تعمیر برد دیسپنسر یخچال وستینگهاوس

برد الکترونیکی دیسپنسر (Dispenser) یا آبریز به دلایلی ممکن است خراب شود. وقتی برد الکترونیکی دیسپنسر خراب شود کل دیسپنسر از کار می افتد و یخچال نمی تواند آب و یخ را از طریق دیسپنسر به لیوان شما بریزد.

برای تعمیر برد دیسپنر یخچال وستینگهاوس با شرکت تهران سرویس تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان ممکن برد معیوب را تعمیر و به شما تحویل می دهیم.

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس در سراسر ایران

شرکت تهران سرویس علاوه بر ارائه خدمات به مشتریان تهران و کرج، قابلیت این را دارد که در سراسر ایران هم خدمات تعمیرات برد را ارائه دهید. می توانید در هر نقطه از ایران که باشید با ارسال برد الکترونیکی معیوب خود به آدرس شرکت، خیلی سریع برد خود را تعمیر کنید.

در این حالت شما نیازی به خرید برد نو ندارید و می توانید خیلی راحت برد الکترونیکی خود را تعمیر نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید.

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست