remove_red_eye92
تعمیر برد یخچال ویرپول (Whirlpool) و خرابی برد یخچال آمریکایی ویرپول همواره نگرانی بسیاری از عزیزانی می باشد که یخچال Whirlpool آنها دچار این مشکل شده است. اما امروز با معرفی خدمتی نوین از شرکت تهران سرویس این نگرانی شما به صورت 100% رفع خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

تعمیر برد یخچال ویرپول در تهران سرویس

شرکت تهران سرویس همان شرکتی است که شما برای تعمیر برد یخچال به آن نیاز دارید. شرکت تهران سرویس با 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر یخچال فریزر بهترین گزینه برای تعمیرات تخصی و 100% مطمئن برد یخچال می باشد.

تعمیر برد یخچال ویرپول در تهران سرویساز جمله مدل های برد یخچال که شرکت تهران سرویس تعمیر می کند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تعمیر برد یخچال معمولی ویرپول
 • تعمیر برد یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • تعمیر برد یخچال تک و یخچال بالا ویرپول
 • تعمیر برد یخچال فریزر تک و فریزر بالا یخچال ویرپول

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید ویرپول (Whirlpool)

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید ویرپول (Whirlpool)یکی از بهترین مدل های ساید بای ساید در تمام دنیا و در بین سایر مدل های ساید بای ساید، مدل بی نظیر ساید بای ساید ویرپول می باشد. اصلا کار درستی نیست ساید بای ساید ویرپول خراب باشد و به فکر تعمیر یخچال ویرپول نبود. زیرا در بازار کنوکی قیمت یخچال ساید بای ساید ویرپول بالای 35 میلیون می باشد. در نتیجه تعمیر یخچال ویرپول بسیار نیاز و همچنین به صرفه می باشد.

علت خرابی برد الکترونیکی یخچال ویرپول

 • نوسانات برق
 • طول عمر بالا
 • خود تعمیری
 • اتصالات داخلی

نوسانات برق: همیشه تاکید کردیم که از محافظ برق استفاده کنید تا جلو نوسانات احتمالی برق را بگیرید. نوسانات برق بدترین و شدیدترین آسیب را به برد یخچال وارد می کند.

طول عمر بالا: منظور از طول عمر بالا این است که وقتی یخچال عمری بالای 10 الی 15 سال را سپری کند خازن ها و AC های برد الکترونیکی ممکن است دچار اتصال کوتاه شوند و معیوب گردند.

خود تعمیری: اگر شما تخصصی در زمینه تعمیرات یخچال ندارید بی زحمت به برد الکترونیکی یخچال دست نزنید. زیرا ممکن است باعث خرابی بیشتر برد الکترونیکی شوید.

اتصالات داخلی: ممکن است در سیم کشی یخچال اتصال به وجود آید و منجربه سوخته شدن برد الکترونیکی یخچال گردد. از جمله زمانی که سنسوری تعویض می شود حتما این نکته را مد نظر داشته باشید و یخچال را از برق بیرون بکشید.


تعمیر برد الکترونیکی یخچال معمولی ویرپول

منظور از یخچال معمولی تمام مدل های یخچال یا فریزر بالا پایین و تک درب ها می باشد. این مدل ها از یخچال ویرپول نیز ممکن است دچارخرابی برد الکترونیکی شوند. زیرا همانطور که در بالا ذکر شد این عوامل ها باعث خرابی برد یخچال می گردد. که تمام مدل های یخچال ویرپول را تحت تاثیر خود قرار می دهد.


چگونه متوجه خرابی برد یخچال ویرپول شویم؟

این سوال بسیار خوبی است. برای اینکه دلیل خرابی یخچال را به برد الکترونیکی یخچال رابط دهید باید عوامل زیر را در نطر بگیرید:

 • تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال ویرپول
 • روشن نشدن کلی یخچال
 • انجام ندادن فرآیندهای خاص
 • تشخیص ندادن سایر قطعات یخچال

تشخیص تکنیسین تعمیر یخچال ویرپول

مطمئن ترین راه برای تشخیص و مطمئن شدن از خرابی برد یخچال ویرپول، تشخیص تکنیسین یا تعمیرکار یخچال ویرپول(Whirlpool) می باشد. زمانی که متوجه خرابی در یخچال خود شدید با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر ویرپول(شرکت تهران سرویس) تماس بگیرید تا تکنیسین در محل حضور پیدا کرده و مشکل یخچال شما را بررسی نماید.

روشن نشدن کلی یخچال

یکی دیگر از روش های تشخیص خرابی برد یخچال ویرپول، روشن نشدن کلی یخچال می باشد. اگر از وردوی جریان برق مطمئن هستید و همچنین موتور یا کمپرسور یخچال مشکلی ندارد اما یخچال روشن نمی شود ممکن است سیم کشی داخلی ایراد پیدا کرده باشد و یا ممکن است برد الکترونیکی یخچال معیوب باشد.

انجام ندادن فرآیندهای خاص

منظور از فرآیندهای خاص فرآیندهایی می باشد که همیشه به طور عادی انجام می گردید. اما الان به صورت نصفه انجام می گردد یا کلا انجام نمی گردد. برای مثال اگر یخچال در هنگام دیفراست نتواند فرآیند دیفراست یا یخ زدایی را کامل کند ممکن است مشکل از برد الکترونیکی یخچال باشد. همچنین ممکن است یکی از سنسورهای یخچال را شناسایی نکند. همچنین ممکن است در نشان دادن دمای یخچال به صورت صحیح مشکل داشته باشد. تمامی این مشکلات ممکن است از برد الکترونیکی یخچال باشد.

تشخیص ندادن سایر قطعات یخچال

 منظور از تشخیص ندادن سایر قطعات یخچال این است که شاید قطعه ای از یخچال مانند سنسور(آموزش تعویض سنسور یخچال) یا یکی از قعطات دیفراست را تعویض کنید اما این قطعه توسط برد یخچال شناسایی نگردد. در این موقع ممکن است سوکت مربوط به آن قطعه بر روی برد یخچال معیوب شده باشد. این مورد ممکن است برای هر قطعه از یخچال به جود آید و بسیار رایج می باشد.


تعمیر برد دیسپلی(Display) یخچال ویرپول

تعمیر برد دیسپلی(Display) یخچال ویرپولممکن است برد اصلی یخچال سالم باشد اما برد دیسپلی یا نمایشگر یا به قول ایرانی ها مانیتور خراب باشد. در این هنگام مشکل از برد دیسپلی(Display) یخچال می باشد. از جمله مواردی که ممکن است حاکی بر خرابی برد دیسپلی یخچال ویرپول باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • روشن نشدن دیسپلی یا نمایشگر یخچال
 • کم رنگ شدن یا نیم روشن و نیم تاریک بودن نمایشگر
 • کار نکردن دکمه های پنل دیسپلی یا نمایشگر
 • آسیب فیزیکی به برد و دیسپلی
 • آب رفتن و سوخته شدن برد دیسپلی

من در شهرستان هستم چگونه برد یخچال من را تعمیر می کنید؟

اصلا جای نگرانی نیست. زیرا تنها کافی است هرجای ایران که باشید فقط برد یخچال را برای ما پست کنید. برد یخچال هر زمانی که به دست شرکت برسد وارد کارگاه می شود و کار تعمیر آن شروع می گردد. خوشبینانه ترین زمان ممکن برای تعمیر برد یخچال ویرپول 48 ساعت می باشد. البته ممکن است به خاطر آسیبی که به برد وارد شده است این زمان کمتر یا بیشتر گردد.

اطلاعات پستی شرکت تهران سرویس


 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست