ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل فرنچ 4 – FRENCH4

remove_red_eye183

ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ – برطرف سازی ارورهای یخچال سامسونگ نیاز به یک منبع کامل ارورها یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارد. تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) امروز تمام ارورهای ساید سامسونگ مدل فرنچ 4 را به صورت کامل شرح خواهد داد. همچنین به صورت کوتاه به مشخصات یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل فرنچ 4 اشاره خواهیم کرد که امیدواریم از این مطلب لذت ببرید. پس با ما همراه باشید با ادامه مطلب.

ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ FRENCH4

سوالات متداول در مورد ارورهای یخچال

ارور یا خطا در کجای یخچال نمایش داده می شود؟

کد ارور بر روی نمایشگر یا دیسپلی یخچال نمایش داده می شود.

کدام یخچال ها ارور را نشان می دهند؟

تنها یخچال هایی که دارای صفحه نمایشگر می باشند ارورها را نشان می دهند و یخچال های معمولی که هیچگونه نمایشگری ندارند کد ارور نمایش نمی دهند. برای بررسی ارور و مشکل برای یخچال های معمولی باید تکنیسین تعمیر یخچال فریزر یخچال را عیب یابی  نماید.

ارورها در یخچال به چه شکلی نمایش داده می شوند؟

کد ارور بر روی صفحه نمایش یخچال و به صورت عدد و حرف انگلیسی نمایش داده می شود. هر کد ارور بیانگر وجود ایراد در یک قسمت خاص از یخچال می باشد.


کد ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ FRENCH4

ارور 1E

ارور 1E به وجود مشکل در سنسور محیطی فریزر اشاره دارد. برای بررسی مشکل فریزر را باز کنید و سنسور محیطی آن را تست نمایید.

ارور 2E

ارور 2E نیز نشان دهنده وجود مشکل در سنسور محیطی یخچال می باشد. لازم است بدنه داخلی یخچال باز شود و سنسور محیطی یخچال بررسی و تست گردد. در صورت نیاز به کمک می توانید به صورت مستقیم با تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ مشورت نمایید.

ارور 4E

ارور 4E بیانگر وجود خطا در سنسور دیفراست فریزر می باشد. در این حالت یخ زدایی یا دیفراست صورت نمی گیرد و قسمت فریزر گرم می شود.

ارور 5E

ارور 5E بیانگر وجود خطا در سنسور دیفراست یخچال می باشد. در این حالت اواپراتور یخچال به شدت یخ می زند و اصلا سرمایی به یخچال نمی رسد. همچنین ممکن است یخچال به درستی کار کند ولی هرگز یخچال خنک نشود.

ارور 6E

ارور 6E نشان دهنده این است که سنسور محیطی یخچال که دمای اطراف را اندازه گیری می کند دچار مشکل شده است. و یخچال نمی تواند دمای محیط را اندازه گیری نماید. در نتیجه ارور 6E بر روی نمایشگر نمایش داده می شود.

ارور 7E

ارور 7E نشان دهنده خرابی سنسور کشوهای یخچال می باشد. این سنسور به راحتی قابل تعویض می باشد.

ارور 13E

ارور 13E زمانی که بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد حاکی از این است که سنسور رطوبت یخچال دچار مشکل شده است و یخچال نمی تواند رطوبت محیط را اندازه گیری نماید.

ارور 14E

ارور 14E  بیانگر وجود خطا در سنسور یخ ساز یخچال می باشد. در این حالت یخچال اطلاعی از قسمت یخ ساز ندارد.

ارور 15E

ارور 15E نشان دهنده وجود خطا در سنسور محفظه یخ ساز می باشد. ممکن است سنسور از سوکت در آمده باشد یا باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تعویض گردد.

ارور 21E

ارور 21E مربوط به خرابی فن فریزر می باشد. توجه نماید که فن در قسمت فریزر و در پشت آن قرار دارد. در اکثر موارد فن تعویض می گردد و قابلیت تعمیر ندارد.

ارور 22E

ارور 22E حاکی از خرابی فن قسمت یخچال می باشد. فن یخچال در داخل یخچال و پشت یخچال قرار دارد. فن باید تعویض گردد که بهتر است فقط فن مخصوص یخچال سامسونگ مدل فرنچ 4 توسط تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ بر روی یخچال نصب گردد.

ارور 23E

ارور 23E مربوط به خطای فن کندانسور یخچال می باشد. فن کندانسور در پشت و در کنار کمپرسور یخچال قرار دارد. قیمت فن هم اکنون حدود 320 هزار تومان می باشد. متاسفانه تعویض فن کندانسور بسیار کار پیچیده و تخصصی می باشد. که فقط باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر این کار انجام گردد. زیرا ممکن است در صورت بستن نادرست فن، صدای آزار دهنده ای همیشه از پشت یخچال به گوش آید.

ارور 24E

ارور 24E بیانگر وجود مشکل درسیستم دیفراست فریزر می باشد. به این صورت که سیستم دیفراست نمی تواند یخ های اواپراتور را آب کند. در نتیجه فریزر گرم خواهد شد و به صورت معمول گفته می شود یخچال خنک نمی کند.

ارور 25E

ارور 25E حاکی از وجود مشکل در سیستم دیفراست یخچال می باشد. یکی از عوارض خرابی سیستم دیفراست، خنک نبودن یخچال می باشد. برای تعمیر سیستم دیفراست باید با تکنیسین تعیمر یخچال سامسونگ تماس بگیرید. شماره مستقیم و شبانه روزی 09123949438 همیشه در دسترس و آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز در تهران و کرج می باشد. همپنین می توانید با شماره شرکت تهران سرویس 88077030 – 021 تماس بگیرید.

ارور 27E

ارور 27E بیانگر خطای هیتر دمپر کشو یخچال می باشد. هیتر یا گرم کننده دمپر باید تعویض گردد. هیتر در قسمت کف یخچال یا کناره یخچال قرار می گیرد.

ارور 39E

ارور 39E نمایش داده شده در نمایشگر یخچال بیانگر وجود خطا در کل سیستم یخ ساز می باشد. در این حالت یخچال یخ تولید نمی کند. یا یخ ها به صورت قطعه های کوچک و نرم خواهند بود. این ارور بسیار حیاطی می باشد و نیاز است حتما سریع برطرف گردد.

ارور 40E

ارور 40E نمایانگر خطای فن محفظه یخ ساز می باشد. در این حالت یا فن کار نمی کند و یا فن به سختی کار می کند و در حین کار متوقف می شود. در هر دو حالت فن یخ ساز باید تعویض گردد. بهتر است این کار توسط تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ انجام گیرد تا در آینده مشکلی برای فن یخ ساز پیش نیاید.

ارور 41E

ارور 41E نشان می دهد که صفحه نمایشگر یا دیسپلی یخچال ارتباط الکتریکی با برد اصلی یخچال ندارد. ممکن است سوکت ها سست یا شل شده باشند. و یا ممکن است یکی از بردها(برد اصلی یخچال و برد صفحه نمایشگر) معیوب شده باشد و باید تعمیر یا تعویض گردد.


بعضی از خصوصیات قابل توجه یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل فرنچ4

 • روشنایی LED تعبیه شده بیرونی،ظاهری زیبا به یخچال شما می بخشد.
 • آبسردکن دارای نمایشگر لمسی LED سامسونگ از دریچه ای بلند برخوردار است.
 • دستگیره جدید و زیبای سامسونگ
 • محفظه نگهدارنده مواد پروتئینی و سبزیجات
 • محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش
 • طبقه شیشه ای مقاوم
 • طبقات ضد سرریز و مقاوم
 • سیستم کنترل با نمایشگر LED
 • هشدار درب Door Alarm
 • دارای فیلتر آب قوی
 • یخ ساز اتوماتیک

امیدواریم از مطلب ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ در انتنها قابل ذکر است که شرکت تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در تهران و کرج، تمام خدمات تعمیرات یخچال را در محل انجام می دهد. برای تماس با شرکت با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. همچنین می توانید با شماره مستقیم 09123949438 تماس حاصل بفرمایید.

 

آیا به تعمیرکار احتیاج دارید؟

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام من یخچال فریزر آریانا دارم درجش یکی روی ۱۳ هستش یکی هم ۳-اما درجه ۳-همش تغییرمیکنه قبلاً ثابت بود اما یه چند روزیه که تا ۷-میرسه بعد میاد پایین تا ۲درجه هم میرسه لطفاً راهنمائیم کنین ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی تهران سرویس
   2020-03-30 4:24 ب.ظ

   با سلام و احترام
   پیشنهاد می کنیم سنسور و برد الکترونیکی بررسی شوند.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست